Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szevasz Yaneeken!
Most olvastam hogy jártál tegnap!
Jobbulást! Elöttem macska szaladt átt, de kb1 cm-in mulot hogy nem mentem átt rajta első kerékel! Nagy mázli, hogy a macska jó kondiban volt!
Ha tuddok valamiben segiteni szolj!
Addig is vígyázz magadra!
Szerintem azért remndes az emberke, mert egyszerűbb ha ő azt mondja h kifizetem, mintha még azért is harcolni kell...

A labadakigurulós esethez visszatérve meg öööööööööööööööööööö nem tom Ezen msot elgondolkoztam... VAlakitől én is megköszönném a választ, mert ez érdekel!
Most jövök a szervizböl.Az anyag ára pontosan :39922 Ft.
Na ma este szépen átballagok(unk) a palihoz
pofánverni a gyereket
Az ötlet onnan jött hogy ma láttam , a gyerek kirúgta a labdát a 4 sávos útra, és szépen lassan gurult tovább a labda az út másik oldalára. De a gyerek később ment érte.
Szerintem először mentőt hívnál, ha gyorsan buktál de végülis én se tudom, hogy ilyenkor mit is kellene csinálni.
Ha jön a labda jön a gyerek is
Hello!
Most csak eszembe jutott egy rossz példa. Mi van akkor ha mondjuk mész a motoroddal és kigurúl eléd egy labda, amit valami gyerek rugot oda véletlenül. Elképzelhető ha elég gyorsan mész nem tudod kikerűlni, és elesel.A motorodba keletkezik 100 000 ft kár. Akkor ezt ki fizeti meg? Kell ilyenkor rendőrt hívni?
Hát már a 3x dominál lassan.Eddig még nem volt olyan hogy nem lehet.Elöször jön a hivatalos ut,aztán ha ugy nem megy megoldottam máshogy.Volt hogy nem ment hivatalosan,de mégis meg lett oldva ;) És utána a szembesitésen"fel sem ismert" :D
Juuuuj az nagyoooon
nem érte még elég sok rossz tapasztalat, így nem tudja megbecsülni a jót :)
Sajnos a világban nincs olyan sok becsületes ember...
Olyan nincs hogy nem fizet.

Te hány éves vagy?:)) azt mondja a kutyájára h qrvára nem az övé felejtsék el vele, kóborkutya. aztán ki fogja mégis bizonyítani h az az ő kutyája... ugyh tényleg tedd össze a kezed:):)
Szép,szép de sajna az ára is
Megnéztem az új 600-as cbr-t, hát mit ne mondjak
köszi szépen
Gratula! Akkor a nehezén már tul vagy
Olyan nincs hogy nem fizet.Akkor feljelentés.Na mondjuk a koborkutya esete tényleg ciki :(
Szerencsére nem az volt
Sikerült a Kresz vizsgám B kategóriából
attól még mákod van hogy kifizetik.
szarabbul is történhetett volna.. kóbor kutya - cumi. A kutya gazdája nem fizet mert tahó paraszt- cumi.
tedd össze a kezed :)
Egyébként tévedés nem a gazdi rendes mert kifizeti a kárt.Ez ilyenkor kötelessége! Szerencse hogy pont arra jártak a rendörök.Mint kiderült ha a kutya szájkosár és poráz nélkül kárt okoz közterületen akkor azt a gazdának meg kell téritenie! A rendör mondta is a gazdinak hogy örüljön hogy nem bünteti meg,mert ha nem csinál semmi bajt a kutya,de szájkosár és poráz nélkül van közterületen akkor az 30ezer forint! Szoval ha bárkivel ilyen történik mint velem az jo ha tudja hogy a gazdának kötelessége megtériteni a kárt.A lakásbiztositása állja ha van.
tuning nem tudom miért terjeszted a hüyeséget. amit multkor linkeltünk oldalt ott csinálnak cbr 125re idomot. rocky kérdezte meg tőlük...
Ma elmegyek a szervizbe és megérdeklödöm hogy mennyibe kerülnek az alkatrészek,persze ujban! Megmondom a pasinak,aztán majd dönt hogy kifizeti egyben,vagy biztositózunk.
A kutyának kutya baja se lett.Szinte meg se érezte a motor meg nesze :(
Szerintem hát szerintem sárvédő csere, az oldalidomot, meg belülről meg tudod ragasztani ( üvegszál+műgyanta), és akkor kivülrl rá matrica szerintem az őgy egész fasza lenne...
Az alsó idomon a sérülés szerintem nem vészes...

A kutyával mi lett? Jól van?Tényleg rendes a gazdi... am csak gondolkozom, ha van biztosítása akkor nem mind1 h mennyit kérsz? (persze egy reális öszegem belül, akkor nem a biztosító fizet?(nem vok jártas az ilyen témákban, csak egy ötlet...)
szió neked is!!
Szepjoestet mindenkinek