Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaj de kis irigy vagy
Janovics József, nem tudom mond-e valamit!
mondom ha szeretsz valakit ^^ különbenis... kell a pénzem fényképezőre
nekem be van építve gyárilag a sisakomba CABERG SOLO 104 motoroázisnál lehet kapni, elég komoly sisak
Teljes mértékben igazad van! Mit is irhatnék erre...ö...ö...kellene nekem egy motoros szemüveg.Vennél nekem?
Nekem is sokat jelentene c(-:
A gyengébbek kedvéért Amúgy én is 2-3 hónap után vettem neki a szemüveget... de azthiszem ha szeretsz valakit nincs túl nagy ajándék a számára, főleg ha tényleg szüksége van rá,.... bár ez csak az én véleményem ofkorsz..
Na ez most miért jelent meg 3szor?
Egyszer piacon láttam Policia szemüveget.Fogtam a hasam a röhögéstöl :D
Egyszer piacon láttam Policia szemüveget.Fogtam a hasam a röhögéstöl :D
Egyszer piacon láttam Policia szemüveget.Fogtam a hasam a röhögéstöl :D
A végén kiderül hogy a csajok kedvenc ajándéka pasiknak a napszemüveg? :D
Nem nagy összeg? Hát kinek nekkora a pénztárcája.Ha jol emlékszem olyan 16-18körül láttam utána.Ahoz képest hogy kb fél évet voltunk 1út,és kb 1hónap után vette nekem,szerintem igenis drága ajándék.
Nagyon sajnáltam a szemüveget :(
hát ujonnan igen:S de a ciber árából kapsz pár éveset amivel még nincs gond, és lehet h tovább is használod... dehát a márkahűség:)
én vettem egyszer 3,5rugóért egy kamu Oakley-t, de 2 nap után eltört a fejemen

minden álmom egy Oakley volt, de ez nem tartott sokáig.. egyszer ha kőgazdag leszek veszek 1 eredetit...
Nem... :] Honda párti vagyok, az olasz gépek nem fognak meg annyira... bár tény, a te rs-ed nem rossz :] Bár gondolom kurv@drága... nem?Mert használt motort nem szeretnék...újonan meg...
Leonetta RS-en nem gondolkoztál?:D
Én is vettem egyszer szemüveget, ilyen belső oldalon szivacsost, mert akinek vettem felhajtott plexivel szeretett közlekedni És nagyon jó, nem is volt annyira horror ára.... (asszem 12e...)
Na...
Vagy a te sulidat zárják be vagy az enyémet, na vajon a kalmár vagy a bláthí név megy tovább?
Egyébként ez a hely azért olcsó mert nem hivatalos bolt.Számlát nem tud adni róla(igaz lehet hogy meg tudja oldani),de uj,nem használ sisakok.Igaz vannak használt cuccai is,de azt irja is a weboldalán.
Én is véletlenül találtam rá neten.
Nekem ha bármilyen motoros ruházat vagy sisak kell elöször nála nézem meg azóta elöször.
Nála vannak a legjobb árak,igaz Dunabogdány nincs itt a szomszédban,de ha beleszámitom a benzinköltséget még akkor is megéri.
Csak kár hogy nincs most nála semmi faja börgatyó.Az kellene még.Amik meg vannak nála azok nekem nem tetszenek :(
Nem tud valaki olcsó motoros börgatyót?
A kabátom Shox Mondial,ahoz valo kellene,de bármilyen más jo ha össze lehet cipzárazni vele
hát akkor lehet kicsit nagyot tévedtem vele, hogy aránylag olcsó
Hááááát jo jo ár de nem a legjobb.
Pl S500 AIR Foktnál 38,motorcuccnál 26
De az én sisakom S800 foktnál 62 Motoroscuccnál ha jol emléxem 30 körül volt.
A kis"könyv"(kb 4-6lkapos angol nyelvü)amit adnak a sisakhoz abban azt irják hogy nem ajánlott a plexi belsö oldalát törölgetni mert megsérülhet a páramantes réteg.
De nem tudom a tiedén mi az a csillogós valami.Az enyémen semmit nem látni,max ha leveszed a plexit(2szélén benyomod a gombot akkor a fény felé tartva kékes-zöldes árnyalatban csillog.De ha rendesen nézel ki rajta nem látni belöle semmit!
Nem lehet hogy valami matrica kivülröl?
Az enyémen egy nagy karcvédö matrica volt,igaz azon irás meg ábra is volt
Aham simán jó utcára is

Jó8
Ez tök olyan mint egy utcai napszemüveg.Mármint a szára.
Egyszer egy ex barátnömtöl kaptam egy AGV szemüveget,az marha jo volt,csak én nagy barom sisak levétel elött ugye levettem a szemüveget és rátettem a tankra,és ott is hagytam.
Kb 10 perc után visszamantam érte,de már nem volt meg
Azota néztem a Shox motor weboldalán de horror áron van.
Csak utána futott át az agyamon hogy menyit költött a csaj miattam
Nah jó mostmár megyek alundi, ha holnapig nem tünik el az a bigyó a plexiról akkor majd jövök tanácsért

Sziasztok! Motorozós Álmokat midnenkinek!