Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az IKs egy külön faj...nem ember, nem állat...nem a rendszergazdákról beszéltem... nem mind volt eltén ik-s...nem ugyanaz :]
Fizetés az lehet hogy jó, de sok hülye van köztük, pl sulimba is van 2, és egyik se okosabb nálam
Te honnan tudod meg pl. ha valaki infós? Szerintem örülnél Te egy infós "kocka" rendszergazda pasi fizetésének.
Hehe, nem pont, egyáltalán nem vagyok kocka, de van egy pár osztálytársam akiről tényleg messziről meg lehet mondani hogy infós
Egyébként útálom a számítógépekete , mindig kiborít(mióta linux van azóta nem annyira), biciklinek meg még soha sem sikerült.
KOCKA!!!!! Az IK-sokat 10méterről kiszúrja mindenki RockandyRoll
Nem a színe érdekelt engem a legjobban. Volt egy jó vétel. Megvettem, most az hogy hogy néz ki a legkisebb probléma. Van egy karosszériás haverom aki lesfestette szépen, jó árban. Elég szép festés lett egyébként (persze nem dicsérni akarom). Most nem adok 200eFt-vel többet egy ugyan olyan motorért ami már alapból fekete. Meg ha használtan veszel akkor nem úgy van mint a szalonban, hogy bemész aztán Repsol, piros-fekete, kék-fekete, fekete-szürke. Na de hát mindegy, ízlések és pofonok.
Én ezért vettem cbr-t, mármint újat. Azt tudtam, hogy jó na meg nagyon tetszett is
Van egy jó motor, csak a szine nem jó, ezért vegyek inkább valami szart aminek meg pont jó?(ilyen nincs), így olyan lesz a moc amilyet én akarok
Nem tudtam, hogy az eredeti színe milyen volt mondjuk én alapból megsem vennék egy olyan motort aminek az a színe amilye van nem tetszik, de nekem aztán teljesen mindegy, hogy ki hogy vélekedik erről
Szerintem meg az eredeti színe volt a gáz, de hát kinek mi. Ha bejön egy ilyen motoron a kislányos szín, hát vezesd.
Miért is? ha így tetszik neki. nagyon nagyon ritka a gyárilag szép motor
Át lett fújva. Ez eredetileg "bíborlila(ciklámen)" volt. Nem ment a szememhez azthiszem.
Szerintem az már gáz, ha egy kocsit vagy motort átkell fújni, de mindegy.
Talán átfújta...
Jól néz ki. Amúgy ezen hogy-hogy nincsenek az ezüst csíkok?? Bátyám barátnőjének 2003-mas nsr-je van aztán az is fekete ezüst. (ezért kérdeztem)
Honda és fekete
Tettem fel!
Yéééé... én ezt a jelzőt (gagyi) pont azokra az emberekre szoktam használni akiknek az az első kérdésük egy motorról hogy "Mennyit meg végre?"
Dobnál egy képet az nsr-edről? köszi
Ja és ha most jön a kötekedés, hogy kis takony vagyok meg ilyesmi, hogy nincs kitöltve az adatlapom csak szólj és kitöltöm! Köszi!
Hali Doky! Nem tudom mit tudsz meg mit nem, de nem is ebben akarok én Veled kötekedni. Csak annyit jegyeznék meg, hogy ezek a motorok, mint pl. az én "szar" NSR-em szétpörgik magukat. És hogy mi megy szét benne meg mi nem az más kérdés. Aki ezt megveszi felvállalja. Én nem megyek bele a CBR szidásba, mert jó kis motor. Több barátomnak van, de hidd el nem bántam meg az NSR-t. A 26eKm meg szerintem nagyon is szép végeredmény egy ilyen motornak. Ha ennél jobban kíméled mint én... mert ilyet lehet, akkor mégtöbbet elmegy. Majd a Te motorodnak is lesz hibája, de kívánom ne legyen. Csak azért írom ezt. hogy ne szánalmaskodj és ne keresd a hibát semmiben. Mert míg a 2T (egy kategóriában) jobban megy és jobban gyorsul addig szavad ne legyen a problémáira, főleg ha nem Te fizeted azt meg.
Biztos mindenki az utolsó képeket nézegeti a kawákról
Sasa buzdítására mindenki átnézett a motorok& csajok topicba és ott ragadtak
Na, mi történt emberek?? mindenki fantáziál??