Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

más páros szerve?? akkor a füle??
Szem? Lehet.
Igaz lány irja,ezért lehetne esetleg más páros szerve is :D
És mi a temetö? Motorbontó? :D
én megyek a temetésre!

^^ ez sztem két vigyorgó szemet ábrázolna. amolyan smiley féle. talán.
Na és mi ujság a jogsival,meg a motorral mesélj? :)
Egyébként ez a jel"^^" mit jelent?
Lehet a temetés is mint a topic érdeklödés hiánya miatt elmarad :(
Ja értem És mikor? mert lehet h épp órán leszek de majd adózok egy perc csenddel az emlékére ^^
Szió.Igen,holnap lesz a temetés :D
kihalt
Namivan meghalt a fórum?
Szívesen!
Jah am köszi
ahammm, én egy 120asban gondolkozom Mert majd alssan csereérett lesz az is...
NAh megyek aludni, Jó 8 mindenkinek!
Aha 110/80 17-es van hátul és 100/80 17-es elöl!
Asszem a 130-as még jó erre a felnire, de akkora felesleges szerintem!
És ha mondjuk egy 20millás merci elé gurul ki a labda, a sofőr félrerántja a kormányt,a merci összetörik, akkor egy átlagcsaládban a szülő hogy fizeti ki a kárt? Szerintem itt valami "gixer" van...
Száguldozó, most néztem a képeidet, jól látom h nagyobb gumi van hátul? Mekkora?
Szerintetek mekkora megy még rá a gyári felnire?
Apropó, ma megkötöttem a kötelező biztosítást(K&H), mert eddig nem volt-- minek télen nem motorozok--- erre nem fizetni kell visszamenőleg is , úgyhogy ennyit a megtakarításról...
szerintem meg nem kell bántani a gyereket, a szülő egyértelműen felel a kárért....bár mivel nem vagy kárfelmérő, nem tudhtod h mennyibe kerül...megegyezés szerint fizet valamennyit, vagy rendőr...szerintem...
Tuddom, de azért kösz!
Na örülök hogy rendben vagy!
Vígyázz magadra, sőt mindenki!!!
nemrossz
Én is csak találgatni tudok ezügyben.
Szerintem ha a gyerek okozta a balesetet akkor öt nem lehet felelösségre vonni mert kiskorú.
Szerintem a szülönek kell vállalni a felelösséget.
Szewa Laci!
Hál istennek nem kell segiteni.Az összes javitást a szerviz fogja csinálni,nekem semmi dolgom nem lesz.
A lábam meg jol van.Este borogattam,és mára már egész jo
Végülis tényleg rendes az ürge.
beszéltem ma vele,és semmi ellenkezés,semmi viszautasitás.
Ahogy megvan a biztositó visszaszól.
Megnézte a papirt a 39922Ft-s összeggel és csak annyit füzött hozzá hogy gondoltam hogy ez nem egy olcsó motor,de ez van.
Szerencsére nincstisztában azzal hogy mennyit is ér ez a motor,szerintem azt hiszi hogy millios értékü
Na ha már páran fel raktak olyan képeket amelyen a barátnöjük ül a motorjaikon én sem hagyom ki!!! Adatlapomra raktam fel képeket!!!