Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagy egyedül én meg hétfőn vizsgázok B kategóriás kreszből
Nah megyek én emberek sziasztok! jó8
Oksa De akárt be is léphetsz, fent vok:D
msnen
hallod vmit mondj már a vizsgáról mert tiszta ideg vok
Végül is.... (Búzatér=Miskolci buszpályaudvar...)
mi van aratni voltál ?
Jah így már értem
Adee mi közelebb vagyunk az erőműhöz, meg a BC is sugároz (Am a búzatéren mutatott ennyit az óra, aminek a pontosságát ismerjük...)Nem mertem emgnézni h valójában hány fok volt
itt is 10 körül + eső
2hét szóval lehet nem megyek a kiállításra :S ha nem tanulok 1000-rel
23C ilyen nagy különbség van a város másik részén? Nálunk 10fok volt mikor suliból hazajöttem de kimentem és majdnem megfagytam.
A1? Nyugi sima ügy lesz... Én is azt hittem vizsga közben h kész elkaszálnak, erre 2HP ... Simán jó lett, megcsináltam 2* a tesztkönyv moccos részét, meg elolvastam 1* a köynvet, am meg motorozol, tehát már félig rutinból megy majd a képes....
Mikor mész?
remélem
A kresssz kurva könnyű...
az ám én is hétvégén ülök le és tanulok mint állat, félek nagyon a kresztől
De azért nehogy a motorozás rovására mennyen!
Z3 nincs .....
csatitomasz örülök hogy megismersz amúgy üdv itt a fórumon és remélem minnél több idődet töltöd itt
Nah hát jbban megvizsgáltam a plexit (levettem), nem igazán láttam rajta semit( a hártya maradt), tuti h nem matrica... a külső oldalán volt nekem is, de azt levettem:P és ezt néztem óvatosan kézzel szét leeht picit simítani, de nem tünik el, és menet közben sem szívódik fel, közben amint apa szoktatta magát az uj sisakhoz az övén is egjelent, csak nem oyannagy mint az enyémen. De amúgy egyáltalán nem zavar, tehát észre sem leeht venni belülről, kivülről fiurcsa kicsit...

Ma a jó időre tekintettel (23C) Kimentem gurulni egyet(a szokásos lyukói körút )Nagyon király volt! Tapadt a gumi

Jó 8 mindenkinek, Vigyázzatok magatokra!
Akkor jó, itt nagy faszságok mennek, baromságokat csinálnak, pont azok szüntetik meg amit nem kéne, és oda csatolnak amit meg kéne szüntetni
Ez egy másik Bláthy(Miskolc) szerencsére nem fenyegeti olyan veszély hogy bezárják.
az egy gyökér

(ugye nincs harag tuning?)
bizony!!!
Az is jo sisak ismerem.Porche desing!
Én is olyat akartam,de nem találáltam sehol annakidején.
Lehajtott fényvédövel olyan mint egy repülös sisak