Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kicsi ez az épület ahhoz Itt nincseneknagy előadótermek... főleg nem olyan lépcsősök... azoknál tényleg nem lenne valami feltűnő :D
Ott a suli, ki venné észre a leghátsó sorban?
Nekem meg nincs munkahelyem ... :] Szal az en munkahelyemen tenyleg nem csinaltam :D En meg csak foiskolas vagyok ^^
Én pl. nem csak elméletben csináltam már a munkahelyemen, szóval Te se szólj be!
perszepersze
Persze házon belül praktikusabb, de van egy jópár izgalmas hely
A motorozás műfajban?
én már szinte mindent kipróbáltam amit ebben a műfajban lehet, és most is csak a technikai megvalósíthatóságon gondolkodtam, szóval nem beszólni
Ezért kell vagy nagy bmw motort venni, vagy egy amcsi autót, mindegyiken(ben) kényelmes
persze h feldőljön a motor, drága mulatság lenne a kutyaól sem tetszik:) akkor inkább szimplán a garázs:)
egyetértek
Tudod mit, én kipróbálom motoron, te meg a kutyaólban, és majd megvitatjuk melyik jobb
én meg megyek gyerekek színházba, 16:30kor indul a busz 7felé már fent leszünk a nemzeti színháznál, megyek művelődni. Fórumosoknak fantáziával telt fórumozást kívánok
Gyér a fantáziád
kutyaóóóóóól:)
Ez csak elmélet
Motoron kipróbálnám, de kutyaólban nem igazán, egyszer mindenképpen megéri
én komolyan csak úgy tudom elképzelni, hogy mondjuk a lány áll a motor mellett és rátámaszkodik pucsítás közben de akkor nem a motoron csinálja az ember hanem mellette
ÉS a fönők is bent volt?
nem értek egyet ^^ szerintem külön feeling... kipróbálni meg miért ne lehetne....
Az igaz , be van tervezve a mont everest tetejére is egy menet
könyvtár
csak azért mert motor, szerintem is elég értelmetlen:) mármint nem az h értelmetlen de ah vdani is mondta nem praktikus:D ennyi erővel a kutyaházba is be lehetne gyűrni magad aztán ott:)
Viszont izgalmas és elmondhatod magadról hogy már próbáltad... ez olyan mint a lift, a főnök irodája vagy egy esküvő... :]]]] vagy valami hasonlóan extrém :]]]]
Persze hogy lehet, biztos jó lehet, csak nem a legpraktikusabb