Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A spidinél volt télen (karácsonykor) egy olyan akció, hogy 10ezrenként levásárolhatsz 3ezret!
Szal megérte nagyon is...Amúgy vegyétek már inkább a motorrevüt (igen ingyenreklám) mert abban vannak jó akciók!!
Ezért jo az internet! Még egy jo lehetöség hogy valamit megtalálj olcsobban.Az életben biztos nem is halottál volna erröl a motoroscuccról.De nem csak itt,máshol is meg lehet találni sok cuccot olcsóbban,csak kell venni a fáradságot és belemélyedni a google rejtelmeibe :D
Aki ezt nem teszi meg és megveszi"drágán" az magára vessen
Azért ennek a csizmának is van ára, csak nem ezen a helyen, ennek is az eredeti ára 65ezer. http://www.imet.hu/index.php?c...
Ok értem én! Utána már visszaolvastam és ott volt hogy per darab,csak hirtelen nem azt nézi ai ember
Egyébként az ár meg egy olyan dolog hogy....
Csak az az ár számit amiért valojában megveszed!
Vannak olcsó és jo helyek.Én pl a 62ezres sisakot 30ért vettem meg ugyan olyan ujjat.
Az hogy eredetileg mennyi az ára az egy dolog.
Az a jo ha az ember minöséget tud venni jo pénzért
Félreértettél. Én azért írtam így hogy 30rugó egy darab, hogy átéljétek a dolog súlyát!
Míg ti vesztek 2pár csimpát, én nekem van 1pár.
Amúgy a nadrág spidi, a csizma sidi! sokan keverik nyugi..
Ne itt egy link :Spidi
Jó kis oldal. Ha valami nem megy, szóljál nyugodtan.
Jaja voltam kint (járatom a gépet be) csak majdnem meg fagytam de beleraktam vagy 50 km-t. Szép a BMW.
viragot erre?jól tette Gratula neki!!
Adee ma láttalak voltál te is motorozni Én még csak akkor értem haza
Képzeldd a patakúton láttam am egy Aprilia AF1-et, valesz msot vették, mert fullra szét volt szedve (midnen idom, plexi, stb...)hangja/műszerfala oylan volt mint a tiédé, úgyhogy úgy látom péteren igen elterjedt márka lesz az aprilia ez a 3.

Jah a kép meg az apa bömmöse (az előbb lemaradt)
Sziasztok!
Emberek volt valaki mostanában szervízben? Mennyi volt?
Én voltam ma a Hondában azt modnta a csávó, hogy ha csak sima olajcsere, akkor kijön 10 000-ből Hát annyiért magam kicserélem az olajat .ÉS még mikor megkérdeztem h hétvégén valamikor nyitva vannak e akkor elkezdett grimaszkodni "Beszarok..." Nagyszerű, mondom, úgyhogy lehet h saját csere lesz, oszt max pecsét nem lesz.A viragónál sem volt gond mikor apa eladta, pedig az is itthon lett csinálva...

Jah nem is mondtam nektek apa eladta a viragót, és vett helyette egy BMW R1150R-t
Szerintem 29et megér az a Styl Martin csizma!
Én meg Spool csizmát vettem ennyiért,és kb 1honappal utána találtam meg ezt a motoroscuccos oldalt
Jo árai vannak,de szerintem talán a bukók vannak jo árban nála.
Jaaaa!!!!
Ne hülyülj már.Ki az a idiot aki csak fél pár csizmát akarna venni? Mármint 2lábu ember
Az árakat álltalában párra árrazzák.
A Sidi nadrágnak nem tudom mi a neve,vagy a kodja.Láttam egy motoros üzletben,nagyon tetszett,csak hát az ára nem.
Gondoltam esetleg van egy webshop.Ha látnám szerintem megismerném
Egyébként itt a kép,mert a link kicsit érdekes
Törzsvásárló is vagyok! van egy kesztyűcském is
Most nézem, hogy te nyíregyházi vagy. Ott ha jól tudom van motorline üzlet, aztán ott meg árulnak sidi, spidi meg ilyen márkásabb dolgokat is
de nagy lelkű vagy
Megbocsátok...
Itt a márkát is meg kell fizetni sajnos...
Ja bocs, éppen írtam mikor a pontosító üzeneted jött
Ja és még annyit, hogy darabja 30?? akkor a párja gondolom 60 nem?
Ácsi ácsi!
Valamit félreértettél! 30darabja, azaz egy pár sidi csizma 60 E forint!! És ez "csak" a vertigo! A vertigo corsa 90E ft (versenyváltozat)
Linkem nincs, de ha elmondod a gatya nevét, megmondom mennyi...
Hát nem tudom, szerintem neked szarakodik, mert én utólag le is próbáztam, hogy behozza-e az oldalt és nekem akkor is jó volt. Amúgy ez egy stilmartyn csizma ezekkel a tulajdonságokkal 29-ért: PLATINIUM CARBON CSIZMA - Professzinális Racing Csizma - Carbon Bőrből és Loricából - Antibakteriális membrán - Sípcsont-, sarok és boka kemény protektorok, Schoeller Keprotec - Rögzített fémgolyós koptató (cserélhető) - Rüsztnél és saroknál speciális flexibilis anyag - Elől és oldalt fényvisszaverő csíkok - Kiválóan tapadó talp az imet.hu-n utánna tudsz nézni
Érdekas. PCn nekem sem jön be a kép,de telefonon meg igen
Egyébként hol vannak ilyen jo árban a Sidi cuccok?
Mert nem egy olcsó márka a s Sidi.
Linket tudsz dobni? Vagy cimet? Néztem egy Sidi gatyát amit érdemes lenne megvenni,csakhát 50körül van az ára.
Ha itt a csizma ilyen jo árban van gondolom az összes Sidi cucc hasonló
Nem jött be semmi sem a linkedre!Nem tom, hogy csak nekem szarakszik-e....
Amúgy ez a csimpa picit drágább...30 darabja...
Hogy mit kúrtam el?? Amúgy tényleg jó csizma ez a sidi, csak milyen árban van? Ez amit én felraktam azon az oldalon 29-ért van hirdetve. Aztán láttam az imet.hu-n hogy ez a csizma leárazva is 39 és gondoltam, hogy elég jó árban van akkor.