Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

milyen furcsa hogy a képeidnél mégis egy 2T motor képe van azzal a szöveggel hogy olyat szeretnél... hmm.. és ahogy elnézem az csak 50-es szal az az igazi zümmögőbajnok... de neked nem is való nagyobb... vegyél inkább 4T-t hogy elmehess vele a világ végére...
Aham, de nekem, akkor az én picim 3T Annyit eszik mint a 4T, viszont beszélni is lehet vele
azt szeretem rajta a legjobban szóval ....
Hát igen meg mire mert ha sokat megy vele és egy megbizható gépet akr olcsón akkor 4 ütem de ha sok a pénze akkor vesz egy drágát gyorsat és álandóan szervízeli drágán !!!! ! ütem az gardaságosabb és nekem nem is kéne oylan cumögöbajnok.
2t nek szive van (pl TZRrel lehet beszélni "na indulj be lécc...oszt már indul is... )) komolyan
125be még lehet vacilálni (hát ugye ki mire akarja használi legfontosabb tényező hogy mennyi pénze van rá) de 125fölött már nem kérdés hogy 4t
Hát igen 4 ütem a király az nem " jóformán". Hanem télleg lehet ütni vágni nem fog szétmenni igaz lasabak de nem kell több egy 125őstől!!!! elmennek a világ végére is de hát a 2 ütemü az nem igen max a szervízig meg haza4
Értem A sportpufót nem akarod eladni róla?
mer a 2T kényes mint az állat...4t ütheted vághatod (jóformán)
hát ugy néz ki kellesz a lóvé másra!!! de annyira nem akarom én eladni!!! jó kis gép ez !!! de amúgy az előző mocijaimat is meghirdettem miután megvettem !! gondoltam ha elviszik el ha nem nem !! nem egy életre veszek motort!!! meg mennék a nagyok felé!! eddig csak 25 öseim voltak de lehet ez után egy ideig semmi nem lesz ...
Csá Doky! Láttam az apróhirdetések között a mocid. Miért adod el?
Nem akarok okoskodni de én még nem is hallottam 125ös spadáról! A képen is a 250es van! De ha neked az van akkor rakhatnál be róla képet mert még nem láttam olyat
Mi volt az okosság?
Lehet nyáron én is megcsinálom.Persze ha lesz rá idöm.
Nálam inkább az a gáz :(
ööö asszem 21 vizsgadijjal de amúgy 30 lett volna csak megoldottam okosba
Hmm valamit rosszul irtam?
Ja tényleg nem kelett volna az a kérdöjel!
Szoval nem kérdeztem hanem mondtam!
Mennyi volt a külömbözeti vizsga?
Mert nekem is csak Akorl van,már több mint 2éve,de szeretnék teljeset!
Jartam rutinra de vizsgaidopontot mar nem irtak ki novemberben amikor mentem volna... szal majd csak tavasszal fejezem be... de igyekszem :] Ki mondta h en megyek veletek turazni? En elobb szeretnem vac kornyeken kiprobalni a dragaszagot
nekem nagymocira egy hétbe telt!!!!!
egyik hétfőn rutinvizsga másik hétfőn meg már forgalomvizsga volt
(( persze én csak különbözetit csináltam))
Egyébként huzzál bele mert nyáron megyünk túrázni! :)
A rutinvizsga megvan már? Egyébként ha jol csinálja az ember hamar megy.Nekem 3hónap alatt megvolt az egész.Igaz egészségügyit nem kelett tennem mert elötte már volt B,C kategóriám
ziasztok! olyan embereket keresek akiknek honda spada 125vt motoruk van! segithetnénk egymásnak tanácsokkal, alkatrészforrásokkal és egyéb dolgokkal! Ha magadra ismertél vagy ismersz ilyen személyt , akkor kérlek irj a trekkes@gmail.com cimre vagy ide forumra!!! Köszönöm figyelmeteket, és további jó motorozást!
Most pénteken hívom fel az oktatóm mikor tudok menni megint motorozing Már hiányzik ;) A forgalmat lehet h átviszem Vácra...nyugisabb és ismerősebb :D Jogsi meg majd egyszercsak lesz belőle Ja, a motor...hátizé...asszem ha megvan a jogsi addigra a pénz is meglesz álmaim kicsikéjére, addig m,eg csak csorgatom a nyálam a szalon kirakata előtt...
Na wazze itt nem jelennek meg ezek a jelek? Francos wml
Nem! A fül az ilyen vagy shreknek -..