Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na csessze meg!
Leultem kicsit játszani.Kb 1órát ültem egyhejben és amikor fel akartam állni...áááá!
Wazze hogy fáj a lábam!
A végén még kiderül hogy eltörött valami a lábfejemben?
Értem.csak azért mert 400asról nem is halottam még.
Gondoltam hogy valami japán belpiacos,ott vannak nekünk érdekes mocik.
Nekem Japán beles RGV 250m volt.Gyárilag 70pacis volt.
A itthoni azaz német piacosok meg csak tuningal voltak 70 lovasak
Igen japán belpiacos volt.Nagyon jó kis gép.
Kéz alól vettem már én is!
Köszi.
Akkor mindjárt utána is járok neten.
Apropó Honda 400 RR? CBR?
Hát te meg honnan szerezted ezta mocit?
Japán beles?
A neten nézzél körül sztem.Nem pesti vagyok arra felé nem vagyok otthon.
Motor.lap.hu-n biztos hogy találsz bomtókat pest körül.
De ha találok vmit majd írok.
Oh köszi!
A bontott jo lenne mert ugye azt csak csre,és semmi festés,matrica stb...
Hol találok bontót ahol elöfordulhat CBR215 alkatrész?
Pesti vagyok
Az a baj hogy a sárvédöböl ami kitört darab az meg sincs.Ilettve megvan,csak 100darabban.
Amire megtaláltam végigment rajta egy autó,szoval az is csere
Hát nincs.
Ráadásul mind kettö saját hibámon kivül.
Cseszhetem a motorzási tudományom ha elémugrik valami egy bokor mögül
Helló!Szerintem jobban jársz,meg ólcsóbb megoldás ha bontózol hozzá alkatrészeket,nagyon sok helyen vannak sérülésmentes idomok,ami meg az alsó idomon van kis sérülés egy matricával orvosolható is!!
vegyél új idomot mert nem lesz ona
Köszi.
A fizetésnek meg várjuk ki a végét.
A pasi ugy akarja hogy holnap köt a lakására biztositást,és utána 2nappal bejelenti a balesetet.
A rendörök azt mondták hogy a biztositó ilyenkor fizeti a kárt,mivel a akás elött történt
olyan hülyeséget kérdezztél most szted ??? igen megvannak vele elégedve, akkor meg mért kell őket baszogatni......

amúgy sztem a sárvédő javítható de oldalidomot cserélj
A sárvédövel én is ugy vagyok hogy csere,de az oldalidom?
Föleg ha ezek is ugy vannak mint az autok lökháritói.
Azokat csak naturan árulják,neked kell még festeni és ebben az esetben még matricázni is
Na ez mennyibe lesz huuuu...
Én megvagyok elégedve, de ha neked nem jött be akkor ne vegyél ilyet
Hát nem sok szerencséd van ehez a motorhoz ahogy elnézem. Ez már a második baleset vele?
jobbulást a mocinak! mákod volt h elismeri a gazdi, és még fizet is!!!
hy alll ti meg vagytok elégedve ezzel a 125-ös hondával? mert én mentem egyel de elég fütyi sztem!!
nem azé de szerintem ezeket cserélni kéne
Na ez lenne a törés.
Igy nem is látszik olyan nagy dolognak,csak az ára lesz szerintem az ami nagy
Mármint az oldalidomot lehetne javitani is,de a matrica miatt jobb lenne cserélni.
Az eldö sárvédöt tuti cserélni kell mert 2 helyen is eltört,ne meg elég darabos törés lett.
Az oldalidomot lehet cserálni,de jobb léenne azt is cserélni.
Mindjárt lefényképezem és megmutatom a törést.
Szerviz csinál olyat hogy csak felméri a kárt?
Én egy macsekot csaptam el eddig, de nekem szerencsém volt és még pont volt annyi időm, hogy a lábamat előre nyújtva arréb rugjam a macskuszt, így csak a lábam kapott de a motor megúszta sérülés nélkül.

Egyébként csak javítatni akarod, vagy cserélni a sárült alkatrészeket. Ha csak javítatod akkor fényezéssel együtt szerintem megvan a dolog 20-25-ből.
Sziasztok.
Ma motorozás közben elémugrott egy kutya
Nem lett semmi bajom,el sem estem,csak elég nagyot csattant és a visszapillantóba nézve nem láttam a kutyát.
Viszafordultam hogy megnézzem mi baja lett a kutyusnak(nagy németjuhász),és amikor megálltam akkor vettem észer hogy szépen megtört a motorom.
Ott volt a gazdálya,elismerte hogy övé a kutya,beismerte hogy ö hibázott.
Mondta hogy kifizeti a kárt,csak mondjak valami összeget.
Na nekem fogalmam sincs mi pénz lehet.
Elsö sárvédönek letörött a teleszkóp meletti darabja és az elsö ívrészén is lett egy törés,lett egy törés a középső oldalidomon,és lehuzta a matricát az alsó oldalidomról.
Épp jöttek rendörök,felvették az adatokat,de azt mondták hogy a feljelentésnek nincs értelme mert a károkozó elismerte a bünösségét,és meg is tériti a kárt.
Lakásbiztositása nincsen.
Na most iylenkor mi legyen?
Hirtelen azt se tudom hova menjek,mit is csináljak.
Cascom nincs,de nem is lenne értelme mert szerintem az 50ezer forintos önrészt nem is haladja meg.
kajakra? azon nem tudom De aszfalton egész jól megy
Hát nekem ha sík terep, tehát totál sík akkor 130... + esetleg kicsi... de láttunk már olyat hgy valakinek kivitte a 140et is bőven...
írjátok le pls kajakra hogy mennyi a vége a cbr 125-nek köszi