Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fantazia?
Akinek nincs az nezzen be a motorok+csajok topickba es ihletet merithet!
mondasz valamit
lehet nem lenne rossz egy emelő de azt a pénzt inkább vmi másra költeném arra a pár alkalomra fölösleges venni

aprilia!!!

Rocky asszem 40 ért vette a dobot !!! az enyém egy 20 as volt de ezt egy csóka csinálta nem bolti
de az enyémnek jobb hangja van
esetléeg az nem lenne kényelmesebb ha vennél első-hátsó emelőt (vagy csak hátsót) és akkor nem terhelnétek az oldaltámaszt és a motornak is jó lenne ugye télre...
Rockandyroll te mennyiért vetted rá a dobot??
én még csak úgy próbáltam!!!
majd ha jobb idő lesz akkor kipróbálok mást is
Eltudok képzelni még sok más megoldást is...
Bence!!! neked a kutyaólban kéne a kutyával!! az való neked
na öccsém !! Fogod kitámasztod az oldaltámasszal a motort felrakod a bulát a hátsó ülésre (lábai a tankon) te meg vagy a saját üléseden lábaid a földön (hogy azért el ne törjön az oldaltámasz) aztán hajrá
látom mély benyomást tett rád a múltkori téma még mindig sárga vagy valamitől ...
megnéztem az adatlapod, de minek!?bazz lottoznom kéne...
Gagyi? egy ilyentől? már az is fizikai képtelenség hogy ennyit megy.
Nektek nyitott dobotok van a cbr-en ??? és a nyitott dobbal megy végre 140 -et ??? ez igaz??

mert akkor ez elég gagyi végsebesség!!!
Húúú mennyi motor megyen el a munkahelyem elött és én ámulva figyelem őket az ablakból de már csak fél óra és énis beröffentem a kékvillámot és meghúzpom a szarvát
Egy picit jobban mint az 50-esed, de jóval rosszabbúl mint az 50-esed 125-ös változata. Szóval RS125-öst vegyél!
Na csao
kössz nem vissza akarok olvasni hanem megkérdeztem válaszolni nem tudnátok ráá!!!!!
Én a melóhelyen szoktam aludni félorákat szinte rendszeresen :D
Még jo hogy saját irodám van és ugy látszik mintha a klaviaturát nézném :D
Olvass vissza!
helo mondjátok már meg nekem h egy CBR 125 -ős mennyit megy végree???? léci ha vki tudja mondjátok már meg?


Előre is köszz
én tegnap fél8-ra értem be suliba és nálunk lépcsős előadótermek vannak ezért gondoltam alszok egy félórácskát az előadásig és lehajtottam egymás mellett 4 széket és lefeküdtem és már negyed órája ment az előadás mikor felébredtem és felültem kicsit néztek az évfolyamtáraim hogy hogy kerültem hírtelen elő
Sziasztok.Hirtelen milyen aktiv lett ez a topic! Hiába a jo témára harapnak az emberek :D
Én csak nagyban voltam nyiltnapon, én infokarra megyek(szeretnék:D)
TóFK :) Most még a kis épületben a bezerédy utcában... jövőre már a nagyban :D
Melyiken? mert van ott egy pár nagy terem is ,
én is ELTEn vagyok
Jövőre ha minden összejön megyek ELTE re ott van egy pár nagyobbacska terem, meg sok lépcső