Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Aham, az az a mehatronikai bigyó igaz?(én is arra akarok)
nah igen, de én látom ezt a réteget, vékony hártya és iylen kis kirásáylos mintha kis páracseppek lennének...
Maradok Technikusin a Bláthyban... sajnos annyira nem tanulok jól h felsőbb intézményekben folytassam.
Viszont te már 4. es vagy igaz?Merre mész tovább?
Ezt nem igazán értem.
Mi van ott a plexin ami nem tünik el?
Rendesen a plexi belsö oldalán van egy bevonat ami megakadályozza a párásodást.
Ezt a réteget nem látod mert teljesen átlátszó.
ahham páramentes azt mondták. Jó hogy mondod h nem lehet törölgetni, de akkor ez a bigyó le fog jönni? ( a képen ha nézed ott látszik is h csillog kicsit...)meg így elég abnormálisan néz ki
1 nappal vagy idősebb nálam
akkor itt elég jó árba adják a shark sisakot: http://www.fokt.hu/index_insid...
öö Mi, szülinap? 02.27.
Itt a kép a márka:lux optical (legalábbis más nincs ráírva...)
Gondolom az S500-as is páramentes plexis nem?
Nekem az S800-asban az van,és elég jo.Ha itt a szobában felveszem akkor kb 10perc után kezd csak kicsit párásodni.Motoron sosse párásodott még.Nagyon állat csak vigyázni kell vele.Nem szabad a plexi belsö oldalát törölgetni.
Mikor lesz pontosan?
Mingyárt csinálok képet, de ez valami UV szűrős kifejezetten motoros( mert vékony a fülénél) és kb 1500Hufba kerül...
A szemüveg mlyen márka?
Kifelyezett motoros szemüveg? Tudsz arrol külön képet mutatni?
Nekem mindig ezekkel a szemüvegekkel van bajom.Elég érzékeny a szemem az erös napfényre,de az utcai napszemüvegek olyan kényelmetlenek sisakban.
Már 100szor elhatároztam hogy veszek valami motoros szemüveget,de csak motorozáshoz azért sajnálom a kb 20ezer forintot
Beleheltem a plexit és msot valami bigyó mekötötte a leheletet, hogy átlátszó lett, de ott van, nah az mi?(nem igazán akar magától eltünni
Ez egy Shark S500 AIR.Az ára nagyon eltérö.
A legjobb áron talán a motoroscucc.van.hu-na van.
Nekem s500air. Köszönöm!
boldog szülinapot!!!!
Boldog Születésnapot!
Én is Shark sisakos vagyok.
Nekem egy S800-as van
Nekem nyáron volt oyaln, az elöttemlévő fazon a suzuki ignissel rámenős volt, egyirányú utca, elötte balra hátra akartak betolatni, ő a nyakára ment... Mikor feltűnt neki, rückverc, és gáztneki... Az nem érdekellte, hogy 1 m -re állok mögötte... Nekitolat a kerekekemnek, látom, hogy a suzuki hátulja emelkedik, előrenézek, a vonóhorog csúszik fel a gumimon, gyűri a sárhányóm...

Leszállt róla, szerencsére a sárhányón nem lett nyoma, én ideges voltam, (hozzáteszem, nem szitkozódtam, semmi,csak azért felment a pumpa) és majdnem engem akartak meglincselni, hogy feltartom a forgalmat azzal, hogy megforgatom a kereket, hogy tojás lett-e... még le se szálltam a motorról, már papmpogtak, (aki nekemjött, az a legjobban) hogy na milesz, hívok rendőrt, vagy menjek a fenébe! Meg pampogott, hogy mit akarok, ha nem tolat, belemennek... Az, hogy ő belémjött, nem érdekellte, gondolta max elüt, eltörik a hátsó lökhárítója, és átmegy rajtam, meg a motoron.....
Köszönöm szépen (még van 2 hetem)! ÖÖÖÖ Hát a sikak az olyan 46.000(Shark), gyárilag, de apának is vettünk (ugyan ilyen, csak szin más) és így a kettőért kaptunk kedvezményt, + a szemüveget kaptuk hozzá
Ignisünket összetörték 1 hónaposan, beleszállt az álló kocsiba játulról, egy szőke nő szintén ignissel (remélem már nem sokáig van ignis , senki se vegyen)
Boldog Születésnapot meg grat a siaskhoz
én álltam egy kereszteződésben,már kb 2 perce merg gecinagy forgalom volt...egyszercsak majdnem kirepül alólam a motor...hátranézek és egy hülye kurva néz kia fejéből..ráadásul egy kis faszom azutóval volt toyota yarissal...aminek azért lehet látni hogy az eleje meddig ér el....
úgy el küldtem mindenhova hogy nyikkani se tudott...
hogy lehet ilyen balfasz valaki hogy belemegy egy álló motorba
fasza kis sisak. Akkor boldog szülinapot kívánok Milyen típus ez, és mennyit kérnek el érte?