Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Mi ujság?Régen jártam már erre
Ma kaptam egy új sisakot szülinapomra Nagyon király csak öszsenyomja a fejem:P (kiscit kissebb mint az előző)

Jó gutulást midnenkinek, lassan már lehet! De azért óvatosan!
Aki engem ütött el az meg sem állt.A rendör szerint lehet észre se vette hogy elütött :D
Sokan tényleg, de az autósok között meg millió számra van a béna, nem direkt üt el, de ez nekem mindegy
Na és még a motorosokra mondják hogy felelötlenül vezetnek?
Engem is ütött már el, nekem tolatott, de én nem is mentem , csak áltam és máshova néztem(ki lehet találni hogy ki vezette)
Ez nem csak ezen mulik.Egyszer mentem totál szabályosan,erre elütött egy autó : (
Biztosan Powerslideolt
szia csatitomasz!

ki ajánlótta ezt a fórumot ???
Hello mindenkinek!Meg tuja-e valaki mondani hogy jobban megy-e a honda ha másik dobot teszek rá, és ha igen akkor meik dobbal megy a legjobban?kössz!
Én se azért tartom mert nagyon hasznosak
Engem nagyon fel tudnak vidítani, csak meg kell tanulni a nyelvüket, nem mindíg ugyanúgy visítanak, mindegyik mást jelent
nekem 2 éve ez a kis görcsi :]] Imádom de tényleg idegesít mikor hajnalban ébreszt, hétvégén is.... Meg az hogy hosszú a szőre és mindig összetapad a hátsóján akárhányszor is fésülöm ki
Nekem már 11 éve van legalább kettő
Csak párosával érzik jól magukat igazán, mondjuk úgy méghangosabbak
Legalább nem fogod magad összetörni
Igen, Mazsolka szivem szottya Imádom, bár tegnap már azon voltam hogy kiköltöztetem az előszobába...szó szerint az őrületbe kerget mikor egy órán belül 3adszor visít azért mert éhes
Na wazz.Ha lesz egy forumos motoros tali amin én is ott leszek és mindenki csak 50-60al fog menni,akkor én befordulok :D
Én nem azt mondtam, hogy visszavettem a dolog után, csak azért ha kiszámíthatatlan biciklisek vannak a főutcán akkor nem megyek már el mellettük 90-100-al
bringást énis ütöttem el (az AF1el), de nem attól vettem vissza :D
meg amúgyis, benzint spórolni jóóó
Nekem is volt még 2005 nyarán egy kis balesetem még robogóval, egy néni elémfordult bringával aztán hát elkerülhetetlen volt az összetalálkozás. Azóta én is sokkal jobban figyelek a biciklisek közlekedésére.
Hümm.... TAlán benőtt vele a fejed lágya, nem? VAlahogy nekem nemm kell össztörnöm magam, és a motort, hogy használjam a kobakom...
átéltem már vele ezt az érzést:) autós egyszer beérte és jól le is ugatta:):) az a baj h a felfogásával h "nekem nagyon jók a reflexeim" csak ideig óráig lehet motorozni..
sokminden észhez térítheti az embert... engem pl az hogy a Párom hazavár... na meg a család!
Ja meg ha ennyit dolgoztam h meglegyenek a vizsgáim, mostmár nem adom fel :)
Vicces volt, tegnap motoroztam egy CBR900as haverral itt a városban, és mindenki full hülyének nézett minket, mert végig alapjárat, 50kmh :))
Dehát inkább érjünk haza
szerintem egy baleset vesz vissza iszonyatosan a zzemberből !! én legalábbisa mióta becsúsztam egy Calibra alá azóta elég óvatos vagyok!!! állandóan autókat látok kifordulni magam elé nagyon szar de legalább élek még
Amiota megvettem ezt a motort azt vettem észre magamon hogy én is óvatosabb vagyok.
Lehet csak megöregedtem,vagy féltem a mocit.
Elvégre ez az elsö uj motorom.
Van amikor megkattan az ember néha , akkor egész jól motorozok , de általában óvatosabb vagyok
Utoljára amikor itt jártam kicsit máshogy nézett ki