Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fekete CBR125-össel.
Első kép: Árvízhelyzet
második kép: F4ther meglepő módon összetörte a CBR-t
Érdekes egyéniség
Tisztára mint unokatesom.Igaz ö már nem motorozik,de amikor elmentünk együtt motorozni legtöbször az lett a vége hogy szedegettük a motor alkatrészeit,na meg én öt az árokból
De én is tartok az ilyen motorosoktol.
nah erre kiváncsi lenék!! elhivhatnád!de tényleg!
És milyen motorral nyomja?
Mert egy elmebeteg. Murván is lábtartóig dönti a motort. Full szarik az út minőségére. Koppig elcsavarja a gázt és megy ahogy a csövön kifér. Én meg megyek mögötte és helyette is imádkozom hogy ne álljon fejre, és közben folyamatosan azt nézem, hogy hogy kerüljem majd ki ha elvágódik elöttem.
nekem tökéletes!!
Engem innen még senkivel sem hozott össze a sors.
Igaz Száguldozóval már találkoztam,de akkor motor nélkül voltunk.
Veszélyesen nyomja F4ther?
Miért is?
Majd megtudod hogy mire gondolok ha egyszer összehoz az élet vele egy közös motorozás erejéig.
Akkor igazán "vad" motoros lenne
Félsz töle?
Miért ö meg az emberhúsra szokott rá?
Norris végleg rászokott az alkoholra és már ritkán fórumozik
F4ther nekem is küldött BUÉK sms-t. Agyalok rajta, hogy hívjam Őt is szombaton, de félek tőle
jesszusom de rég láttam norrist:) ő jó arc gyerek bírom:)
nem fórumozik? meg f4ther? ő mondjuk irt nekem még sms-t ujévkor:)
Valooo, ha az az útvonal megfelel neked ahol eddig mentünk, akkor gyere és csatlakozz Norris-hoz (szintén CBR125-ös) és hozzám, szombaton 2-3 óra között!
Hát én is reménykedek hogy végre jo idö lesz.
Mikor akarsz gurulni,melyik nap?
Van tengerimalacod?
És? a cbr nem megy kulcs nélkül?
CBR 125 R
LOL nincs benne kulcs, különben nem egy nagy szám.
császtok hétvégén nem lenne kedvetek gurulni ????? jó időt mondanak és akkor motorozni kell!!! nah de egyépként szerintem csatitomasz gyüjcs inkább 170 hengerre! nah de ez csak az én véleményem amugy meg lehet rá kapni csak dobott is kb 40 rendszer meg 70-80 környékéne mozog asszem ennyi!
Helo mindenkinek van 125-ös CBR hondám nem rég vettem és szeretnék rá 1 jó kis sportdobot.Tud-e nekem valaki segíteni hogy milyen lesz ha ráteszem jobban fog-e menni?ja meg hogy lehet rá csak simán dobot venni vagy ki kell cserélni az egész rendszert?Mennyibe van 1 dob?melyikkel a legjobb?mennyibe van 1 komplett renszer?légyszi ha valaki tudja akkor írja már le részletesen hogy mi hogy merre hány méter?Ha akartok írhattok e-mailt is erre a címre:csataritomasz@citromail.hu
elölre is köszi mindenkinek!!! császtok!
Nyugi hamar hozzászoksz majd
Na megyek,jo éjt,szioka
Na én megyek aludni.
Jo éjt mindenkinek,neked is kedves bogaras hölgy
Aha... :) Naná hogy vele:]]] Bár a pesti közlekedés kezdetben ijesztő lesz asszem... de beleszokom ;D
Milyen suli? Ovonénis?
Én is vonatozok pestre minden nap
Na de majd ha jobb idö lesz hajnalanként akkor már mocizni fogok!
Gondolom ha meglesz a kicsikéd te is azzal fogsz pestre járni?
Hamarabb hazaérsz vele mint vonattal.
Iskolában Pesten 8ig Aztán vonattal haza kisváros, gyalog fel kertváros