Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Huu wazze csak ugy pörögnek az események.Csak nézek mint csecsemö a topleszbárban :D
Hát nem tudom még hogy dolgozok e szombaton :(
Ha melozunk akkor mennem kell :(
De ha nem akkor talizhatunk!
De szerintem ne itt Üllön találkozzunk,itt nincs semmi.
Akkor inkább pest lenne a jobb nem?
szerintem nem csak kicsit lessz gyengébb és kb végre se fogg többet menni de ez csak az én véleményem!!!
Én beszéltem egy Hondás csávokával akki még most jött ki a motorszerelősulibol és 20 éves körül volt szoval még benne van a tuningolos idöszakban és kérdeztem töle tud-e rola, hogy van-e a csöben folytás és ő azt mondta igen, de az csak a hangját folytják le és hiábba veszem ki nem nő tőle a teljesitmény! Ezt a Hosubában is megmondták, hogy csak a hangja lesz nagyobb a dobtol és ne várjak többet! Megkérdeztem a Hondás csávot, hogy a csöben hol van folytás és azt mondta, hogy ahogy jönn hátra a cső miellöt elérné a dobot van benne egy vastagodás és ott van benne! Azt mondta ha gondolom flekszeljem szét és vágjam kibelöle majd hegeszem össze és nagyobb lesz a hangja a motornak, de semmi többet nem érek el vele! Amugy is jó hangja van már igy is!
Én azt halottam... hogy ha megmondod hogy milyen motorhoz kell akkor nagyon sokan csak a hozzávalot akarják adni.
Állitolag csak cikkszám szerint érdemes rendelni,akkor nem virnyákolnak annyira.
17-es fogaskerék? Szerintem kicsit gyengébb lesz,de végre többet tud majd
véletlenül ezt is tom ez csak egy full üres csőő megnyugtatlak ugyhogy akkor mehecc hajlitani!!!
Amit belinkeltem abba is vam hangtompító.
Nem hinném hogy van benne akármi is, csak nem szabad túl nagy csövet rárakni, mert nem lesz benne semmi nyomaték
én pinkmotors on rendeltem kb egy hete és volt ugyebár
Na ez jo kérdés! A gyáriban elméletileg benne van a katalizátor,meg ha leveszem a dobot akkor látszik hogy perforált csö van a dupla részban,szoval hangtompitó is van benne.
Persze a tuning rendszerben tuti nincs katalizátor.Ha biztosra tudnám hogy a tuning rendszer csak egy üres csö,akkor inkább elmennék kipufogóshoz és a gyári mintályára hajlitattnék vele csövet ami vastagabb.Az szerintem pár ezerböl kijönne
Na de ehez tudni kéne hogy mi is van a tuning rendszerben!
Jó, én Valooval megbeszéltem, hogy Dunaharasztin a MOL kutnál találkozunk reggel 10kor és onnan indulnánk le hozzád Üllőre! Nézd meg, hogy hogy érsz rá oké?
A fogaskereket meg annyian dicsérik, hogy szerintem magamtol is vennék szoval most egyel több vagy kevessebb nem gond!
Nem tudom, hogy a pinkmotors-nál lehet-e még kapni 14-es fogaskereket. Én próbáltam náluk rendelni, és azt mondták, hogy nincs csak 15-ös és 17-es. Mondtam nekik, hogy a saját weblapjukon láttam az árlistában JTF 1264-14-es fogaskereket asszem, hogy 1140ft-ért erre mondja nekem akivel beszéltem, hogy ő ilyet nem lát, meg hogy ilyen nekik nincs erre mérgemben rendeltem egy 17-est majd ha nagyon szar lesz akkor visszarakom az eredetit
Az a baj hogy én reggel 7töl délután 16oráig dolgozok,és nincs idöm elmenni boltokba :(
Én csak csomagküldéssel szoktam alkatrészeket vásárolni.A pink motorstol már többször rendeltem,az okés volt.
Ha mész venni és vennél nekem azt megköszönném,de miattam ne rohangálj
"t re 70 egy jolly moto , mi kerül 70enbe egy darab hajlított csövön?
ez 63: http://www.motorrad-bach.de/Nsr125/NSR-auspuff-gross.jpg
dede persze hogy bennne van minden!!!! bebasznak ha csak egy cső lenne 70 ropi!!:P
Hát nem is tudom.Jo jo 70ezer nem kevés,de ahogy nézem egy jobb dob maga majdnem 50ezer.Ahoz képest komplett rendszerhez a 70 nem is olyan sok.
Vagy ebben a hátsó dob nem lenne benne?
Szombaton reggel? Talán alszom? :D
De kezdjük ott hogy még igy elöre nem tudom dolgozok e szombaton.Ha nem akkor péntek este biztos buli lesz és akkor délnél elöbb nincs ébredés :D
vighlaci@msn.com
Na ez se egy rossz megoldás!
száguldozó van msn ed????
Köszi. Hát szerintem be mész bármelyik normálisabb motoros boltba és megmondod, hogy ilyen fogaskereket hozzanak nekked! Ha gondolod és kapok valahol akkor rendelek nekked!
www.pinkmotors.hu
nah csá mindenkinek első amit mondani szeretnék hogy 1100 ft a 14 es fogaskerék!!(kód:JTF 264-14) második száguldozó én is kiváncsi lenék a kipuffod hagjára harmadik meg hogy lehet egész renszert is kapni!! mert én már érdeklőtem miatta 70 ropi kb!!! nah ennyi
Oké én rá érek most hétvégén !Szombat reggel mit csinálsz?
Ha gondolod akkor elugrom Üllőre nincs olyan messze! Oké?
Én Taksonyi vagyok!
A 14 fogas kerék cikkszáma : JTF 264-14
Na de hogy hol lehet megvenni és mennyiért nekem is talány
Szia Száguldozó

A googleval néztem és van pesten is Hosuba Garázs!
Igaz kicsit huzós az ára,de nekem tetszik! Azért lenne jo az egész rendszer,mert azt halottam hogy ezen a motororn maga a leömlö kis keresztmetszete fogja vissza a teljesitményt.
Na persze nem tudom ez mennyire igaz,ezt halottam.
Találkozhatunk egyszer,inkább hétvége felé érek rá :(
Te pesti vagy?