Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

február közepe felé kész lesz az ns-1 is és akkor tudok menni én is. Yaneken te itt laksz nem messze én kunszentmiklósi vagyok. Száguldozó május 1-én megint lesz itt motros találkozó
Na csak lesz egy hirtelen összekoccanásbol országos CBR tali?
Akkormár lehet lennénk jopáran.Mennyien is?
Na és 14-óra után mit csinálsz? Nem hiszem hogy odamegyünk,összepacsizunk,csodáljuk 5-10percet egymás motorját és megyünk is.
Nekem van itt a környéken két CBR 125-ös ismim,csak nekik nincs netjük.
Lehet ha lenne valami komolyabb összejövetel el tudnám rángatni öket is :)
Nagykovácsin is lakik egy cbr-s lehet őt is érdekelné.
Nekem van itt a környéken két CBR 125-ös ismim,csak nekik nincs netjük.
Lehet ha lenne valami komolyabb összejövetel el tudnám rángatni öket is :)
Oké: vigh11@freemail.hu
Ide azért nem irnám be a számom csak ugy.
Adj egy mail cimet!
Majd szolj, hogy mikor érsz rá és megbeszéljük a többiekel is és rendezünk egy sőt rengeteg talit ami persze annál jobb minél többen vagyunk!
Annyira mennék énis, de szombaton 2-ig melózok, kedden meg analízis vizsga de utána megint szorgalmi időszak és akkor megyek énis!!!!!!!!!!
Jó majd leoltom fejét, hogy vagy elenged vagy segbe lesz rugva!
Hát igen szerintem azért emlékszem így rá, mert nagyon leoltotak az összegel!
Valoot rángatja a fenne ő akkar nagyon jönni ami persze egyáltalán nem baj fére ne érsd!
Jol van egy telefonszámodat elkérhetném, hogy ha máskép nem de legalább így tudjunk egyeztetni találka helyet a motoros talira!
Adjam meg a fönököm számát?
Beszéld le vele,téged ugy sem tud kirugni :D
És 8forint a vége! Wazz te igy emléxel az árakra?
Szombat még messze van.na meg Valoonak is van beleszolása nem ha már igy elrángatjuk
Mondjuk ugy hogy majd még meglátjuk mi és hol lesz
Eljössz, eljössz .... Nem kell dolgoznod szombaton ....
Nem kell átjönnöm pesten, mert Dunaharaszti végétöl kezdödik Pest! Nézd meg térképen!
Jó hát swiftes már engem is felkent majdnem korlát szalagra meg nekkem is volt már balesetem csak akkor egy motorosal ütköztem össze akki szinte a semmiböl bukant elő és szabánytalanul kanyarodot ki elém lett is 133 648ft károm a motorban! Nem lehetne akkor már valami városban vagy faluban találkozni Akkár Üllő környékén vagy bárhol, mert nekkem ugy könnyebb lenne megtalálni!
Na szép!
Tervezem a tali helyszinét,aztán lehet el se tudok menni
Ha Üllőre akarsz jönni akkor mindenféle képpen át kell jönnöd Pesten :(
De ha jol látom akkor Valoo is pesti nem?
Pl akkor lehetne a M5 kivezetönél(vagy bevezetö attol függ honnan nézzük :D) lévö Tesco-Auchaunnál? Ott van szép nagy hely,meg van egy meki is ha éhesek lennénk :)
A bunkóbb autósoktol meg ugysincs errefelé kiut.Nézd csak meg a képeimet :(
Hiába tud az ember motorozni ha jön egy fajacsávó szuper bádogkasznijával és rádelöz.
Mégis csak ö a nehezebb :(
Na ezzel nem azt akarom mondani hogy én olyan huha jol tudok motorozni,csakhát ez a lényeg az egészböl
Ha Üllőre akarsz jönni akkor mindenféle képpen át kell jönnöd Pesten :(
De ha jol látom akkor Valoo is pesti nem?
Pl akkor lehetne a M5 kivezetönél(vagy bevezetö attol függ honnan nézzük :D) lévö Tesco-Auchaunnál? Ott van szép nagy hely,meg van egy meki is ha éhesek lennénk :)
A bunkóbb autósoktol meg ugysincs errefelé kiut.Nézd csak meg a képeimet :(
Hiába tud az ember motorozni ha jön egy fajacsávó szuper bádogkasznijával és rádelöz.
Mégis csak ö a nehezebb :(
Na rákerestem a JT online katalógusban a JTF 264-14 lánckerékre!
Ott ezekhez a mocikhoz gfyártják : Honda C90 Z2,ZZ,C Honda CE90 Honda CBZ125 Eire
Szoval ha csak cikkszám szerint nem tudják beazonosítani akkor ezekhez a mocikhoz kell kérni a 14 fogas első lánckereket :)
Nekkem mindegy hogy hol találkozunk és motorozunk! Valooval közben megváltoztatuk a találka helyszint!
Felölem pestre is mehetünk csak én szeretném elkerülni a nagya bunkó autost és hiábba hétvége szerintem Pesten többel találkozunk mint vidéken valahol, mondom rátok bizzom!
Én pestnek csak a Soroksári, Erzsébeti, a Közvágóhíd környéket és Csepelt ismerem nagyábbol! De nekkem mindegy!
Elméletileg a JT 15-ös és 17-es lánckereket ajánl ehez a mocihoz.Szerintem akkor annyira rossz nem lehet,de majd a kiderül :)
Ha jol számoltam akkor a gyári 15fogas
Szerintem teljesítményben biztos nem fog lóerőket dobni egy rendszer sem (számottevőt) szóval hangzásért meg kilehet belezni a gyári dobot is, de az meg nagy hülyeség lenne, szóval én hagyom a gyárit. Vagy esetleg egy ilyen kipufogós valakivel hajtatok rá egy dobot olcsó pénzért és kész.
Na most akkor mi legyen?
Mert vastagabb csöböl aránylag olcson lehetne egy másik rendszert csinálni,de ha semmi értelme akkor.... :(
Csak a hangja miatt meg nem érdemes szerintem a teljes rendszerrel vacakolni.Arra elég maga a dob is nem?
Majd meglátom milyen lesz, ha nagyon szar akkor visszarakom a gyárit ennyi, egy próbát megér.