Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó a tiéd tuning de amit találtam nsr-t 140 aq vége :S
A CBR 12 ló Az NSR meg 30. Télleg qrva gyenge... Jah főleg egy CBRhez képest. Te most mit akarsz am? Az NSR majdnem a legmegbízhatóbb 2t és 3* olyan erős mint a CBR. Szerinted? Nekem MALO henger van rajta 180as és van 1 ismerősöm aki 1ben a szerelőm, neki 21 ismétlem 21 125ös motorja volt. Mind 2t. Azt mondta, hogy valszeg egy széria Mitoval, vagy RSsel felvenné a versenyt... Nem bepipulni mitosok, nem bizti, h győzne de felvenné. És ezen nem fáj a csuklód, karod hátad, csak a zacsidat nyomja szét, de az más
nsr 2thez képest gyenge
Nsr 125
baszod Laci lehet kezd a fejem lágya benőni
nem tom annyira teccenk a cbrek hogy 4t meg hogy el lehet vele meni túrázni de a 2t speed motor meg oan erős hogy áááááááááááá......... az jó lenne gyorsulni szóval szted mi legyen ????
lehet cbr kéne csak azzal ott az a bajom hogy szegénykét oan vékonyra gyártották a mito meg nagy mint az állat de nem 4t szóval most nem tom sokan azt mondják a mito szar mert nem 4t, meg hogy meghal, a cbr-re meg hogy lassú, meg pici, de jó és akkkor is HONDA sztem szóval nem tom várom a véleméyneket
csá!

február vége felére ha kész lesz az ns1 akkorra terveztünk ilyet csak ma már nem akartalak zakltani mert hirtelen jött az ötlet is amúgy japánból jönnek az alkatrészek
Szevasztok!
Na láttom kerülnek elő a CBR-ek a garázs, takaró vagy mindekötőböl helyes, helyes!
Tuning legközelebb én is szívesen veletek tartok ha terveztek egy ilyen talit! Csak aztán elnem felejteni!
Amugy NS1-ed, hogy áll? Készülget?
Ja ezt a CBR-t én is odda vertem csak nagyon szar homokos, kavicsos volt az út!
Láttom valakinek nem hiányoznak a tükrei!
Amugy ma én is elő vettem a mocit és nagyon jó volt megint menni vele!
ma volt szerencsém gurulni valoooval igaz csak 50el mentünk mert apum simsonjával voltam de én jól éreztem magam remélem te is
egyébként még gyorsult is egy cbr ellen akit elég szépen ott hagyott valooo ja és elmondom a valooo én egy 14es fogaskerék van a másik cbr pedig gyári szóval elég sokat ér a fogaskerék
Faszkalap! Miért nem fejelted meg sisakostul....
Jut eszembe, hogy mekkora egy parasztok is léteznek a világon. Mielőtt elindultam kerülni egyet, felgurultam a benzinkútra tankolni, meg megnézni a légnyomást a gumikban, éppen megtankoltam kifizettem minden, aztán átakartam gurulni a nyomásmérőhöz, indulok elfelé erre hirtelen észreveszem, hogy mindjárt nekemjön a kocsimosótól egy lada samara, erre ő is meg én is nagyot fékezünk, aztán én intettem neki, hogy jöjjön elférünk, haladjunk akkor. Erre kiszáll egy 2m-es izomagyú vadparaszt, aztán elkezdi nekem mondani, hogy mit ugatsz kisköcsög, meg minden, erre mondom neki, hogy intettem, hogy menjen, erre mégjobban elkezdett dumálni, hát megfogtam aztán otthagytam, még majdnem leütött a motorról a buzija. Csak gondoltam, hogy megosztom veletek, ezt a negatív dolgot is
Nagyon jó idő volt ma felénk is, bár délelőtt még a szél sem fújt annyira, most viszont elég nagy van, de azért kerültem egyet én is Csak ez a nagy szél ne lenne felénk, akkor tök jót lehetett volna menni, de így azért nem tartott sokáig az öröm
valoo megyek simsonnal
sajna beteg vagyok úgyhogy nem
kijönni bocsi
császtok hát ma ki kell meni motorozni!!! itt pesten is kurva jó idő van!! valaki esteleg nem akarna ijönni mocizni??
Na?? Kinél hány fok van? Kiskunhalason egyenlőre 8 fok, de remélem ez nem fog megálni 15 fokig Remélem jó időnk lesz egész nap
Akkor engem láttál, mert odafelé én is láttam valakit, csak szebesütött egy nap és én csoppernek néztem mert körlámpa volt ha jól láttam ami kizárt mert a nap szembe volt
Az lehet de én meg lyukótól visszafelé láthattalak mert én is akkor értem haza amikor beírtad és ahogy jöttem varbóról láttam egy motorost
Biztos kispórolták belőle
Ebbe már 4 szelep van, mint szinte az összes motorban, mért raktak a cbr-be 2 szelepet
Adee ha engem kérdeztél, akkor lyukón voltam Csütörtökön szerintem téged láttalak hasítani a Bocskai utcában Én akkor jöttem haza suliból
Hengerfej tuning.
ja én is azt szeretném megkérdezni hogy hogy lehet a 125 cbr es hondának hogy lehet növelni az erejét henger csere kizárva
szerintem most láttam a neten 630 000 Ft
mi az ára ???????