Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mond mi az ára ???
motort számítasz be ?
Sziasztok!

Eladóvvá vált a REPSOL CBR-em. 1 éves 7900 km-t futott. 14-es fogaskerék van rajta és narancssárga felnicsík lett rá téve,borulásmentes, vezetett szervízkönyvvel kedvező áron lehet rá szert tenni.

Érdeklődni: kako.pal@chello.hu e-mail címen
Visszatérnék az első fogaskerék témára. Egyszerűen mindegy, hogy honnan akarok, nem tudok Jt264-esből 14 fogszámút rendelni. Mindenütt azt mondják, hogy csak 15-ös és 17-es van
Szerintem első sorban az ára, a megbízhatóság és a kicsi fenntartási költségei miatt is vettek nagyon sokan cbr-t, meg még ráadásul szép is nekem az új cbr-en igazából így képen nem annyira tetszik a lámpa része, a többi meg majdnem maradt de talán az a kis helyzetjező az orrában az tényleg jól mutat. (azt jól gondolom ugye ott, hogy helyzetjelző?) Nem néztem végig a cikket, vagy listát, nem tudom de ha a yamaha meg a honda van az élen, akkor a gixxerek, meg a zx kawák hol vannak a sorba???
Olvastátok a motorinfo.hu-n a 2006 30 legnépszerűbb motorja cikket?
12ezer CBR 125-öst adtak el 2006-ban Európában És az egyetlen 125-ös sportmotor ami felkerült a 30-as listára.

Egy kis rész a szövegből:
"Az ízig-vérig sportmotorok közül három (a 125-ös CBR-RR-rel együtt négy...) férkőzött be a harmincasok klubjába: a sztár az R6-os supersport lett, bő kettőezer-hatszáz darabot verve a rivális CBR 600 RR-re (és F-re). Superbike kategóriás modell viszont csak egy került a bestsellerek közé: a Honda ezres Fireblade-je. "

Kivéncsi vagyok idén mennyi CBR 125-ös talál majd gazdára, most hogy még jól is néz ki Najóóóóó, eddig is szép volt, de értitek hogy értem
Szerintem az utóbbi években nem igen volt olyan, hogy januárban ennyi motoros legyen az utakon Amúgy tud valaki olyan oldalt mondani amin valamilyen spidi katalógus van árral meg mindennel?? a motorline-oson kívül
eddig is a földön tartott a gravitáció, csak nem kell annyira döntögetni és akkor még motorozni is lehet hidegben ennyi!! remélem mongyuk tényleg lessz 15 fok hétvégén mert akkor már megint jot fogok gurulni !!! és nem lefagyott kézzel fogok hazaérni (rég volt már ilyen)
Deeeeee Már jönnek a tünetek: VAsárnap kimentem és eltologattam kicsit a gépet... Me gabban reménykedem hogy hétvégén tényleg lesz vagy 15 fok, mert akkor már a gumi is ér valamit a motor alatt hogy lehet valamerre menni (szigotúan a környéken)És akkor az elvileg olcsóbb naftát ki ki lehetne használni...
Még jó, hogy mindenki a téli álmát alussza ezen a fórumon. Senkinek semmi témája nincsen?
Shox-ék jól bevásároltak tankpadból szép kis mennyiség van akcióba
Javítok!

Most néztem, és frissítették a dolgot, árakat is és darabszámot is írtak. Gondolom tanultak ők is a mai esetből...
Azt nem mondtam, csak pl a holnapi akicókat ha megnézed, csak képek vannak feltüntetve, ár nincs. Vagy legalábbis nem vettem észre...

Egy biztos ma az a 10ezres sisak olyannyira felkeltette mindenkinek azérdeklődését, hogy rengetegen mentek el...
Hello.

Ezzel azt akarod mondani, hogy lehet nem is annyiért adják az akciós cuccokat amennyiért megvan hirdetve??
Nem, nem mentem fel, egy jó barátomat küldtem be, mint hiába...
Nem rossz sisakok, csak az árakat felejtették el feltüntetni...
Úgy látom holnap jobban a krosszosoknak, meg a túrásoknak kedvez az akció
CiliG,
csak ezért följöttél a Shox-ba a Balatontól?
Én nézegetem! Próbáltam is ott lenni, de már nyitás előtt, tele volt a parkoló és 6 darab sisakot árultak... Így jártam.

A holnapi akciót is néztem, mondjuk nem tom azokat a sisakokat mennyiért fogják árulni...
Errefele tegnap nagyon jó idő volt +10- +15 fok!! Természetesen hatalmasat gurultam Már kellet Csak 1 baj van...nagyon közeledik a 12e km és service! Drága lesz, előre érzem :S De addig van még 900km ez kb... 1 hónap azért neeem
A mai akcióban az AGV Airtech sisak ára vagy elírás vagy nemtom mi, de szó szerint nevetséges ára van!!!
Jájá
Nézegetitek a shox napi akcióit??
"húúúúú dá cééééép..." (by Király Sanyi)
Egyszerű a dolog!
Megúntad a motort? Veszel egy nagyobb hengert!Egyszerűbb, mint letenni egy új jogsit, meg venni új motort! Nem?
Egy 250-es megy úgy mint ezek a tuninghengerek. A robogósok mért vesznek 70-es hengert? Ugyan ez a téma ott is.
És mi az a 90E? Mit tudsz venni belőle? Egy jó motoros dzsekit, vagy egy sisakot?
Egy új henger, és megint újnak fogod érezni a gépet...ennyi(szvsz)
Sztem azért vesznek 160as hengert mert így a1-el vezethetnek egy erősebb gépet mint 125ccm és attól h 160as, még a forgalmiban 125 marad viszont jóval dinamikusabb motor válik belőle.