Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kép lemaradt
Csá mennyi lenne az ára??
Sziasztok!

Eladó 1 db REPSOL bőrdzseki, protektorokkal 54-es méretben megkímélt állapotban.

Érdeklődni kako.pal@chello.hu e-mail címen.
hát nekem tuti nem a gyertya miatt ment tönkre nyugi szerintem nyugottan beszerelheted!!!!
Az iridiumos gyertya sportgyertyának számit? Mert én olyat terveztem betenni.. Ne?
Heló!!

Eladó egy Honda xr 125R típusú motor. 125-ös CBR csere érdekelne vagy ára:580.000Ft.-
Garázsban tartott, rendszeresen szervizelt, borulásmentes.
Tel.: 06302581420
csáó az a helyzet hogy utátanéztem és hát rossz hirr fogadott az olajtartáj tele van benzinnel szóval ez szervizz lessz remélem garis lessz mert ha nem akkor sok ideig nem fogok motorozni!
Valoo
Sportgyertyára cserélted ki az elözöt, mert ha igen akkor lehet, hogy azzok szét cseszték a gyujtásodat és azért nem akkar müküdni a motor rendesen!
okés!! nem is rossz ár de nekem már van egy mongyuk most nem nagyon működik sajna
Szia! Az irányára 630.000 Ft
csáó mennyiért adod el a vasad??
Sziasztok!

Eladóvvá vált a REPSOL CBR-em. 1 éves 7900 km-t futott. 14-es fogaskerék van rajta és narancssárga felnicsík lett rá téve,borulásmentes, vezetett szervízkönyvvel kedvező áron lehet rá szert tenni.

Érdeklődni: kako.pal@chello.hu e-mail címen
Szerintem 10/15%kal nagyobbat, de ha lehet ezt inkább bízdd szakemberre
császtok én most már megcsináltatom a leömlőt csak a csávó nem ér rá milyen fuvókát vegyek szerintetek hozzá hogy kira legyen
HÚ ez nagyon állat! Köszi, haverom örülni fog, ugyanis már montam hogy ő tervezi egy rendszer megvételét.
nah császtok hát most nem tom mi van de ránk jár a rud!! nekm beszart a motorom!!! nem tom mi a baja!! mész vele bemelekszik és egyszer csak mint ha nem lenne gyujtás vagy nem kapna benzint vagy nem tom mi lehet baja sajna ma már toltam kb 10 kilcsit a motorom ilyen még nem volt!! áááá kibaszott idegesitő valakinek nincsen 5lete mi lehet a gond??? és bocs mindenkinek akinek mondtam hogy elmegyek de hát nem tudtam
Köszönöm srácok nincs nagy bajom szerencsére csak a válam fáj nem is tudom fel emelni a kezemet meg a fejem egy kicsit.
Kösz, hát igen elégé megdolgoztattom a védő angyalom néha. Kihuzot már pár veszélyes helyzetböl.
Azt még mindig nem értem, hogy hogy nem csavarodot ki a kormyány a kezemböl mert rendesen elkapta a válamat a furgon ruhámon is elég szép ütödés nyomot találtam ma reggel.
Szerencsémre nem estem el csak nagyot csatantam a furgon elején. Az ütközés után ugy 2másodperc kiesett aztán csak azt vettem észre hogy kavicsos uton gurulok aztán elkeztem szépen lassitani megáltam és gondolkoztam hogy mi a fasz történt. Egyszerüen nem tudtam elhinni hogy áttjött a sávomba és több mint a felét elfoglalta majd egyszerüen tovább hajt. Szerintem nem is lassitott.
Remélem elégé kapott az ő furgonja is. Olyasmi volt mint egy Ford Tranzit.
Amugy nem nekked küldtem sms-t Rocky hannem a Valoonak, de közbe már beszéltem vele.
itt picike a terület majd kimegyek az utcára marha rég próbáltam
És jobbulást, Száguldozó! Azért valaki csak vigyáz rád is! (bár lehet hogy vigyázhatna jobban)
Szevasztok!
Elég rég írtam...
Mellesleg most hogy látom ezt a bringát, magamra ismertem. Sajna én is bringára vagyok kényszerítve már egy ideje (de én kivételesen nem estem), és már többet biciklizem mint motorozom
no meg több mint valóstzínű (inkább 100%) hogy nem lesz új ciberém....
Viszont ha ó formában vagyok, akkor bringával a 100 méter - vagy néha több, nem tudom - megy egy keréken
Szágudozó,
jobbulást kívánok!!! egyébként iszonyat nagy mákod van hogy ennyivel megúsztad!!!!
Nem kaptam meg az sms-t , mi van benne?

Valoo,
akkor most mi lesz?

Z3,
nekem még az első szériás 3650-esből van egy példány!!! ugye így már világos, hogy miért vacakol?
nálam is ez volt csak én meg megijedtem még hogy hirtelen szembe jött
unatkzom most picit de ki mentem gyakorolni már 3éve nem ültem bicajon
A rendszámot nem, de a tükrét elég alaposan megnéztem! Azt könnyen fel ismerném!
Amugy meg korom sötét volt és nem láttam a rendszám tábláját, nem azzal voltam elfoglalva hannem hogy kikerüljem az ütközést!
gondolom te se láttad a rendszámot
mert ha nem akkor 1 a 1millióhoz hogy meg lesz az autó és még rá kell bizonyítani