Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oké de tőlem még majd idén nyáron is elmehetünk motorozni ha nem nagy szégyen egy cbr mellet egy rs 50 akkor majd kereslek
Szia én azt mondom ne a végesebesség alapján válassz! Ne az legyen az első kérdés!(Ami persze a CBR javára szól )
Csá.

Vegyél cbr-t én azt mondom. Legalább több cbr 125 tulaj lesz szolnok megyében itt a környéken nem túl sok van, de ha veszel, majd keress meg és majd megyünk motorozni egyet.
csá hát az enyém szakadékba hátszélel megy 143 at!!! gyári álapotba perzse
_Búék nektek is HONDÁSOK Kérdezem ÉN mennyit megy egy 125 ös CBR Honda mondjuk egy 2004 es ami tudjátok 14 Le meret ha majd 16 leszek azon gondolkozok hogy milyen mocim legyen Talán honda cbr125??? Előre is kösz srácok
Buék!
Szerintem a bukócső sem csúnya, én lehet h inkább azt tenném.
Hello.

Nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem nagy mértékben befolyásolja a szerencse a dolgot, hogy kinek mekkorát véd az egyik vagy a másik. Szerintem nem igazán lehetne elmondani, egyikről sem, hogy most ez halálbiztos. Amúgy én inkább bukógombát raknék, mert szerintem az esztétikusabban néz még mindig ki a motoron mint egy bukócső.
A bukógomba lemaradt
Először is BUÉK mindenkinek!
Másodszor pedig lenne egy kérdésem.
Szerintetek mi védi meg jobban a motort, a bukócső vagy a bukógomba?
Boldog Új Évet és teli tankot Mindenkinek!!
BÚÉK!!!
Legyen az enyém az első hozzászólás az évben B.U.É-K mindenkinek
Nyakunkon az új év, elmúlt a karácsony, a motoros csizmádat hagyd békén barátom!
Míg újévi malaccal tömöd ki a hasad, a jó meleg garázsban rohad meg a vasad.
B.U.É.K mindenkinek
Szélesutat, biztosutat, benzinkutat kívánok minden motorostársnak!!!
Vígyázzon mindenki magára és B.U.É.K.!!!!!!!!
szaisztok megosztok veletek 1 saját költeményt mindenkinek el kell küldeni : idomszett és pályagumi motoromon michelin gumi motorral szép az élet ezáltal kivánok én boldog új évet
Hideg téli estén hó fedi a tájat,
ilyenkor a vörösbor hízlalja a májat.
Finom malacka lapul a bendőbe,
kívánok minden jót az új esztendőbe!
B.U.É.K.!
császtok b.u.é.k mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldog Új Évet minden motorostársnak!
Azért jövőre is vigyázzatok! Tudjátok! A Kórházba még mindíg nem jár a nyúl se, se a Jézuska!
Széles Utat!
Minden CBR-es kollegának Boldog Új Évet és balesetmentes közlekedést kívánok!
Kilóméterekben gazdag, és balesetmentes bolgod újévet kívánok minden motorosnak!!!!!!!!!!!
Rocky a címe:Nyomás utána
semmiség!
köszi
Rockandyroll, milyen árban van egy olyan kipuff ami neked van fent?? és hol csináltattad?
JTF 264-14