Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én akkor sem tartom jó dolognak a 160-as hengert, várok még inkább másfél évet, és kicserélem egy 600-as gixxerre vagy cbr rr-re.
Talán azért hagyott ott, mert az 20Nm....

Végre azért szoros küzdelem lenne, de talán nyerne a CBF.
Gyah!Akkor én valami spéci CbF-fel motoroztam, 130nál otthagyott mint a picsa (mondjuk abban a 140 benne van... )
Pedig tényleg. 130-140-et tud.
250es CBF ugyan annyit menne mint a kis CBR? ez nekem hihetetlennek tünik
Helo mindenkinek!!

Sajna még nincsen CBR-em és ezen szeretnék változtatni. Nekem egy Honda XR125-öm van, 2005ös modell, garázsban tartott ujszerű állapotba. Ezt szeretném egy CBR125-re cserélni. Ha vkit érdekel szoljon lécci.
Tel.: 0630/2581420 vagy msn: zsoltzachar@hotmail.com
Hát igen
csáó RockandyRoll szerintem se annyira sok az a 90 ezer de azért majd ird meg mijen lett a kis cbr er vele lehet majd egyszer én is befektetek !!!
Te mondd hogy rablótámadás! A Te hangod mélyebb...
Szívesen
Én is nagy rajongó vagyok.
Már nem azért, de az a 166-os malossi kit a kis CBR-hez csak 80-90 pénz. Az nem egy nagy összeg, abból milyen 250-est tudnál venni? CBF? megsúgom, hogy a CBF kb. ugyanaz végre mint a kis CBR. A malossi cuccal viszont elő tudsz a CBR-ből csalogatni 150-160-at ami azért már haladós kis tempó és ezért szerintem bőven nem sok a 90 guriga. De szerencsére van egy haverom aki most rendelte meg decemberben a malossi motyót, szóval tavasszal személyesen is megvizsgáljuk majd, hogy mit tud vele a CBR.
Sajnos igen, egyszer november elején jött egy nagyon rossz front ami havat meg nagyon hidegett hozott, aztán akkor én gyorsan el is raktam, azt hittem, hogy beállt a tél, dehát nagyot tévedtem, aztán már elővenni meg nemakartam, mert azért csak hideg volt, meg van is. De azért augusztus 10 óta csak sikerült beletenni 3500km-t szóval idén eléggé kihasználtam, persze november elejéig ment bele ennyi.
Dani,
köszi a segítséget!!!!! Már be is szereztem , plusz egy másik remekművet is
Hónap?
Nem bírtam tovább, két hónap után bekellett indítanom a cbr-em
Így is rohadt sokat talált...

A pados mérésnél az jó, hogy kereken 150-nél szabályoz, csak ott nincs menetszél, meg ott a kerék nem földön van persze
És szerintem ezért van, hogy sok embernek 140-et megy. Persze a hátszél az előny
Egyetértek! 160hengerre az A1 már úgy sem jó (amennyiben nálunk van ...), ha meg Akorl akkor meg már veszek nagyobbat szeritem. Szerintem abban a 160km/h-s videóban valami azért necces, hogy msot h vifeózik.. kezében van? Vagy utas? Szóval valahigy nem értem, de szeritntem csak kb 150-et ment.
Tv-ben látom hogy Dunántúlon jó idő van, úgyhogy mindenkinek jó gurulást
Elmondaná nekem valaki, hogy mi értelme van egyáltalán ezeknek a 160-as hengereknek??? Miért nem vesz az már inkább egy 250 motort, ha már nagyobbra vágyik? Persze ez csak saját véleményem.
császtok amilyik 160 al megy arra ugy keresetek rá hogy cbr 160 !!!! egyépként abba 160 as heger van!!!!
Van sok jó, meg van nagyon sok gagyi vidi is ezen az oldalon. Láttam ott olyan vidit is, amiért talán itt a fórumon elmondták volna az illető egész családfáját szidalmazva. Amúgy nem tudom én azt a 160-at, de ahogy elnézegettem a vidiket, ott alapdolog szinte a sportdob. A fékpados mérésnél is ahogy hallottam az sem gyári dob volt.
www.youtube.com/watch?v=ra3xpT...
Mért úgy kerestél hogy cbr125r, úgy sokkal kevesebb a találat
Háj evrybádry!
Mindenki téliálmot alszik?!?
Itt egy példa értékű videó!
Van ott még több is, egy olyan is aki 160-at(?) ment vele állítólag, olvassátok el a hozzászólást! -igaz angulúl van-
REPSOL REPLICA TULAJDONOSOK!

Kitűnő állapotban lévő REPSOL Bőrdzseki Eladó! 54-es méretben (180 cm, 80kg körüli méret)

Érdeklődni: kako.pal@chello.hu e-mail címen.
Hello.

Gyere majd le március 24-én kunhegyesre a motoros kiállításra, majd akkor kerülünk egyet, amúgy meg úgy tudom elég jól mennek az rs50-esek majd ellötyögünk 90-100-al.