Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Eladóvá vált a REPSOL CBR-em. 1 éves 7900 km-t futott. 14-es fogaskerék van rajta és narancssárga felnicsík lett rá téve,borulásmentes, vezetett szervízkönyvvel kedvező áron lehet rá szert tenni.

Érdeklődni: kako.pal@chello.hu e-mail címen
Sziasztok.
A nyáron vetem egy honda cbr 125 R-t.
Azt szeretném megtudni hogy mivel lehetne a teljesítményét megnövelni.
Chip tuninggal esetleg?
csá ebbe én is benne lenék!! mini cbr tali !!!!!!!
Én bringával szoktam
Ha hétvégén jó idő lesz 10-15 fok nem csinálunk egy találkát?? Én végigmotoroztam az ünnepeket szal hiányoznak a motoros társak
Hogy mennyire megbízható motor a kis cbr? Erre csak azt mondom, hogy idén tervezzük XT-s haverommal hogy elmegyünk horvátba nyaralni motorral Szal...egyértelmű
Hali
Merre voltál?
arni szerencsére nem lett semmi komolyabb gond !!! ahogy kivettem és hát jó bulást meg szerelést kivánok!!!
Jah jobbulást Arin(igaz már modntam msn, csah látom itt nem reagál senki:P) !
Sziasztok! A jó időre való tekintettel, én most jöttem haza az idei első gurulásból! Nagyon jó volt a hosszú elvonás után és még a gumi is tapadt (valamenyire(12C)) Még ajánlok mindenkinek 1 gyors kör a nap utolsó sugaraiba még bele fér
Köszi szépen. akkor ha csináltattad gondolom, hogy olyanra csinálják a végét amilyenre kéred, igaz? Na hát jólvan akkor szerintem körbekérdezem az ismerősöket, hogy van-e itt a környéken aki foglalkozik ilyesmivel. Amúgy tudtam, hogy hol van várda, mivel vagy két éve elég sokat jártunk oda kamionnal.
Persze hogy lehet! Lehet elég sok cuccot kapni hozzá( henger, kipuff, légszűrő, plexi, bukógomba, ülésidom, stb...). Csak legyen hozzá elég pénzed
csá csak azt szeretném megkérdezni hogy lehet e kapni cbr 125 r re tuningot akármiet pl kipuff stb előre is köszi ??????????
persze hogy a teljesítmény is jobb hát ez saválló-ból van csináltatva szerintem kurva jó hangja van nem ez a levett dob szerü hanem az a suép dörmögős de ezt úgy se lehet elmondani hallani kell
Valami kis teljesítményváltozás volt tőle, vagy csak hangbeli változás? amúgy milyen lett a hangja??? olyasmi mint a remus?? (csak azért, mert azé nem tetszik )
hát kivárdán csináltattam pest től 350km-ter re lakom és itt csináltattam 25 ért csinálták perforált gyapot és telsejen nyitott
Én is így vagyok vele, mennyiért csináltattad ezt a duplacsövű kipuffot?? és hol?
Nem is a kényelemmel van a baj, hanem hogy elveszik alattam a motor.
Csak hozzá szeretnék szólni ehez a nagyember nemférel cbr-en témához . Én 194cm vagyok és kényelmesen elférek a kis cbr-en. Az már más kérdés hogy hogy nézek ki rajta mert nem érdekel eggyáltalán . És egyhuzamba simán megyek vele 40-50km-t úgy hogy nem zsibbad el a hátsóm.

Ja és még valami. Képzeljétek ma befordult elém egy biciglis az úton . Megyek szabájosan 50el, látom ott teker egy biciglis előttem kb100m-re, szabájosan irányjelző ki, már majdnem merré érek mikor ő hirtelen gondol eggyet és beakart fordulni balra az egyik utcába, nade már olyan közel voltam hozzá hogy elkerülhetetlen volt az ütközés . Ahogy nekimentem a jobb kormányon felhajlott minden cucc(a fékkel együtt), a jobb oldali lábamat pedig leverte a bicigli a lábtartóról, és hálisten nem volt fékezési lehetőségem. Az ütközés során átkerültem a szembesávba ahol hálisten pont nemjött semmi jármű, a szembesávból átkerültem a bicigliútba, ott hálisten a vállammal nekimentem egy oszlopnak, és nagynehezen megálltam. kb 100m-re áltam meg az ütközést követően . Odamentem megkérdezni hogy lett e valami baja a biciglisnek, és ő felháborodottan mondta hogy én vagyok a hibás, meghogy nagyon gyorsan jöttem, és térítsam meg a kárát. Erre mondtam neki hogy "maga normális". Erre ő elkezdett csúnyán beszélni. Ekkor én fogtam magam és hívtam a jardot mert tudtam hogy ő a hibás és nekem kár lett a motoromban. Megis jöttek, mindketten elmondtuk hogy és mint volt a baleset. Csak a biciglissel az elején közölték hogy "van bicigliút és maga nem azon közlekedett úgyhogy szabájsértést követett el". Innentől kezdve én nem lehettem a hibás. De még fújnunk kellett szondát is és ott kiderült hogy a biciglis bácsi alkoholt is fogyasztott. Na szép. Aztán megvolt a helyszínelés meg minden és várom a továbbiakat . Személyi sérülés hálisten nem történt azonkívül hogy nekimentem vállal egy oszlopnak. A motoron lettek enyhe károk.
Csak gondoltam megosztom veletek.
Jah meg örömmel kostatáltam hogy 1-2kivételtől eltekintve megtanultatok, nomrális ember módjára vitatkozni...
Én is 190 vagyok, és elég kényelmes a mocc...
én szeretem ezt a kis gépet semmi bajom vele jó kis motor jól összerakták és az árához lépest nagyon jó hát én mindenkinek csak ajánlani tudom jah és ez hogy cool gép ez az én véleményem nem vitázni akarok csak nekem nagyon bejön odáig vagyok a paaripámért
pár dolog minek jó acbr: 1 keveset eszik 2 jól megy 3 jó a hangja 4 rengeteg km-tert elmegy 5 van szabályzás 6 és lehet jól döntögetni
A hang kérdésbe nem megyek bele, amit mocit belinkeltem, na annak tényleg van hangja.
Bár mindenkinek más az izlése, de egy ilyet mindenképpen megéri meghalgatni.