Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jó a cbr ennyi nekem a legjobb azt mondta phoneman mert 1 városba lakunk azt mondta a cbr re mikor rátettem a dobot "hang van erő nincs" hát igen én nem hasonlitom össze a cbr- 2T 125 aprilia rs-sel majd ha meglessz a 600 as cbr akkor megmondom neki mi van hangvan erő nincs
Havernak meg sv 650-e van, szegénynek alig ér le róla a lába, nekem meg pont jó, csak lehetne kicsit magasabb, meg a tankba az a mélyedés nem elég hosszú és beleér a térdem, szóval tulajdonképpen kicsi
Bocs ha netán félreérthető voltam, egyáltalán nem akartam szídni a cbr-t, jó kis városi mászkálos motor.
Hát van sok nevetséges motoros, már nem azért. szerintem cbr-en nagyon hülyén mutatnak a nagy emberek, mivel olyan minthogyha egy kisszékre ülnének, aztán összevannak kuporodva, de láttam már olyat is akinek r1-es yamahája volt és csak pipiskedve ért le a lába
lehet krosszmotor után én se érezném ugy hogy elférek a cbr en!!! mert már ültem pár crossmocin és hát téliszonyom volt rajta be kell valanom!
az meg hogy hogyan néz ki !!!! az már megint izlések és pofonok!!! valakinek a véknya mocik jönnek be vanakinek meg a combosabb mocik!! ennyi
Hát én 190 cm vagyok, és én egyáltalán nem fértem el rajta, csinálhatták volna nagyobbra is.
mostmár kurvára elegem van ebből most mért kell minden nagyembernek idejönnie és belöknie hogy kis sza vékony cbr r meg vékony gumik ha nem tecci ne nézd nem kell ide irni nem kötelező és kurvára meglenénk a nagymelénnyű emberkék nélkül is!!! nah az meg hogy nem férsz el a cbr en hát az egy vicc komolyan mondom !!!! 185 cm vok és még igy is pont kényelmes!!!!! ugyhogy el lehet halgatni!!! ha meg nagyobb vagy akkor odairhattad volna hogy 2 méter vok lehet akkor nem férsz el azt beismerem !!!
Ezen van 3 rezó is , bár ez 400as
fxp.hu/2t/14magamrol/my/ns400/...
Nekem cbr nevetségesen kicsi, af1 vagy rs mérete az pont jó, kicsit embernek is meg nagynak is.
Suzuki rg-m volt kb olyan széles mint a cbr.
Az biztos, hogy nem a nagytermetű emberek motorja a cbr, én még azért kényelmesen vagyok a 175cm-emmel.
Hát a rezónak szép nagy hely kell az tény......
Inkább a honda kicsi.
Én nem fértem el rajta.
A képeken látszik a lényeg.Ha valaki nem ismerné fel.Egyiken 2002-es RS125 idom nélkü,másikon ennek a blokkja tank felhajtás után lefényképezve.
Na jó biztos, hogy nem is fér el benne, de azért tényleg nagy a termetük a 125ccm-hez
Jó bocs mindenkitől. De akkor miért nagyobb az rs meg a mito, meg a többi 2t ha ugynakkora blokk van benn mint a cbr be? Mert ki van szélesítve nem?
Hol férne el benne?
Nézz már meg közelebbről eggyet.
Én meg 250-est soha nem vennék, hanem akkor egy 600-as, de végülis mindegy, szerintem lelehet zárni ezt a témát
16 évesen én is simán CBR-t vennék! Nem éri meg a 125-ös Hyo.250 esbe már igen. Enyi
z3-nak amúgy is 50-es trz-je van, de végülis mindegy, amúgy ezeknek a 2t-s 125-ös sportmotoroknak tényleg akkora idomzata meg széles vázza meg minden, hogy már szinte egy sor négy elférne bennük, amúgy meg nem kong az, meg semmi a látszat megvan nekik.
Már megint hülyeséget beszélsz.Ha jól vettem ki Nyiki hozzászólásából akkor neki 50-es TZR-je van annak meg kurvár semmi köze nincs semmijen 125-ös motorhoz.125-ös TZR-re is azt mondanád hogy kong az ürességtől akkor tudnám javasolni egy nagyon erős szemüveg vásárlását.Az Rs-ről meg szerintem inkább ne mondj semmit mert még csak képen láttad,az meg,hogy közöd nem volt még 125-ös motorohoz a hozzászólásaidból ki is derül.
No Coment.
Tzr topicba kérj már képet z3tól mikor szét van szedve a tzr és picit gondolkodj el
akkor mi a rákért beszélsz az RSről?? gatya...
Amúgy én is a hyo gt 250 R-re gondoltam...