Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

császtok boldog karácsonyt mindenkinek!!!!! öö viszont lenne egy kérdésem nem tugyátok hogy az egész elejét le kell ahoz bontanom hogy izzót cseréljek?
Amúgy faja nagyon az idei HONDÁS üdvözlőlevél, rajta van a 2007-es cbr 125 is Még jó, hogy csak akkor küldenek ilyen képeslapot, ha valaki új motort vesz
Kellemes karácsonyi ünnepeket és nagyon sok balesetmentes km-t kívánok minden motorosnak
Boldog Karácsonyi Ünnepeket minden egyes fórumlakónak!!!


Ja, és itt a "szép" idő, ideje előtolni a vasakat...
Ja, de az 90kg se volt.
Nem úgy mint az rs 140 kg-ja.
az rgd még ennyi se volt
Az nem sok
Tavasszal Euroring és amint lehet Hungaroring.
Köszi szépen.
Idén sajnos nem sok időm meg lehetőségem volt pályázni ,de egy pár nagyobb gokart pályát kipróbáltam jövőre viszont az igazi nagy pályákon is szeretnék motorozni remélem hogy összejön.
Itt az igazság Szép a mocid! Hova szoktál járni pályázni?
és főtengőn 30-32őt
Helyesbítenék 22-23 lovat ad le keréken. mindenkitől elnézőst.
A tegnap esti vitához szeretnék annyit hozzá szólni,hogy 99-óta mikor bejött a"csapott seggű RS" van több féle verzió amik közül a legbutább a svájci model(ez volt 99 előtt is ha jól tudom) ezen rajta van a nagy böszme kájhacső kipu a hengere egy igazi szemét,a karburátor teljesen más(igaz hogy 28 mm-es de a tipusjelzés más).Akkor másik butított verzió Amit itthon 15 lovas ként ismerünk ez első sorban a német piacra készült.Ennek a power szelepe be van eresztve és fixre van állítva, 9000-nél nem forog többet és és 130 km/h a vége,a karbiban más fúvókák vannak és a kipufogónak nagyon szarok a szögei,jah és a hengerfej is más egy kicsit.2003-ban mikor bejött a tuono volt még egy nagyon buta henger ami csak 15 lovat tudott de ezzel bármit csináltál nem tudtál belőle kihozni semmit. És van ugye a folytatlan verzió de az is "csak" 26-27 LE-t ad le kerékre.A régebbi modellek (97 és az előtt) még 34-es karbival tudtak kb 29-30 lovat. Ha valaki azt állítja hogy széria RS,AF1,Mito vagy akármien sportmotor gyárilag 30 akárhány lóerő az hazudik. ha valaki kételkedik tudom ajánlani aprilia gyári műszaki rajzokat szerelés útmutatót és gyári alaktrész atalógust.
nem is láttátok még a vidim!
itt a link, nézzétek meg, és szavazzatok :D:D:D
Hi fepi!
mi is most tettük el a kétkerekűeket, de ennyire nem volt tragikus
Elég volt egy szimpla mosás
Igen az enyém, pontosabban a fateré
Hi! Nem akarok túlzásokba esni, az eddigieknél sokkal több mindent hozott a Jézuska sajnos sokat muszályból Magamat megleptem 1 mélyládával meg 4 ledes indexxel. Aztán kaptam 1 telót, meg úgyvolt, h egy motorosdzsekit, de időközben megbontottam a motort, mondom elviszem leszintereztetem a felnit és hülye fejjel montam a szerelő havernak, hogy nézze már meg a fékekeket hát ugye mint a 4 betét vason fogott eért azt ferodoloztatom dzseki helyett felnit szintereztetek, első tárcsát cserélek felnicsíkot ragasztok, valamint a 2 hátsó csapágyat muszály vok kicserélni, mert az is gatya és ezzel megvan az ok miért maradtam ott 1. nap egy kanyarban amibe belenyomultam 130cal...

Szóval erről a karácsonyról ennyit... Lehet meg fogom utálni a karácsonyt
Én rendeltem tőle egy shox mondial fekete ezüst dzsekit, aztán biztos gyorspostával tette fel és már megérkezett Aztán majd még meglátjuk, hogy mire futja a jézuska költségvetéséből karácsony után
Jézus Örök Életet jézuska meg egy nagy semmit.
Az adatlapon a kawa is a tied ?
Váltsunk témát a vita elkerülése érdekében!

Mit hoz a jézuska kisemberek?
Nem indul itt meg semmilyen harc. Teljesen más karakter a két motor. Kezdjük az egyik legfontosabb dologgal az árukkal. Azért nem mindegy az az 500-ezres árkülönbség. Szóval nem is lehet egy lapra tenni a két motort.
Hát bazz itt mindig megindul a cbrvsrs harc.Fogadjátok már el hogy az rs gyorsabb!A cbr meg más téren nyújt többet kész ennyi.
Rs viszont így rendesen meg van kurtítva, cbr-el ellentétben.
Az rs meg azért mégis csak egy sportmotor.
A cbr meg inkább egy városi motor.
Hogyha a teljesítményt nézed lehet, hogy az rs levan folytva, de így vannak egyenlő szinten. És így már meglehet nézni, hogy egy cbr vagy rs. Na meg azért úgy jönnek ki a gyárból az rs-ek, hogy 11kw-osak, szóval gyári a gyári ellen mehetne.