Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit holnap! Már regisztráltam is
Jo az oldal,köszi!
Én hülye meg kulbként kerestem nem clubként.
Hát volt több találat és nem tudtam melyik az.
Majd holnap megnézem az oldalt.
Nagyon coolok a képek! Olyan rajzási vágy jött rám
meglepő módon www.cbrclub.hu
Na ez egész jol hangzik!
Mi a pontos webcime a klubnak? Mert googleval néztem és volt jopár.
Lehet érdemes lenne csatlakozni?
Nem szoktak elhúzni, sőt!!!!
Azonkívül kifejezetten barátságos mindenki. Kicsit már kezd családiassá is válni a klub, de így meg különösen nincs semmiféle lenézés meg ilyesmi
Egyre többet lógunk a különböző versenypályákon, ott meg nem is kell megvárni senkit. Szóval jól megvagyunk kicsik és nagyok
Megesik
Waaaaazzzzzeeeee
Az az CBR 50-es matrica,meg ar ARROW a gyári kipuffon
Nem semmi te gyerek
Több motorom volt már,nagyobb is mint most ez a 125-ös,de sosem voltam semmilyen klub tagja sem
Ezzel a géppel meg nem is mertem ilyenekben gondolkozni.
Nem néznek le a nagyobb köbcentisek?
Turákon nem furcsa hogy ök elhuznak te meg lemaradsz?
Lehet csak nagyok az elöitéleteim,vagy csak kissebbségi érzetem nagy?
Életem egyik legparásabb élménye volt az a hazaút Egerből. Komolyan azt hittem hogy nem fogok haza érni egyben
Átfújt a szél a szembesávba és az volt az egyetlen mákunk hogy akkor már rég leálltak az út szélére az autók mert már nem láttak semmit, de mi nem, mi mintha misem történt volna 80-90-nel mentünk tovább a jégesőben. Fekete plexi volt a sisakomon és éjszakai sötétség volt a vihar miatt, és nem nyithattam föl mert a jégdarabok kiverték volna a szemem annál a tempónál.

KertAce, van egy csomó képem a túráról. Pl. itt ez ahol még egy borospincé elött reménykedtünk benne hogy elcsendesedik a vihar
Hát igen, szép kis viharba keveredtünk. Aki Gyöngyös és Hatvan közelében lakik az tudhatja mi volt ott tavaly augusztusban (asszem). Na mi abban az időben pont valahol Gyöngyös és Hatvan között mentünk és szerencsére mire a jég is elkezdett esni pont beértünk egy faluba és egy vendéglőben átvészeltük a maradék kb 20 percet......de jó is volt
Na kérem ez az oldal hogy is mondjam...kötelezö nekünk?
Totalbike
Megnéztem,még csak egy hozzászolás volt.Elolvastam ééééééééééssssss nocsak csak nem egy ismerös arc? Még jo hogy nsm csak én olvasom az üzenöfalat
Ahogy néztem nem sok motorhoz irtak eddig még.
Az autóknál egy idö mulva értékeltek a hozzászolások alapján és feállitottak egy listát hogy melyik a legjobb,legmegbizhatobb stb.
Szoval ha elég sokan irunk akkor még lehet mi is felkerülhatünk majd a listára.Juhéééééé
Jah Arni még most olvastam vissza én 50-esként nyomom a cbr-el
Jaja, CBR clubos túra volt. Mentünk Egerbe, aztán hazafelé olyan szinten eláztunk ahogy én még az életben soha.
Rocky, több képed nincs erről a túráról?? Rendőrökkel indult és dög meleggel és viharral meg didergéssel ért véget...nem semmi volt mi??
Mi volt ez wazze motoros találkozo?
Nekem meg mindig levágják hogy 125-ös pedig a Repsol-ra gyárilag nincs is ráirva egyik idomra sem a köbcenti
Talán a kis hátsó kerék miatt?
Más téma!

Lehet nem ide tartozik,de most irtam be a buko,ruha,kesztyű topicba,gondoltam ide is beirom,hátha valakinem jol jön.
http://motoroscucc.van.hu/ Sisakok,ruhák,kesztyűk,stb nagyon jo áron!
Nem kamu az oldal,csak az van kint az oldalom ami éppen a készleten van.
Én tavaly nyár végén vettem nála sisakot,iszonyat jo áron(kb 50ezerrel olcsobban mint boltban)
Tőlem is nagyon gyakran lérdezik hogy hány ccm-es? Nem érdekes hogy 20 centiméteres szöveggel rá van írva a seggére Gondolom nem figyeltek oda matekórán
Rendőr eddig háromszor állított meg, a legutóbb 20 másik motorossal egyszerre de csak nekem kellett előkaparnom a forgalmit, mert nem hitte el hogy 125-ös a motor. Odaadtam neki a jogsim, látja hogy csak A1-es erre nagy sunyin vigyorogva ilyet szól: "na, úgylátom ez kevés lesz, kérném a forgalmit is"
aztán volt nagy meglepetés
Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, és ez motorosrendőr volt wazzeeeee!!!!!!!
Le is van fotózva a történet
Egy nagyobb tali tényleg jo lenne!
De szerintem nyáron nem? Estelg valami motoros talin?Akkor lehetne még 2napos is?
Ez a szombati tali meg remélem összejön.
Tényleg nem tudjátok milyen idö lesz szombaton? Mert ha ilyan ma akkor lehet lefagyok a mociról
most akarok leömlőt csináltatni 3 karbi állítás nagyobb fuvóka meg ilyesmi van olyan akinek mindez már megvan csinálva és így mennyit megy vagy menne
Shell kutnál tankolok, bemegyek fizetni, beállok egy csávoka mögé az megláttja kezemben a bukot erre elkezdi keressni a motort, megtalálja(egyedül voltam motoral) Erre megszolal szép motor hány cm3-is 600-as? mondom nem 125-ös. Erre megszolal tényleg én azt hittem 600-as aztán fizetett kiment és közelebröl is megnézte eddigre már én is végeztem kimegyek a motorhoz erre megszolal: jéé tényleg 125-ös!
Kisvárda de nem 1 edül mennék itt van rajtam kivül 6 embernek cbr-e de ebből 2 ő jönne el
Miért hol laksz?
valamikor kéne csinálni 1 fórumos találkozót cbr-esek csak az a baj hogy kurva messze lakok pestől 370 km-ter re de ha megszervezzük a találkát akkor bevállalom a 400 km-tert