Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

roncsolod.
Szépek ezek a tuning cbr-ek, amúgy szerintem ez csak idő és pénz kérdése, én őszintén annyit nem költenék rá amennyit ezekre a gépekre rátettek (persze ez magán vélemény) Volna egy kérdésem, hogy ha felrakok egy teljesen üres dobot akkor azzal roncsolom a motort, vagy nem? Repsol16, te milyen gyertyát raktál bele??

egyetlen egyszer szednétek szét azt a retek motort vagy minimálisan olvasnátok utána, vagy kérdezzetek valami hozzáértőt mielőtt iyeneket leírtok
Ha tudsz szerezni ocsóóért sport-leömlőt akkor szólj légyszives, mert egy olyanra nekem is nagyon fáj a fogam. A sportdod, légszűrő stb. amit írtál már megvan. Jövőhéten már a karbituning is.
sziasztok fórumosok nekem is van a cbr-en 14-es JT lánckerék vegytek ti is mert megéri sokkal jobban pörög a motor és könnyű felrakni is + vegyetek gyertyát is bele mert sokkal jobb lessz jobban fog húzni a motor most szeretnék 1 rendszert rá már a dob megvan és kéne azért rá 1 leömlő rész dobig hogy az igazi legyen + hozzá kell állítani a karbit és úgy jó lessz + légszürő ha van kérdésetek akármivel kapcsolatban nyugodttan segítek nektek előre is boldog új évet és balestementes közlekedést az új esztendőre
Csak az a helyzet, hogy ezt egyik se übereli ÚÚÚ de várom már február 28-át!!!!
ismerősömnek is most lett kész a cbr 125je kicsit levolt zúzva a gép streetfighter fejidom megno oldalidom, mbx 125 villa majd ha itt lesz a motor lefotózom
dobok én is pár képet
Kissé át vannak alakítva a gépek
Aham Köszi szépen
Bölcsességed mérhetetlen!
Feljönnél emesenre?
Okoskodjak? Azért szartak rá mert vaákumos benzincsap van rajta (olyan mint arobeszokon) és így csak akkor engedi a benyát ha nyomja a motor a levegőt így ha lehúzod a csöveket, 1-2 cseppnél több nem fog kifolyni.
Tök mindegy, de ha kevesebb benzin van benne akkor könnyebb emelgetni a tankot, de mivel nem nyúlsz hozzá a benzincsőhöz ezért nem kell hogy üres legyen a tank. De ha hozzá is nyúlnál akkor se kell szerintem leszívni a benzint. Legalábbis nekem már nem egyszer leszedték a tankot a szervízben (teljesen) és nem érdekelte őket hogy van-e benne nafta.
Köszi szépen a légszűrős tippet, majd szerintem kipróálom, a tavasszal! (üres tankkal igaz?)
Örülök hogy neked is bejön a cucc Viszont nyugi, nem fogyaszt tőle többet a motor!!! Az igaz hogy kb. 500-zal többet forog most adott sebességtartományokban, viszont eddig nem nagyon lehetett használni a 6. sebességifokozatot, és mivel emiatt a negyediket és az ötödiket használta az ember a legtöbbször ezért így hogy most szinte mindig a 6.-ban van, így az átlagos fordulatszám viszont csökken, ergó a fogyasztás is.

Ja és, Boldog Karácsonyt minden CBR125-ös kolegának!!! és persze a többieknek is!
Nem kell leszedni teljesen a tankot. Én dobozokat raktam a motor mellé és a tankot leemelve (a bekarikázott gumicsöveket kihúzva) egyszerűen ráfektettem a dobozokból épített emelvényre a tankot. Így nem kell szétcsavarozni a benzincsövet és a többi vezetéket ami a tankból jön.
Ja, a két kihúzott gumicsövet, mielött leemeltem a tankot, alulról a végüknél, feljebb nyomtam hogy legyen elég hely ahoz hogy a kezem beférjen a tank alá. Így pedig már egy mozdulattal, mindenféle szerszám nélkül ki lehet húzni a két csövet a tankból.
A légszűrőt ti hogy szedtétek le? Tejlesen le a tankot? vagy hogy?
ez egy jó hir!!!!! én is beujitok egy ilyen szetett remélem
Hali mindenkinek

Előszőr Boldog Karácsonyt mindenkinek és szerencsében gazdag új évet kívánok mindenkinek.

Köszi a tanácsot és a segitséget RockandRoll -i.. a légszűrő és a 14 fogaskerék ügyben.
A rövidebb áttétel nagyon komoly.. mindenkinek ajánlom.
a gyári első fogaskerék 15-ős a a cbr 125 tőn. én lecseréltem 14-re rövidebb lett az áttétel.
kb.. 500 fordulatal többet pörög mert rövidebb de jobban gyorsul és nagyon jól pörög.
de én még ilyet nem szoptam.. 3dik, 4 dikbe kanyarodni de a legjobb ha 6 dikba alázom a köcsögöket. felpakolod hatodikba aztán nyél had menjen és meglodul juhhééé .
kicsit többet eszik mert rövideb és többet pörög de nem vészes.

A mosható légszűrő szintén nagy ötlet...
a gyárival elentétben sokkal jobb a légáteresztő képesége és sobban reagál a gázra.
na hali mindenkinek boldog új évet kívánok.
csákány fyrgi győrcity
ja itt is volt egykét kanyarnál (még mikor utolsókat motoroztam idén) hogy powersliddal jöttem ki...kis 50essel szal képzelhetitek mennyire tapadt
Sziasztok! Kellemes ünnepeket kívánok mindnekinek!

Én 22.-én kitoltam a vasat, és mentem vele egy kört Igaz csak 6 fok volt de... Nagyon jó volt!
Azért a kanyaroknál vigyázzatok, én néztem a kerék épp h elegszik valamit, és hát a tapadás jóval kevesebb, úgyhogy ha kitoljátok csak figyelmesen!

További kellemes ünnepeket!
thx már rájöttem aszitem bonyolultabb lessz de tök egyszerű volt ezt is handának köszönhetem
sajnos... BOLDOG KARÁCSONYT!!! és jó izzó cserét...