Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neke 1 csávó azt mondta biztos 500 as mondom áá 125 öd a vége 180 és még onnan gázra emeli az elejét azt mondja a pali za fasza az fazsa
Enyémre meg azt mondta haverom hogy mi ez a pöcsköszörű?
Ha nem a haverom lett volna biztos megfejelem
hozzá kell tennem állt a motor, szóval nem hallotta a hangját..

bár 500as.. érted :) akkor már 600. mi a fasz van 500 ami sportmoci? és új ?Semmi :D
enyémre meg vmi atomlaikus aztmondta h 500as :D
Szerintem maradajunk a 14-esnél.
Nekem nem olyan sürgös.Ha eddig kibirtam az az egy hét már nem vág a földhöz
Ennyémre is azt monták az elején hogy 250-es de csak azzok akik sportdobal látták elöször!

enyémre a hülye kékesi azt mondta hogy 250es vagy 125 XD 30min volt mire meggyőztem hogy 50es igaz nem lassan mentem mikor megállított :P
hello innen rendeljetek www.pinkmotors.hu fell kell hívni felveszi 1 nő megmondod 1 JT 14 es lánckerék kellene vagy aki közel lakik nyiregyhez a motorportba van 14 es lánckerék cbr re
Nálunk is vannak csak hülye körzetisek!
Nézegetik a Blookot hogy hol van rajta hogy hány köbcentis erre vidáman felkiálltot hogy meg van ez 550 cm3 motor a 125-re! Kiderült hogy a olaj mennyiséget nézte és csak a számig jutot el a ml-ig nem!
Aztán hívta a helyi motortszerlöt mert mi gyözködtük hogy az nem az és csak a motorszerelönek hitt akki meg már ismert minket igy azt mondta hogy 50-es!
van egy kis bibi!
Felhivott ma a csávó h lehet hogy csak 16-os van de késöbb lehet hogy lesz 14-es is
voltam még kétt helyen és tudnak hozni azt mondták de leht h csak jövőhéten!
Hát az itteni rendőrök tényleg nem értenek semmit a motorokhoz. Multkor megakart büntetni azért mert elöl mind a két lámpa világított. Elég sokáig magyaráztam neki hogy ez full gyári de nem akarta elhinni. Aztán megmondtam neki hogy menyjen be a márkakereskedőhöz és vele vitatkozzon
Akkor mákotok volt.
De lehet csak egy szokásos szarok bele felfogásu rendöröket fogtatok ki.
Sisak van azt mehet
De ha egy kicsit ért hozzá akkor rögtön a hangjábol levágja hogy 4ütemü és gyanút foghat.
50-esben nem sok a 4ütemü teljesidomos moci.Szerintem....
Hát a JT 14-es első lánckerék!
Kiváncsi vagyok milyen lesz utána.
Én ismerek itt egy embert aki rendszám nélkül nyomja ugye PÍÍTÖR.
De énis rendszám nélkül mentem vele kb 3-4hétig amíg megnem lett a jogsim. De a rendőrök semmit se szóltak pedig állítottak meg.
Az én balesetemnél sem volt semmi!
A motor papirjait nézték csak meg hogy érvényesek e,meg hogy eggyeznek e a számok.
Ennyi.
De ugy tudom a rendörség mást nem is csinálhat.Álltalában akkor szokott gáz lenni ha 125-ös moci rendszám nélkül megy.Akkor lefoglahatják addig amig be nem vizsgálják.
Álltalában egy motorszám ellenörzés elég,de ha az át van ütve és bizonyithatóan manipulált akkor elküldik hivatalos bevizsgálásra.
Na az már ciki lehet.
De ugye itt senkinek sincs a CBR-e rendszám nélkül?
Ok ok rendben
Na de várjunk csak egy kicsit. Majd talán csak holnap tudom megmondani hogy melozok e szombaton
És a találka helyszine megvan már?
Vagy jokat kérdeek mi?
Nem feltétlen vagy gázban, én régebben kérdeztem Pohit és azt mondta, hogy attól, hogy baleseted van, attól még nem kezdik el felespohárral méregetni a hengerűrtartalmat. Ahoz már nagyonnagygázt kell csinálnod hogy még azt is megnézzék. Pl. nekem a KPMnél a 180as malossi hengerrel ment át műszakin a moci... ennyi...
raktok fel sípot és akkor te is hallod
amúgy én egy 166os malot raknék bele de ha még lesz cbrem is akkor se fogják az 166as hengert engedni mert ha baleseted van akkor nagy gázban vagy :S
Akkor már felrakok egy 600ft-os vadriasztót aztán majd az állatok hallják a fütyülést
nem akarok beleszólni de kb ez kamu szart se ér ha berakod kapsz egy füttyüjő hangot és késsz de javitsatok ki ha nem !!!
Itt ezen a linken így írják, hogy UP TO 35% POWER INCREASE szóval lehet rosszra gondolok de 35%-os teljesítménynövekedés, nem??? és mindez 38 euróért?
És mennyit dob ez a turbo?
Oké! Rajtam ne muljék!
nah akkor száguldozó 10 kor hosuba garage??