Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki se olyan hülye h folytva haggya az rsét.Ha meg gyorsulna is valaki folytott rsel büszke lehetne magára cbr hogy 1 szarrá folytott rs-t odaver.
egy cbr vs 11kw-os rs gyorsulásának mi lenne a vége?? Az rs 11kw-osan is megveri a cbr-t??
én nem tom, de a többi 125 2t motorokat 11kw lefojtva adják el legalábbis eddig, ahány ilyen motort láttam, az összes így volt...meg így ésszerűbb, mert 125-ös és mondjuk 20kw lefojtva adják el a szalonból, akkor azt csak Akorlátozottal lehet, A1-el nem :) akinek meg már A korlátozott vagy korlátlan van az meg nem mindenesetbe egy 125-öst venne
zsóótirsnek is ugytom h ien verzioja volt majd ő elmondja ja meg a kipu is teljesen más belülröl
Ugyanaz, csak van fojtás karbiba meg elektronikába
nem érdekel majd zsolti elmagyarázza miben különbözik (de ugy emléxek h a power helye sincs benne)
Ez hülyeség, még mekkora.
Van benne power.
Power nélkül pont ugyanolyan erős, de alacsony fordulaton semmi nincs benne.
ata az olyan átcímkézett termék

(RS) 15ből---30
még 1X mondom h power nékül ugyanannyit menne az rs mint powerrel...
nem egészen így van RS 125öt most asszem 23kwos forgalmival adnak ujonnan de van a hulladék 15 lovas verzio amibe power sincs meg levan butitva azt vezetheted A1el de a 23kwos-t is átszokták iratni kis kenőpénzért
hali. Köszi szépen az infókat, elég erősen gondolkozok ezen a sportlégszűrőn. Karácsony után lehet, hogy bekellene újítani egy ilyen kis dologgal.
oda annyit írnak amennyit akarnk, de nincs annyi...amúgy ezeket a motorokat 11kw-ra lefojtva adják el újonnan, s úgy vezetheted A1-es jogsival! utána van aki kiveszi belőle a fojtást, van aki nem.
Hali a K&N mosható a gyári nem. Teljesítmény növelő hatása van magában is, és hangélményben is jobb lesz a gép. Erről Rocky tudna neked mesélni neki van és azt mondja jó.

Itt vannak Rockytól infók és még az elkövetkező pár oldalon is találsz:
itt :D
nincs az annyi közel sincs...
ya
Valahogy így gondoltam én is! De nekem az ezres ugrott be...
ya arra ott a CBR600RR meg a 600-as gixer
Hát ja. Én is néztem, de még mindíg jobb a békesség. szerintem.
Nem egy 125-össel kell megváltani a világot. Szerintem.
yaya bezony.sok hülye van.de én mondjuk csak azért mondtam mert néztem pl a használtmotoron egy rs125-öt(meg többet is) és az volt odaírva mindegyikhez hogy 37-38 LE
Elviekben. Na de most az a gép nem folytással annyi.
DE én csak azt tudom ami le van írva. Igazán nem értek hozzá. De annyit biztosan tudok, hogy nem szabad a hülyékkel ellenkezni.
Mellesleg ezt a korlátozást nem tartom hülyeségnek, mert sok az olyan műmájer, aki egyből valami speeddel kezdi, és 0 tapasztalattal száguldozik 160 fölött.
Azlrt ez így nem túl megnyugtató. Főleg nem tallkozni egy ilyennel az úton... Nem?
na ebben igazad van.tényleg tanulómotor.de akkormost ez hogy van a 125rs az 37 lóerős akkor azt már nem is vezteheted A1 es jogsival?
Ki lehetne.
Csak tudod, ezt a gépet valószínűleg kezdők veszik, akiknek A1-es jogsijuk van. És azt is illik tudni, hogy az A1-es jogsinak van teljesítménykorlátozása, mégpedig 10 kW. Nos, a cibere kb ennyi. És szerintem nem jó ellenkezni a szervvel, mert ha véletlenül, mondjukegy baleset alkalmával kiderül, akkor az is meglehet, hogy még a balesetet is a nyakadba varrják, mégha ártatlan is voltál.
Úgyhogy egyenlőre elég az.
ya azthittem a cbr 125 is 2t.na mind1 de sztem akkor is többet lehetne kihozni 125-ből is még ha négy ütemű is.
Az igaz, hogy egy rs 50 12 paripa, de az ugye kétütemű. És egy négyüteműt több okból nem szokás egy kétüteműhöz hasonlítani erő szempontjából.
Sok paripát írtak a piros villámhoz talán ha valami tuning cbr lenne esetleg