Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak az a furcsa hogy egy jó erőbe lévő rs50 10-12 lovas
Ezt láttátok már?
Kicsit tuloznak a srácok!!!
Le eröt nézd!!!

www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
Érdeklődnék a k&n légszűrő iránt, meghogy van-e neki valami teljesítménynövelő hatása ha csak így magában belerakom a motorba? Amúgy meg ez mosható is, én úgy tudom, vagy nem? Ja és a gyári ami benne van a ciberében, az milyen?? Én még nem néztem sosem, mert még nem is kellett, aztán ha tud valaki felelni a kérdéseimre azt megköszönném.
fepi ugyan ilyen gumim van hátul az ns-1en és marha jól tud tapadni
Ja és érdeklődni: fepi3.freemail.hu
Emberek még mindig eladó CBR 125höz K&N sportlégszűrő, vadonat új bontatlan a zacsija, garis és 120/70-17es Metzeler MEZ 4es 80 %os hátsó gumma. Mivel nekem NSR-em lett ezért nem veszem hasznát. Irányár légszűrő 10 ezer gumma: 7 ezer Képek lent:
06rs nagyon szép :) grat a motorhoz.....amúgy elég sok 125-ös van, úgyhogy nyugodtan válogathatsz :) azt vedd meg, amelyik neked tetszik, s a legelőnyösebb mind1-iknek van hátránya és előnye is....
a tuning féle macskalámpás nsr a környéken a legjobb és a legerösebb,(azzal vertem oda 100-ig a 06-os rs-t) Tyt várom mit fogsz ehhez hozzászolni
szeva !

fepi msnen keres már meg
Oké majd lelentkezem 7óra 30kor! Szeva!!
Ez a beszéd Akkor gondolom olasz gyártású mint az enyém, azok 33 lovasok De 1 180as henger nem árt hozzá (tapasztalat) most 40 ért van 1 henger a motor.hu-n
oké, majd akkor felveszel msnen, amúgy jó fej a tanárottok ?
Van de csk este olyan 7óra 30után vagyok gépnél mert mos iskolába vagyok infó órán!!!!
nincs msned ?
jaja sztem is de majd csak tavaszal tom elhozni megelőtte ezt még ami most van meg kell szerezni az idomokat és eladni.
Az ütös szerintem akkor megéri megvenni!!
32Le a fekete nsr
Ez a beszéd és hány lovas a gép amit akarsz?
hát most az egyik cbr-es kolléga segített és van egy ismerőse aki tavaszig meg tart nekem egy macska lámpás fekete nsr-t és ha nekem nem kell utána lesz csak a neten. szóval majd tavaszal elmegyünk megnézni a motort és ha jó akkor hozzuk
sztem meg RS-t vegyél!
Én se akarlak befolyásolni a döntésbe h nsr vagy mito, de én a helyedben szerintem nsr-t venném meg!!!
Persze ha jobban bele gondolok inkább cbr-t vennék!!! Több mint 1 éve van meg és nem bántam meg!!!
sztem meg nsr-et vegyél :) nem csak azért mondom, mert nekem is az van, de bevállt motor :) a mito erősebb, de nem tartósabb.....utcára jobb az nsr, a mito inkább versenyre meg ilyenekre sztem (és nem bántásként mondom) de amelyik jobban bejön neked
ezt vedd
Rocky te már csináltál felvételt amikor mentél a mocival igaz?
Hogy fogadtad oda a motorhoz a kamerát?
Mert akarok én is csinálni majd egyet!!!