Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello

Nem akarok okoskodni, de szerintem 14-es van neki fent, mert én is erről kérdeztem, aztán gondolom, hogy azért tudott nekem is pontos adatokat meg tapasztalatokat írni róla.
Amúgy milyen gumik vannak neked felrakva a kis cbr-re??? A gyárikat elkoptatta?
Nekked mekora fogaskerék van fel rakva? Arra emlékszem h rendeltél és ki is cserélted csak h mekorára arra nem emlékszem!!!
hehe, ugyanezt játszották el velem ezek a faszok itt Pesten is. A végén csak úgy sikerült megrendelnem, hogy nem árultam el hogy CBR125-ösre lesz csak megmondtam a kódját. Kérdezték hogy milyen motorhoz kell, erre mondtam a fazonnak: "Nem mindegy? Ez kell és kész!!!"
Aztán két nap múlva megérkezett és kész. Szal simán rendeltesd meg velük azt a kódszámú fogaskereket amit írtam!!! A katalógusuk egy nagy fossssss... ne foglalkozz velük, nyugi, tényleg ez a fogaskerék kell a CBR-re.
Van itt olyan cbr tulajdonos aki szolnok megyei??
Bátorságod meghökkentő....
Amúgy régebben mikor kerestem az első fogaskereket Rockandyroll szépen leírtad nekem a típust meg minden, csakhát nekem azzal az volt a bajom, hogy kisújszálláson bementem két motoros boltba is, ahol megnézték a jt katalógust aztán ők cbr-hez csak a gyári 15-öst tudták volna rendelni.
Hát én mertem bevállalni a kijelentésem
Teljesen hasonló a megfigyelésem Tudod, hogy én miért nem írtam ezt le?!?
Mert nem mertem!

(néha használd a "válasz erre" gombot)
Viszont az NSR új korában sokkal drágább volt mint egy CBR újonnan, ezért van az hogy a használt annyi mint egy új CBR.
Lehet hogy így van, de azért mikor választanom kellett, hogy nsr vagy cbr akkor a 3 éves nsr-t adták kb annyiért mint az új cbr-t sőt még drágábban, aztán már igazság szerint azok is egy lehajtott motorok voltak. Meg mindenki tudja, hogy egy új az csak új.
Ez szerintem inkább azért van így, mert a CBR még max 3 éves. Az NSR-ből pedig van pár 15 éves darab is.
Most nem akarok senkit megbántani, de én már most kifejezetten örülök, hogy a cbr mellett döntöttem nem az nsr mellett, hogy miért is? Olvasgattam az nsr fórumot, és alkatrészt keresnek alkatrész hátán. És azért még ilyet nem nagyon olvastam cbr fórumban, hogy valaki esetleg alkatrészt keresett volna, kivéve tuning céljából . Remélem másoknak is van hasonló véleménye. Tényleg nem beszólás képpen akartam beírni ezt.
én éppen most de még eccer beinditom holnap, amint berugtam, elzárom a benzincsapot,és megvárom ameddig el nem figy a motorol a benzin
igy a motorba nem lesz semi benzin,ig ynem lesz rozsdásodás,ugy halotam
Az oldal az nagyon jó!
Van ott pár jó dolog, de nekem legjobban az a karbon idom tetszik, ami a tank után van!

Az eltétellel kapcsolatban....hát igen.Lusta vagyok, de csütörtökön megcsinálom, mert csupa retek a két motor Ami késik nem múlik
Van itt valaki???
Nézte valaki ezt az oldalt amit még régebben NORD nevű barátunk rakott fel? www.mmra.org.uk/marci/cbr125/i... Szerintem sok minden jó dolog van rajta, csak az a baj, hogy még nem valószínű, hogy Mo-on nem lehet őket kapni
Az a bajom, hogy most raktam el télire harmadjára a saját motorom, aztán mindig korán elrakom, idén is úgy volt, hogy leesett az első hó, aztán nekem meg ott állt a kicsike még lemosatlanul meg minden, aztán még egy napot itthon is maradtam a suliból, hogy elrakjam erre utánna meg elolvadt a hó, és még két hétig tiszta tavaszi időjárás volt, de én mindig így járok vele
aha hát megértelek én még csak egy napja raktam le de már is hiányzik!!
Én már régen elraktam, már 1 hónapja, de már úgy érzem minthogyha egy éve elraktam volna.
csá mért nem? még nekem sincsen meg a teli tank sajna
Most jut eszembe, hogy nem tankoltam teli de az a legnagyobb baj, hogy nem vele fogok elgurulni a benzinkútra
nah de legalább halacc de ez még kevés lessz egy kicsit
ja már a tölcsér megvan
hát hajrá kiváncsi leszek a végeredményre
én meg csinálok akksi töltőt