Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, oké!!!
hát persze te is oda adtad a cbr-t igaz én is az ns-1t
aztán majd tavaszal megint megyünk motros talira május1én lesz egy úgyan ilyen mint szeptemberben volt
Előreláthatólag jön valaki a kunhegyesi motoros kiállításra március vége felé???
Szép szép, de akármilyet veszel egy próba utra elviszem! oké?
Sztem mitot vegyél az szebb is erősebb is
jaja gyógyulgattok most jöttünk haza az oldal idomokat elvittük aztán lehet Békéscsabán lesznek idomok és ha minden igaz tavaszal búcsút intek a mocinak és jönn egy honda nsr125 kereklámpás vagy egy mito2 kekrelámpás ezeken jár az agyam
ez lenne az az nsr
jaja tényleg az jó volt!!!
Hogy vagy cimbora? gyogyulgatsz?
hát igen
ns1?hú van itt a forumon gy gyönyörű ezüst ns1...
gyorsulási versenyen is füstöltettük az autók közt meg stoppiekat nyomtuk, ja meggyorsultunk
arra én is emlékxem száguldozó utána mint ha az ns1 is füstölt volna
minden azon múlik mennyivel forog a kerék.. a Kis Cirbit is meg lehet füstöltetni elég rendesen bármilyen gumival, csak ne egyesben szarakodjatok.. ha olyan nyomatékkirály ahogy mondjátok, füstöljetek legalább 3asban. a hatás garantált
Jó én se azt csinálom h gumi füstel kezdem a napot hannem pl: motoros találkozon egyszer valaki füstöltete én is adtam a guminak egy kicsit , meg eddig kétszer csináltam meg ezt autosal szemben!!
Nem is rossz... akkor viszont lehet rossz aszfalton próbáltad Ettől függetlenül én nem szeretem ezt csinálni vele. Értelme nem sok, a gumi elkopik és a motorból is kiveszek pár km-et.
szevasz!

Ezzek tura gumik. nem mondtam a gumisnak h milyet hozon ő meg olyat hozot amit talált!!!
Jó mundjuk azt mondtam nekki hogy elöre 90/80-17-est hátura meg 110/80- 17-est hozon csak nem gondoltam h ilyet kap!!! amuyg elöre meg csak 100(80-17-est kapott, de nem rosszak ezzek!!!
Ja sajna elkoptak meg defektet kaptam , de föleg elkoptak mert folyton a köcsög autosok alá füstöltem amikor szemétkedtek velem!!!
Na jó azért én sem azt vártam, hogy olyan füst legyen alattam, hogy ne lássam a motort, csak kicsit élményromboló volt mikor nekiálltam kapartatni és még egy pici füst sem jött róla, amúgy ilyesmire gondoltam mint amit ezen a vidin fogsz látni, ha megnézed (remélem jót illesztek be) www.youtube.com/watch?v=-kjOO-...
100-as gumitól mit vársz? egy 180-190-essel már lehet füstölni rendesen de egy ilyen kis virslitől nem lehet füstfelhőket várni
Még a 125-ös GP gépek se produkálnak rendes füstöt pedig azokon 120-as gumi van és kicsit nagyobb kakaó van bennük
Ez valószínűleg így is van, hogyha felvan újítva, na persze az is csak akkor ha nem egy barbár kontárkodásból áll, akkor biztos jók azért a kétüteműek is, csak azért most te is mondod, hogy szerelő kell mellé, na meg azért egy pár helyen olvastam, hogy benzinkút sem ártana. De tegnap is mondtam, hogy nem bántásként írtam, csak hogy én ezért "örülök" hogy a cbr mellett döntöttem.
nekem a gyárival csak az a bajom, hogy füst nem akar jönni, legfeljebb csak szaga van egy kicsi ha kicsit nekiállok szórakozni vele
én nsr tulaj vok, de ha választanom kellett volna nekem, lehet én is cbr vettem volna újonnan, de nem bánom, h nsr-em van, mert jó motor! amúgy azért keresnek alkatrész mellett, mert a kétütemű motorhoz kell egy szerelő is :P amúgy ha egyszer felújítod (mint pl. én) utána egy jó ideig nem kell alkatrész bele......
Hát, én a gyárival egy ízben már fejreálltam ezért nem nagyon rajongtam érte. A Dunlop-pal nem volt semmi baj azon kívül hogy a szezon végére elkopott
Én is szeretnék egy-két olyan barátot aki ajándékozná a cuccokat a motorra És jobb volt az a dunlop mint a gyári? Jó lenne karácsonyi pénzemből kicsit megtuningolgatni a mocit, de már legalább egy shox mondial dzsekit már kaptam karácsonyra
Nemtom, én születésnapomra kaptam egy barátomtól.
Holnap lesz rá végre időm, aztán akkor megrendelem a fogaskereket én is az elejére.
Milyen árban van egy ilyen dunlop gumi?
Nekem 110-es Dunlop Arrowmax van a motoron, de már zéróra elkopott az is, szóval megint csere elött állok