Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csá nekem sincsen álványom még de csinálok magamnak !!!! aksi töltőt is vennem kell sajna
Most hogy olvasgatom ezeket a hasznos tanácsokat, lehet hogy a héten nemártana meglátogatni nekem sem a kis cbr-t. Nem minthogyha nem csináltam volna meg a dolgokat, csak már eljött az ideje az aksi töltésnek, meg a gumit forgatni (sajnos még nincs tartó állványom)
www.origo.hu/motor/20061109mot... --- olvassgassátok el, pár tanács a téli tároláshoz :)
oké köszike a tanácsokat igérem megfogadom őket
akkor a láncot még befújhatod, az akkumlátort megha kiszeded, jó ha 3-4hetente töltöd. meg a cbr-nek nincs közponija, ezért jó ha emelőre rakod, vagy ha az sincs, akkor vagy kéthetente told arréb, vagy a kereket forgasd meg, hogy egész télen, ne ugyanazon a nyomon legyen :) amúgy még van pár ilyen "jó tanács" ha kell adok linket....
de csak egy kicsit!!!!!!
Bocs, most vettem észre ez egy kicsit nem a témába illő Még egy régebbire válaszoltam.
Nyugi, nekem se megy mindig, bár általában igen
okés akor majd lehet holnap lemegyek és kiszedem:P thx a segicséget!!!!
me a hideg kinyirja
tönkremegy. Saját káromon tanultam....
öm le van takarva de öm mért szeggyem ki az aksit ?? mi baja lessz a beinditásokat tudom hogy ugy kb hetente 1szer2 szer kell
de az aksival mi lessz ha benne marad???
Akkumulátort vedd ki, néha indítsd majd be, mert az jót tezs neki, meg takard le ponyvával vagy hasonlókkal. Jah és ha van, akkor állványra pakold fel! Nagyon sexi úgy minden motor
aksit kivenni ha nem fűtöt helyen van
hát öm oké lemostam letakaritottam minden egyes piszkot róla remélem és hát kiraktam a sufniba és letakartam meg kikötöttem kb ennyi elég szerintetek emberek?? vagy még csinálnom kéne valamit vele???
Miből állt az eltevés?
(nyugi nem vagyok fogyatékos, csak hátha fellendül a forgalom ezen az oldalon )
elttetem télire a kicsikét de már is hiányzik!!!!!
Köcc Száguldozó azon vagyok meg hogy a motort minnél előbb helyre hozzam majd ma jönn a hegesztű
Írjatok már!!
Hát gyerekek nagyon vigyázzatok aki még motorozik ilyen idöben, mert lassaban melegednek fel a gumik és sokkal hosszab a fékut bár ezt ti is tudjátok mindenesetre mindenki vigyázzon magára!!!
Tuning gyogyulj meg cimbora és vigyázz magadra te is!!!
Sok jó dolog van ezen az oldalon, csak azt nem tudom, hogy Magyarországon meglehet-e rendelni egyáltlán most valahol őket? Ha lehet, akkor azt hol?
esztergom győr táv asszem oylan 80-90 km
de felfelé tudok menni rendesen, csak lefelé, az már viccesebb:D:D:D
Eladtam egy havernak !