Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, aztán máskor majd direkt húzza rá a kormányt a motrosokra, és lehet, hogy éppen egy ártatlan, szabályosan és békésen közlekedő motorosra ! Bár haverom az Italjet Dragsterről rugott be az ablakán egy Thaliának, csávókám egyből nyomta felfelé az elektromos ablakot
simonzoli@hotmail.com
Email címet küldj légyszives.
ilyenkor nem mutogatni kell abból nem tanulnak, ilyenkor szépen visszakel sorolni mellé, kecsesen felálni a lábtartóra és lerugni a tükröt.
habár nektek ez a speed csizma nem véd sokat a sipcsontnál, meg a lábfeje se kemény.
ezért jó a kroszcsizma
Mai kaland:
Állok az Árpád út István út kereszteződésben pirosnál. Jön szembe egy srác egy Suzukin (nem tom mekkora meg milyen volt, de nagyon szép). Baromarcú autós balra kanyarodó sávban érkezik és hirtelen vagy meggondolta magát vagy eleve így akarta, de visszarántotta a kormányt az előre menő sávban ahol épp a motoros srác tartózkodik (gondolom én nem vette észre mert körbe nézni már luxus). Szerencse a srácnak helyén volt az esze meg a keze, mert adott egy kövér gázt és kicsit jobbra kapta a kormányt. Külső sávban jött mellette egy másik autó szóval sok menekülési helye nem volt de épp hogy megúszta. Amint egyenesbe vette a mocit egy kecses mozdulattal félig hátrafordult és középső ujjával véleményt nyilvánított a baromarcú vezetési tudásáról.
Todtam, hogy ezt fogod mondani és igazad is van. Folyamatosan osztod itt az észt.
nem megint,még mindig
Na máá megint kezded?!
törd erősebben
Bizony ám!
Cbr 125 vásárlásán töröd a fejed?
Rocky:A 886-os hozzászólásod............KIRÁLY!!!!!!! NAGYON TETSZIK!Magunkra ismertünk!
Nekem 60-ba volt az N800V a fekete plexivel együtt és most vettem egy AXO Primato csizmát motorinfo-s kedvezménnyel 35-ért. Azért ezeket választottam mert mindkettőt az összehasonlító teszteken ilyen "Best Buy" kategóriába sorolták Meg ha a Toseland-nek megfelel a Primato akkor nekem is
mennyiért lehet szerezni üvegszál-kevláros Nitro bukót? Me nekem Nitro nv-311 van és az 20 rongyba került Mer ha cbr-em lesz ahhoz dukálna egy roha csizma meg búkó is nem?
De ha nem irnek,nem lenne itt elet.
most megyek nezni Michael-t. :)
Nem kizárt !
összeesküvés a háttérben
Na figyu, megkérnélek szépen arra, hogy légyszives fejezd már be a CBR piszkálását!!
Nem mondom, hogy huzzál a rákba az oldalról, sőt inkább oszt meg tapasztalataidat, motoros élményeidet!!
Nem azért hoztam létrre a Topicot, hogy itt fikázzuk egymás tulajdonát !!
Bár érdekes módon tegnap éjszaka is írtam egy nagyon hasonló hozzászólást /érdekes módon akkor kezdték el moderálni a hozzászólásokat
/
Lehet, hogy valaki azt akarja, hogy tovább folytassuk ezt a herce-hurcát, fikázást ???
Szerintem ez elég érdekes !
hogy forrna mar fel?alig van robbanas abban a kis blokban,es akkor is mekkora?
Apropó, vízhőfok !!
Neked nem forrott még fel a vized?? /bár a kis ventilátor miatt kevésbé hiszem/ !
hoallo es golyoallo matrica max a james bond filmekben van. :)
de a markajeled,nem papirbol van,hanem fembol.
Titán dob, de akkor mi legyen? nincs semmi megoldás? Hüálló matrica kellene rá de olyat nem csináltat a Vlado csak sima hétköznapi papír matricát.
az én sportkipufogómon fémböl van a márkajel és fel van szegecselve
A kipufogó meleg,ergó minden amit ráraksz egy idő után megolvad. Főleg ha aluminium dobod van.A kevlár talán kevésbé melegszik fel.