Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jo ö egy kicsit tényleg elvakult de akkoris a 4T az nem ilyen kis ccm-hez ideális söt szerintem naon gyenge.. A 4t az 400 ccm-töl az igazi!!!!!
Na erről beszélek! Még ilyen tippeket légyszi .
Nekem is be kellene szereznem egy sisakot a barátosnőmnek Az MDS-ről van valami vélemény? 15-ért van most MDS a Shox-ban.
már bocs, azért még a fejemet nem kéne leharapni /egyébkként csak poénnak szántam/ , isten ments attól a barom elvakulttól !!
De ha a poént nem értitek , akkor meg sem szólalok !!
Hallod hondabiker evvel a kis gyermekmotorral nem égetném magam...........
mennyi is 11Le?????
Elég szánalmas egy járgány sztem még nem ültél NORMÁLIS 125-ÖS sportmotoron!!!!!!Sajnállak őszintén.......... Inkább nézd meg ezt én ezzel járok ez a gép olya gépeket eszik reggelire mint a tied!!!!!!
Most mért kell direkt hergelned? Annyira jó lenne ha leállnátok ezzel a sok faszsággal amit itt az elmúlt x oldalon összehordtatok
Mr2T utálja a 4T-és motorokat ez van, miért akarod megváltoztatni a véleményét a CBR-ről?!? Te megbántad hogy CBR-t vettél? Én nem. Imádom ezt a motort és ez attól nem fog megváltozni hogy más szerint szar. Ezért nem is érdekel hogy pl. Neked vagy Mr2T-nek vagy XY-nak bejön-e ez a motor.
És a faszom tele van hogy kb. egy hete ezt a SZAR!!! NEM SZAR!!! SZAR !!! NEM SZAR!!!
ökörséget folytatjátok.
Végre van pár hozzászólás ami nem erről szól, erre Te: Hol van Mr2T? Folytassuk!!! Még akarok!!!
Honda kereskedő vagy? Nem? Akkor meg mit érdekel hogy azt terjesztik a CBR-ről hogy szar? Én tudom hogy jó motor, Te is tudod hogy jó motor. Miért nem elég ennyi?
Köszi szépen, a 600-as fateré !
ELADÓ!!
Mondjatok nekem egy jó sisakot (márkát), dzsekit normális áron. Olyan 20-40et szánok rájuk darabonként Kezd melegedni az idő. Itt az ideje, hogy elkezdjem beszerezni a cuccokat. Nemsokára kezdem a jogsit és amint az megvan akkor egy CBR 125re is szükségem lesz .
Szóval ha tudtok segíteni mint rutinosabb motorosok akkor szívesen fogadom. Köszi
Honda Biker:Szép a Mocid!Mind2!
ááá csak simán nincs fent sehol
vagyunk páran
Egyébként én meglepődtem hogy ennyi CBR-es olvassa ezt a fórumot. Mielött megnyílt volna ez a topik azelött elég nagy csöndben voltak sokan.
ááááááááá
egyébként cbr tesztet is raktam fel, de még nem valami tuti majd lesz több is, és szebben megcsinálva.
nem látod a szavazó ipjét?
12öt,
megtörtént
így is jó
11et törölj hogy a cbr vezessen
egyelőre nem találtam rendes szavazást de most széppen kitörlök egy párat a tzrek közül
19 és 30 szavazat
tuti csalás
nem lehet úgy megcsinálni hogy 1ip egy szavazat?
azért írtam mert hirtelen idekerült 20 szavazat
nem tudom
Elolvastam mégegyszer, a kérdésem változatlan.
Magyarul, van TZR klub?
olvasd el mégegyszer.
milyen klub?