Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már nem a cbr vezet hanem a tzr, bár én egy kis csalást érzek, hacsak nem egy egész klubb szavazott
neki tényleg máshogy van
A Tejfogút meg kéne kérdezni hogy milyen megoldással csinálta meg, mert ha jól láttam a videón akkor neki már amputálva lett a műanyag róla
akkor lehet hogy így jártam..
Nem olyan egyszerű az édesöcsém!!! Nem véletlenül kérdeztem Egybe van az egész műanyag rész a rugóstagig
rendszám
én tervezem!
leveszem a műanyagot, átfúrom és kész is
bár állítólag "nem felel meg a jogszabályoknak" ha át van fúrva a rendzsám
A rendszámtáblát nem tervezi senki átalakítani? Mármint attól a nagy műanyagtól megszabadulni.
Én személy szerint nem hiszek abban hogy a cbr fojtva lenne valahogy, a kipuffon kívül.
Legalábbis úgy nem hogy "na ezt most kiveszem a karbiból oszt megy mint az állat"
a mitoról meg az rsről beszélek
ha a cbr fojtott lenne akkor 15 paci lenne nem 13
azért 15 lovasak hogy a1el vezethető legyenek
az 50esek meg azért mennek 45öt fojtással mert szabályszerűen ennyit mehetnek max
De ha nem lenne benne folytás, akkor a szervizek nem tudnák töled bezsebelni a pénzt!!!!!
Szerintem van benne folytás, én legalábbis igy hallotam!!!!

Ne vegyétek sértésnek, de néhány példa a folytásra:
A mitot kitolod a szalonból 1,3 m -ért és van benne 15 paci.........
A tzr-t(50-es) is kitolod a szalonból és megy kemény 45-öt............ja és a dombon allig akar felmenni( ezt tapasztalatból mondom).....szinte megelőz 1 bringás........csak te 800 ezerért vetted a bringát!!!!!

Nevetséges ez az egész folytásos ügy!!!!
Szerinted hány ember választaná azt hogy akkor én inkább fojtottat veszek? Mindenki azt gondolná hogy , ÁÁÁ majd lassan megyek a fojtatlannal amíg kezdőnek érzem magam. De gondolom nem kell bemutatni azt az érzést amikor bekattan az ember és koppig elforgatja a gázkart. Én pl. sajnos elég könnyen megtudom magam győzni arról hogy, ÁÁÁ tudsz már annyira motorozni!!! meg ÁÁÁ úgyse fog kijönni eléd senki!!! és ilyenkor már nem az én kezemben van az életem.
azért de
úgyse venne senki fojtottat
én nem 100 paciról beszélek hanem mondjuk 125 ccm 35hp az jó lenne és csak az venné meg külön fojtva aki nagyon kezdőnek írzi magát, a többiek meg megvehetnék a fojtatlant.
arra ott van az m-s jogsi
ja, ebben is van valami
ha csak abból indulok ki hogy öcsém hogy megy a robogóval...
igen de2 év mulva meg már mehetek turbinással is 5000Le vel
itt a lépcső:

11kw
34kw
5000000kw
Én személy-szerint jó dolognak tartom ezt a korlátozást a kezdő motorosoknál. Velem már volt olyan helyzet hogy 100000%-osan ott hagytam volna a fogam ha egy bika gépen ültem volna, olyan jellegű vezetési-hibát vétettem a tapasztalatlanságom miatt.
de a rohadt... ... gyárak nem
nézd meg fxr 150 23 paci
jaja én is így tudom
max a kipuffban van egy kicsi de azis csak a hang miatt
Tudod olyan hangos a supersport gép
Meg mért pont 125ccm?? régen 150ig volt az a1 úgytudom
a11kw-ot meg úgyis leszarja mindenki