Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te is erre írtál
Na nehogy már 2T éltetné itt a fórumot! Ő csak gyilkolja!
szerintem kb 150-180 körül kérhetsz érte, legalábis a motor.hu-n ennyiért vannak hasonlók
VIGYÁZZATOK A KÁTYÚKKAL!!
6tól idáig a robogót raktuk össze de végre kész (nyár óta húzódik ez az ügy)
Ha nem akartok hasonlót akkor nagyon vigyázzatok!!
Csak akkor szólnak be ide az emberek ha vita van.
Most nincs mr2t nincs vita nincs ember és hozzászólás.
Télleg nem pörögnek a témák ma!!!!!!!!
De kell is 1 kis pihenő, hisz az elmult napok vitái nagyon szép termést hoztak!!!!
Remélem holnapra elál az eső, és kisüt végre a nap (álmodozni jó)
"Úgy kell, hogy te is értsd, nem éltél hiába, az a hely ahol élsz világnak világa"
Nem pörögnek ma a témák!
Na akkor segítsetek. Eladó a robogóm csak még nem tudom, hogy mennyiért. Szerintetek? 95ös 18ezer van benne és úgy megy mint az álom. 90km/h a vége de mentem már 100at is. Tavaly lett több minden megcsinálva rajta.(új telók, tömítések...) Motorikusan nem kellett még hozzányúlni. Képet találtok az oldalamon. Na meg azért is írom ide hátha valakit érdekel vagy ismerősét. Köszi
Nekem marha nagy szerencsém volt a sisakkal kapcsolatban!!!!
Apám haverjai olaszból hoztak pár bukót 1 becsödölt motorosboltból!!!!!!
a bukom AGV és 30 rugóba került!!!!!!
majd rakok fel képet!!!!!
kösz!
Ki ül a mocin?
Barátnöd?
Streetfighter clubban láttam
Akkor a Finster olcsóbb
Jaja...megnéztem az oldalt...csak kár hogy árak nincsenek...azt tom hogy finster dob 50ezer lenne...neked mennyi volt?
Számit sokat a dob?
verseny alkatrészek/vLado kipufogók
Hol???
Ott az én drágaságom
Nem rossz!!
az egyik a te motorod nem?
Azt hol lehet?????
Bazzzzzz Nézzétek meg a referencia képeket!!!!!!!!!
Köszi. Hát én a Vlado-val csináltattam a kiput vLado de vannak más magyar mesterek is.
Haveromtól vettem. Sajnos nincs több.
Nem jött be neki a sisak. Azt mondja, hogy nem lát ki belőle rendesen. Zsír új. 1-2szer ment vele csak. Doboz zsák minden megvan. Tegnap mutatott egy képet én meg vittem ma a pénzt.
Sziasztok!
Rockandyroll:fasza kipufogó dobod van!
Nem tusz segiteni,cbf250-re hol tudnék csináltatni,vagy venni?
Köszi.
Az!
Hol vetted? 22 talán még belefér nekem is
Én is tükrös módszert választottam volna! Sajon azt már nem láttam, hogy a srác mit csinált, mert váltott a lámpám.
Jó vétel volt 22e-ért?
Le kell rúgni a tükröt, leállni az út mellé (úgyis odajön) aztán jól megagyalni
JA egyetértek! Amugy lehet jelentkezni a MOTOR SHOW1 müsorba (sport1) azoknak a motorosoknak a kik utálják az autósokat, és azoknak az autósoknak akik utálják a mototrosokat!