Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nehéz? Ugyan, szárazon alig több mint 265kila +üveg.
Nsr jó lenne de most csak a kis klr-t bírom fenntartani,de azért köszi!
Jut eszembe kellene egy 2T rajongók topic...én már győzködtem elég embert a környezetemben , nincs kedvem még itt is ezzel baszakodni (2T vs. 4T)
Abban is 125ös hengerek vannak nem?
Azert meg a turbos motor egy ritkasag.csak az volt a baja,hogy kibaszott nehez volt. :(
Nem kell az NSR-em?:)
A turbo az enyém volt imádtam de gyakorlatilag motorozhatatlan volt.Olyan volt mint egy igazi elmebeteg kétütemű ribanc, 6000-ig semmi de aztán minden mozgott akárcsak a haver NSR 250-e. sajna ezt a két dolgot tudta normálisan gurulni nem tudtam vele.(Ámbár az is lehet hogy nem kellet volna minden módosítást megcsinálni amit a neten találtam )
vdani666!rg500-ra szerinted lesz szavazat a 125ös oldalon?(meg a 250-ekre)
van direkt 2ütem vs. 4ütem topic direkt neked
igazad van,atkoltozok igazi motoros topicocba.
Nem kéne szegény cbreseket basztatni, van erre egy külön topic ott akit nem érdekel nem nézi meg, itt csak megutálnak Mr2t és biztos hogy nem fognak 2t venni, ez meg pont az ellenkezője annak amit el akarsz érni.
Nekem is elég ritka motorom van, én még nem is láttam másik ilyet élőben.
Mert azok az igazi jó motorok.Mostaniak gagyi tomeg aruk...minden sarkon szembejohet veled egy.
De az osszes 250-es 2T jo,nem csak a kawa,hekas!
Thor,milyen volt a Yamaha turbo?Tied volt,vagy csak mentel vele?
A környezetvédelmi szabályokat a legtovább a Kawa nem tartotta be,igaz ezt a szépséget
szinte nem is ismerik Anglián kívül,mivel legálisan márcsak ott lehetett forgalmazni.
Ott még mindig egy legenda! Adatai: 250-es, soros(!) kéthengeres,szériában 210 feletti végsebesség!!!!!! RD500 mellé bevállalnám...csak tudnám mért pont beszerezhetetlen
motorokra fáj a fogam?
ott a pont!
A Honda budos kocsog zold vallalat. Nem tartom most mar semmire sem. Hogy dogolne meg az osszes vezeto ott fent.

Tudod mas orszagban,sokkal tobb 2T van es ott nem fikazzak oket.
Probalj meg eladni egy CBR 125-ot pl az olaszoknal vagy a spanyoloknal,kinevetnenek.
Csak itt nalunk lehet sikeres egy ilyen gep.
pedig tényleg nonda volt írva
Neeemtudom...
Még valami hiba?
nyugi, csak poén volt :)
Fáradt voltam
A MITO a legjobb!! Ma bebizonyította nekem


aki a 125-ös klubb-bal pacsizik, az írjon kekem!!!!
aki nem tudná miről van szó, akkor 125-ös topic 2706-os hozzászólás (meg utána még kettő)
HOndnak még a nevét sem sikerült leírni,,, "nonda" :D
Kérlek a tiszta verseny érdekében, NE szavazzatok többször.
Ezzel elismernétek a motor gyengeségét, hogy csak csalással tud nyerni.
De csak azért, mert néhány 2 ütemű mániás megszállta az oldalt !!
Direkt rontják az összképet, nem viselik el a 2 t megfogyatkozását !
na akkor munkához látok
nem hagyhatom lecsúszni az 1. helyről