Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Már csak 36
Ha te a motormárkák közül egy picit is szereted a HONDA márkát, akkor nem írsz ilyeneket a kis CBR-re, hogy nem motor !!
Elszomorító egyes emberek hozzáálása !!!
Az ilyen emberek miatt ilyen ez az ország amilyen !!!
Más /fejlettebb/ országokban az emberek elfogadják a másik tulajdonát, amiért megdolgozott és az ő idealítását figyelembe véve magának választott !!
És pont ebben az országban fikázzuk más tulajdonát, ahol sok embernek a kennyérrevalót is nehéz megteremteni ?? Pont, hogy itt kéne összetartani és figyelembe venni a másik ember szemléletét !!
köszi,,, Versenyezni is járok :) voltam már dobogós :)
dadis jól nyomod a triált
42% van a cbrre
Ja teszteket küldhetnétek, cbr röl is felrakom
Már van cagiva is, és a cbr nagyon elhúztott
hopsz!!!! mindjárt lesz cagiva
én is köztük voltam
jó az oldalad
Hahaha,,, 5-en szavaztak arra a nemtommire,,,, Hol a cagiva? Vicces egy szavazás ez te...
Egyenlőre a CBR 125 a legjobb motor, a szavazás alapján
Egy csomóan szavaztak az oldalamon a cbr-re.
itt esett éjszaka most meg hideg van
max 4-5 fok lehet
nálunk jó az idö csak nem tart soká!!!
ya lehet hogy enyomja a cbr-t 1 szer 2 szer 3 szor, utánna mindent kicserélhetsz benne, míg a cbr ben kimosod a légszürőt és mehetsz tovább.
érsd már meg hogy a cbr nek nem a kibaszott teljesítmény a lényeg hanem a tartósság a hosszú futás teljesítmény.
persze,hogy nincs ertelme,mert a CBR-t sosem fogod tudni ugy megtuningolni,hogy lenyomja a Mitot.
akkor azt is mondhatnám hogy megtuningolom a cbr-t és lenyomja a mito-t
ennek az egésznek kb semmi értelme
most nem a fogyasztasrol volt szo,hanem arrol,hogy meg egy 70es robi is odaveri azt az istenitet CBR-t.
lehet hogy árban nem éri el de az akkor is csak egy robogó
kurva sokat fog fogyasztani meg nem lesz megbízható
az enyém 3-4et fogyaszt pedig csak egy 70es henger van benne
Lehet,de még mindig a CBR ára alatt maradsz.
+hajtókar+végáttétel+stb
az meg a másik hogy amennyiből egy robogót megcsinálsz 15-20 lovasra abból 3 másikat veszel
Erről szól a tunning. De nem kell olyan sokat rákölteni: 70-es henger + karbi + rezoncső. max 110 000-120 000.
Dadis,ezt most elirtad szerintem is. 125-osok vannak 7 mp alatt szazon.Az enyem 5 alatt picivel.