Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem megfelelt, csak egyszerűen ezt az "én apukám a legerősebb a világon, bibibee" stílust próbáljuk meg mellőzni!
Ja egy csapatásban bármikor benne vagyok!!!!!!!!!!!!!
Neke, van 2Le hátrányom de ugy döntök mint Rossi
Ja és hány kilo az evo????
Ohhh mondom én hogy kezdő vagyok. Azért vagyok itt, hogy valami okosságot ellessek tőletek.
Az egy motor-motorkiegészítő kiállítás illetve vásár a sportarénában évente egyszer
Jo ez mind oké Dennym akkor szerintem itt le is zárhatjuk a témát legyen béke és nyugalom........
De most saját magadat hazudtltad meg mert előbb olyanokat írtál ami nem igazán érett és megfontolt volt de mondom hagyjuk.........
Csak annyit még láttam neked is Olasz géped van legalább mi tartsunk jobban össze akik talján gépeket hajtunk mert mi tudjuk milyen az igazi hamisítatlan Olasz Design (lásd Pl a Mito evo-d) ezekben benne van a versennyszellem és ezek a motorok mindig kitűnnek a hétköznapok szürkeségéből!!!!! Hozzáteszem a félreértések elkerülése végett a többi motormárka sem szar!!!!!!!!!

Remélem ez igy mindenki igényeinek megfelelő véleménynyílvánítás volt...........
Mi a wbcímük v. hol van ez az interwheel?
Igen, interwheelen olcsóbbak a dolgok, bevezetőáron vannak a 2006-os modellek, de nem fogsz majd elájulni a hatalmas olcsóságoktól. Mondjuk egy kesztyű 30 helyet lesz 25, bőrruha 150 helyet 140.. köbö ilyesmi. De azért ha sokmidnent veszel pár tizest meglehet spórloni. De ezt ekem is csak mondták, tavaly nem voltam!! Ne vedd készpénznek úgy is kijavítanak ha nem így van, de körülbelül ez a helyzet én úgy értesültem.
Az InterWheel-en tényleg olcsóbbak a cuccok? Mármint vannak rendes akciók?
Na akkor mondotok valami jó boltot ahol szét lehet nézni, shoxon kívűl.
Joe-Z: rád csak az első pár sor vonatkozott. mint már írtam a hondabiker-nek írt hozzászólásod alapján. az idézőjelekbe rakott szövegem, meg a sok olyannak, akik verik a mellüket, hogy nekik fasza gyors 2T-jük van és a cbr-eseket meg szánalmasozzák
A legtöbb fiatalnak a motorozás nem csak egy hobbit jelent és még kevésbé életstílust, mint már a felnőtteknek, hanem vmi olyan dolgot, amitől ők kitűnnek a sorból, olyan vmi amit mutogatni lehet, verni a mellét, hogy milye van. Ez még idáig nem baj, csak sokan szeretik ezt egyre jobban, nagyobb erővel hangoztatni, aztán lassan átcsapnak az okoskodóba, a nagyon hozzáértőbe, a többieket hülyézős, lenézős stílsuba... idővel majd kinövik, a korral az ész is megjön, mint ahogy igen, a felnőttek topic-jaiban ilyet nem látni, mint ami pl. itt is van. Éretlen a többség, nem lehet mit tenni... de igen, mégis! Annyit, hogy rájuk kell hagyni és meghagyni őket abban a hitben, hogy ők tényleg olyanok mint amilyeneknek hiszik magukat
Mr2T nem azzal arcoskodik hogy neki ennél meg annál jobb motorja van, hanem csak fanatikusan szereti a 2T-és motorokat és ezért rászáll (hol viccből, hol komolyan) azokra akik a 4t-ét kedvelik, és sokan ezt rosszul reagálják le és már indul is az anyázós lavina.
Mr2T ahogy elnézem nem kezdő.
Hallod Dennym te kurvakeménynek képzeled magad..................
Ne forgasd ki a szavaim mert azt a patkány emberek szokták,de nem tartalak annak.Nem mondtam h legyen széles gumi meg menö cucc meg lelökni a szerencsétlen robogosokat.....
Ugyhogy kurvára el vagy tévedve haver..........
Te meg h igy beoltasz egy embert aki szintén Olasz motort hajt és aztmondod rá h tűzrevalo ezzel elárulod magad h mekkora hülye vagy ember mert ezzel az Olasz motorokat is szídod te örült!!! Normális vagy ember??????????????? Pedig nem tünsz hülyének..........
Ezért kicsit énis az fiatal életkort okolom. Szerintetek nem érdekes hogy a fórum többi topikjában ,amik a nagy-vasakkal foglalkoznak, nincs ilyen "lenyomlak" meg "az én motorom jobb" témázgatás? Vajon miért? Mindig csak a kezdő ,kis-köbcentis motorral rendelkező arcok kezdik egymást oltogatni.
ÁMEN testvér!!
Szívemből szóltál!
Ezt akartam én is mondani csak nem volt türelmem ilyen szépen kifejteni.
aztán amikor a simát kezdik használni, akkor azt mondják majd hogy, ``hát igen, eddig azért használtunk fordított telót, mert a kisebb rugózatlan tömeg jótékony hatással van a kezelhetőségre, ám rájöttünk, hogy ez mégsem igaz, és visszafordítjuk a telót mer most az a menő`` eriggymár
Joe-Z:
Őszintén sajnálom, hogy azért kis hazánkban sok pöcs motoros is húzza a gázt. Mondom ezt rád is az előbbi hondabiker-nek szánt hozzászólásod alapján. Ha kikéred magadnak, akkor cáfold meg vmi értelmes mondókával, de azért mondok vmit: az hogy milyen motorod van, az hogy milyen vagány felszerlés virít rajtad, az hogy milyen ügyesen/tehetségesen húzod a gázt, az csak egy dolog, méghozzá nagyon örömfakasztó egy motoros számára. Mint ember, egyik sem minősít téged, hanem sokkal inkább az, ahogy viselkedsz, az, amiket embertársaidnak -sőőt- motorostársaidnak írsz, mondasz. Ha ez téged nem érdekel, az szintén elárul vmit. Én szégyenkezem helyetted is.... nem akarlak egy hozzászólás alapján megítélni, nem is foglak, de..... mindegy.

Azoknak meg, akik nem bírják felfogni, hogy a kis CBR mit képvisel, mire való és mik az értékei (igen is vannak), azok egy csöppet korlátolt gondolkodásúak.

" Jaaa de egyébként legggyen sok lőőőőerőő meg vastag gumi, jah jó vastag, nézzen ki állatul meg sötét plexi is legyen, májer festéssel, legyen fassssza hangja és már én is vagyok a legnagyobb ááász, legyúrok minden kis pöcst az útról, kis fasz robeszosokat, meg pöcs 4T-éseket a kis hülye gyerekmotorjukkal... kis hülyék minek ülnek egyáltalán ilyenre, ha nincs neki vagy az anyjuknak pénzük vmi normális motornak nevezhető vmire, akkor inkább nézzék a tévében pedrózáékat, nem is értem őket ááá... jaaa igen, jó motorod van, aha jó akkor gyere ki ellenem az útra, lenyomlak haver aztán kiderül hogy milyen kis szar fos tűzrevaló géped van, meg pályán is lealázélak azzal a kis szaroddal... "

Komolyan mondom elegem van belőletek!!! Kezdem azt hinni itt mindenki kis pisis 14 éves.. pfffffff
Nem járna rosszúl vele! Nagyon jó kis gép!! Csak hát nekem is cbr-re fáj a fogam.
Mutterom most törte össze az autóját, megkérdezem
a réz belekerul vagy 150 forintba + esztergalas + szereles. :)
Nem pont idevágó téma, de egy próbát megér.
az oldalamon lesz,mar csak hetek kerdese.

Meg nem jartam vegig...most jon majd a 400-as kategoria. :)
Nem tudtok valakit aki robogót akar venni?
fuvókába :) nemdrága...