Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

honnan akarsz ilyen motort szerválni?
ez 150ccm-es, tehát nem vezetheted 125ccm-es jogsival, ha meg már van nagyobb jogsid akkor minek ilyen kis motor! de egyébként neked mindig az kéne ami nincs!
én meg azt veszem kia szövegedből hogy nemtudsz irni...
mit nem vágok?
És esetleg nem lehetne rendelni egy ilyen 150-est?Vagy valahonnan szerválni.....
Aki tud infót a vasárnapi vadkerti motoros felvonulásról az kérem írja le!!! Fontos!! kössz előre is
szeva andrev mikor jösz gyorsulni
es szentem ez a fejidom eszemeletlen ronda :)))
4 éve motorozok , nem allitottak meg meg, nincs jogsim ,minden nap leglabb 20 km t , igaz csak 125 össel :) nem kel lparázni csak lazán
még szerencse h neked megvan ez a nagytudásod!
ez a sárga egy 150-es cbr, nálunk nem forgalmazzák, csak a 125ös verziot - értelemszerüen. 150es gondolom belpiacra megy... vagy tévedek?
ha sárga motor kell, vedd meg az enyémet
Ha lottón nyersz inkább rs-t vegyél vagy mind2őt
stoppie!!!! Ez csak nem a 2007-es cbr? Gyönyörű! Még a ruhámhoz is menne ebben a színben... Asszem megyek, és veszek egy lottószelvényt... vagy kettőt...
Hát barátom akkor menj fel valameik ringre azt még a 10 lovas talicskáddal is feltörlöd a betont. Mikor elzugatbnak melleted az kanyarba azts etod majd mi volt az egyenasbe meg majd azthiszed hogy megáltál. ha betonon nem kell tudni akko menj fel pályára vagy utcán probáld letenni a térded hga sikerült akko mond ho nem kell de ahogy kiveszem a szövegböl nem épp vágod a dolgokat
125R fogalmam sincs hogy lesz e vagy sem :D amugy most szüreti feszkó van szal lehet lesz azé még megérdeklődöm:D
Csá

Lehet gyűjteni a Zsebpént
Elég komoly gép!!!

Nem 1 hétköznapi a színe!!
És ez a fejidom is fassssza
Vasárnap ha jól tudom akkor vadkerten lesz vami motoros felvonulás! Én biztos megyek Ki csatlakozik??? Remélem jól tudom, lesz ugye felvonulás?
állítólag most keszthelyen is van 1 kék CBR 125.. vagy tán valaki volt ott tapolcáról? : ) És mikor megyünk gurulni? : )
v-s nem lehet mert ahhoz 2 henger kéne,h v legyen talán cbx125
oké megyek
de csak egy hónap mulva....de félek hogy nem tudnád tartani a tempót
Nem tudom de ilyen csopper szerűség mint a Yamaha sr125(postás moci).
Aham igen az a tanár! A Bláthyból jöttt Fekete BAlázs! Most magyar, törit tanít nálunk Nagyon jó fej! Milyen hondája van nem tudod?
Neked most új magyar tanárod van? Mert tőlünk elment a tavaji (fiatal, Francia népfelkelő kinézetű ) magyartanárunk és neki is valami 125ös hondája volt.
ja és persze 5. után 6 -t kapcsoltam és szépen a "motorfék" el lelassultam ojan 80-100 as tempora
én a hawer husky á val 5. szabályzást nyomattam földuton habár az nyil egyenes volt de elég homoks és volt ojan h majdnem betakartam vele
120 at akartam
40 ja ma egyébbként 105körül jöttünk le a szerpentinről