Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden féle aprosag jo lenne , sisakra hogy csinalok valami szép matricát (hallotam olyat hogy 2 oldalas tapéta papirra nyomatassak vagjam ki és ragaszzam rá...hogy rakjak rá szarvat...meg minden féle ökörség :) szeretnek EGYEDI lenni :)) ORIGINAL :)) ™ meg hogy a motoron nagyobb atalakitasok nelkul milyen uj DesignE elemeket tudnék felrakni..nem vagyok nagy optikai tuning szakerto...idomokat nem akarok cserelni..szal ez a verzio kilőve :) ha segitenétek hálás lennék :P Kösz
thunder dobot honnan veszel?
srácok..nagy...hatlams!! GIGA MEGA oriási szaktanácsadást szeretnék kérni :)))
ugyebár annyiszor elmondtam hogy fel magyarország tudja hogy péntek táján meglezs a cbr em , de én nem szeretek egy szabvány cbr el furikazni , hogy azt lássák rajta fel év mulva is hogy nezd mar itt egy fekete gyári cbr...hanem hogy tudjak hogy az enyém...egyedisiteni szeretnem , 2-3 neon csövön kivul semmi extra nem jut eszembe (na meg a Thunder dob :P ) , ezert szeretne kvalami segitseget kerni , ötletek stb, hatulra talan kéne vastagabb kerék de most az kicsit drága, ugyhogy az mellőzöm, meg valami fasza sisak dizájn ba is eláraszthatnátok ötletekkel :)) válaszaitokat előre is köszi :)))
ha valakit érdekel, az én gépem is elado: nézd meg
szúnyog nagyon helyes:D
15 ló oks
Eladó CBR!! www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...

autóvásárlás miatt megválok tőle...
Jó lenne az ilyenek után odaírni hogy kinek is mondod mert azon kívül akinek szántad (ha 1általán tudja hogy neki) senki se tudja hogy kinek is szól!
vegyél fel msn-re ;) andrew88@citromail.hu
nem láttalak : (
B-king: wáá valami iszonyat! Brutál kinézete van és brutális szélessége. Mondhatni hogy minden brutál rajta.... A végén azok a dobok...hát valami förmedvény... csúnya...nem kicsit, nagyon de 150 ló sinte semmi szélvédelemmel... hülyeségnek tartom.... hayabusa blokk... megfelelt volna oda egy kisebb is. De élőben megakarom nézni ha kijön végre
Azóta ha mondhatom fejlődtem de még mindíg van mit tanulnom....
szerintem tök jó
Igen én vagyok a videón. Még gyakorlatlan CBR-esként mint ahogy az látszik is....
gondoltam beugrok keszthelyre motorozni egyet... : ) Szal huntertom.. ha látsz egy Repsol CBR-t, akkor az én vagyok :D Dudálj.. villogtass, minden egyéb :DDDDD talán megállok :P
héé Kalas te vadkerti vagy mee én kiskőrösi!
125R ez te vagy nem? mármint a videón:D
Bazsy itt egy videó egy CBR-ről Nem nagy valami de rajta van
Tud valaki vmi jó trükköt cbr 125 tuningra, v hozzávaló tuningot?
Tavaly mi is ruszki csodákkal küldtük a télen, de idén szeretnénk bekeményiteni valami gokard szerüséggel!!!
Ja, és szánkó helyet ott van még mindig a szörfdeszka, ha nem sikerülne a projekt!!!
tuning: felvettelek msnre.
Én télen még szánkózni se tudtam. De azért mire levették a lábamról a gipszet, és a mankót is leraktam akkor ment az ökörködés a hóban a haverom kis piros veddmegdobdel kínai csodájával...
JOgsi előtt meg Babettával küldtem télen, jégen. volt hogy olyan szinten jeges volt a földút, hogy kis gázra a babetta a brutális nyomatéktól amit néha produkált egy helyben keresztbeeldőlt alattam... No meg a pofám lefagyott a műanyag nyitott sisakomban....
én a télen simsonnal veretem neki
meg a hóban párizs dakar rallysat játszottam a réten, volt mikor gödörbe estem akkor alíg bírtam kirángatni a simót
na jo a sátor lehet tulzás de a quadozás nagyon jo!!! tavalyi teli szezonba ezt csinaltam :))tök ász
Télen milesz?elmondom kerlek megbeszelunk egy közös idopontot , elmegyunk satorozni , valahova (igen fagyba...) és kibereelunk /fő egy egy quadot és megyunk marhulni!!!! :))))