Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az első teszt egy vicc...

"jó a futómű mert nem üt fel macskaköves úton utassal"...

jézusom milyen szar motor már az aminek felüt macskakövön a telója???
125R nem baj mert nem is voltam ott buzi tanár miatt bent kelett maradnunk gólyabállal baszakodni
Nem lett volna gond, de ma autóval vittek alahogy éreztem hogy esni fog az eső majd máskor! csak minél előbb szólj!
felnicsikot mindenképp! anélkül nem is megy a motor, és jobban kopik a kerék is
CBR 50 matrcia azert beficcen meg az arrow dob :)))))
svennsr tessék:
itt van pár TEST:

itten ez

meg ez
Hello! Én is hitelre vettem újonnan, befizettem 276eft-ot és 3évig havi 17400 a törlesztése. A motorról csak jót tudok mondani, nagyon kezes, nagyon jó hangja van, kényelmes, keveset eszik,stb... Eggyetlen hátránya hogy elég vékony a motor felépítése, és nem egy erőbajnok mivel 4t. De nekem nagyon bejött ez a kis cbr . És itt a gépem:
125R ha nem lenne gond akkor Szerdán eljöhetnél a központi buszmegálló fele olyan 14-25 körül mert megnézném külsöre a cbr-t:D de persze csak ha nem gond
A neveknél találhatsz képeket!
Hát mire képes a masina Miylen tekintetben? Mire akarod használni?
Vég seb 130-140körül mozog, hivatalosan 9,6s-100km/h ra. Szerintem ez inkább 11körül van.14Paci.4ütem.ú
Most hirtelen enyi jutott eszebe
Hello srácok!

Nem tud valaki egy eladó CBR-t hitelre? 125-et... Ha szalonból veszem mennyibe lehet elhozni és mennyi a részlet? Ja és valaki legyen oly kedves és írja már le, hogy valójában mire is képes ez a masina. Mennyi a vége, gyorsulása milyen? Előre is nagyon köszönöm! Ja és ha kérhetem tegyen már fel minden cbr125r-es egy fotót a sajátjáról. Köszi!

Motoros Üdvözlettel: Pintér Gábor
kössz :D
elírtam, Mastek
Mastak!
Használjátok a válasz gombot!!! Azért van!
Ahány szerviz annyi félét mondanak. Nekem 6000renként akarták a szervizt csinálni. Nézd meg mit ír a könyvében! Mondjuk én sem pörgettem tiltásig 501km-nél, de fokozatosan magasabb tartományba is húztam már neki.
a 10es windows media player lejátsza szal ha ettől régebbi van akkor szedd le ezt vagy ettől jobbat.... vagy bs player
Letölti és kiiírja h a wm nem tudja lejátszani!
Nemtudom... avi formátumú szóval vinnie kellene mindennek! Letölteni sikerült azért?? Vagy mi a problémád? Nem látsz semmit rajta? Hangal halgasd meg! Ha így sem jó akkor pontosan írd le a problémádat mit hogyn csinálsz és mi nem stimm!
125R
Nem tudtam megnézni a videót, miért lehet ez?
Maatem Miskolcon elég necces szörke felnicsíkot kapni! A Hondában azt modnták nem is lézetik szürke/fehér
YAmahában, meg még időre sem jött meg, és elég drága 3200Huf.
Én kunmadarason vettem.
(Feltételezve ha fehéret/szürkét akarsz hozzá, én gondolkoztam pirosban és naracsban is)
köcci nics mit
Tuning fórumtag, aki már a haverom (de igaz h még nem találkoztunk ) tök jó mocis órarendet csinált amit én elkértem és megcsináltam az én óráim szerin. Nagyon király lett kösz Tuning!
Kiskőrösön van, 17-én vittek az 1000-sel .
Kőrösön van honda kereskedés?
Ha megyek, akkor tavasszal, de akkor majd szólok! Először még a mocit kéne megszerezni....
(azért fasza hogy nem egyedüli cbres leszek ha jössz majd velem)
kösz a tippet azert , meglezs :)