Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az olaj volt 2860, a szervíz óradíja 4800... :S
Szeva jó CBR-ed menyiért vetted mert a haveromis ilyet akar, meg menyi a vége?
mit csináltak rajta hogy olyan drága volt a szervíz? nekem 2500 volt!
nah, az 1000-es szervíz már megvolt : ) 7660 FT :@@@
Sziasztok!
Ma voltuk gurulni pár környékbeli ismerőssel, indulás a garázsbol volt, és az érkezés is A 2 pont közti távolság 280Km volt,és kzben még a Zemplén hg-t is megkerültük.Nagyon jó volt 100tempóban utaztam, nagyvasak társaságában (1200bandit, 1400 suzuki nem tom mi , 2db 1000v-strom, meg csoppok ) Irtó jó fej társság.2,3L fogyasztott! és húztam a szarvát mint az állat! nagy vasakkal tartani a tempót, emg gyorsulni... Le a kalappal a masina előtt!
Kereszteződés inkább
Mi van?? Láttál? elképzelhető, sokszor megyek arra az is egy feszítő street
125R szerda 14:20 központi buszmegálló?
vagy inkább keszthelyi elkerülő?
ok hol
11 kor sármellék luk oilnál?
Annyira nem voltak köcsögök a zsaruk, mert hagyták hogy meggyújtsuk a mécseseinket a barátom tiszteletére, de utánna közölték velünk, hogy mindenki fel van jelentve... Ja és persze digit.kamerával az egészet felvették, hogy rendszámokta meg miegymást tudjanak visszaellenőrizni. Nyomorodjanak meg. NA meg ahogyan beszéltek az elhunyt barátom anyukájával... NC komolyan mondom.. A rend őrei éberek voltak, nemhogy elkísértek volna minket azzal a 8 autóval amivel kijöttek, hanme inkább csak baszakodtak. A debreceni, szeptember 29- i felvonulásról van szó.
Jah azt a 30pacit... a gyorsulásra írtam...
Hát kezdjük ott hogy az a drága 30paci Szerintem több nem is kell

Tudjátok mit vettemészre, ha utassal mész álítani kell kcisit a tükrön, mert már nem látsz bele olyan jól, legalább is nekem
holnap? :P
benne vagyok
grat :P amúgy kösz : ) Majd egyszer gyorsulhatnánk.. kiváncsi vagyok.. de sztem otthagynál.. : ( 2 ütemű a tiéd.. feltételezem : )
de a tiéd se rossz főleg a hangja
jaja csak most a garász ajtó leverte a tükrömet az nem volt rajt(jobb) de majd meg csinálom
huntertom: érdekes egy tali volt, mit ne mondjak :DDD Éreztem, hogy Te vagy az : ) Tetszik a motorod :P
MA voltam fent Hollóstetőn, gyóó még annyi motorost!Mint a bükben, kis köszörőkkel is a robogósok mint az állat menek lefelé, a sz*r úton! Csak néztem mikor taknyol el az egyik (kavicsokon!)
azaz tegnap pénteken:D
125R láttalak haverjaiddal ma 8 után 10 percel ott mentünk el tesómmal drap szinű lacettivel :D
tenyleg mi a legszelesebb hatso gumi amit rá lehet eroltetni?
szia, egyik ismerosom , vette gy Thunder dobot , 63.000 FT ert, de volt 82.000 ert Titán, a hanghatás...az nagyon durva .))) szoszerint berobban am otor és nagyon atom mely hangja van , mint valami 600 as negyutemo vad állat...a teljesitmenyt nemtudom de majd rá kerdezek
milyen árban vannak Cbr-re a gumik? Valami szélesebb.. Köszi a válaszotok : )