Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát azért linkeltem be hogy nem kamu. Megpróbálok nem hülyeségeket írni.
Photoshop működött rendesen úgy látom
Meg az a német oldal amit tuning linkelt be, az is alátámasztja hogy nem kamu.De már majdnem sírok a boldogságtól Remélem ilyenem lesz
Honda CBR125 RR,26LE ... by Z3
hát épp ez az Jól van 50ccm ezt megjegyeztem nekem nem hiszel
most elszomorodtam
Szerintem nem kamuk a képek, mert a Megamotor a pécsi Honda kereskedés!!!
Mi is ott vettük a vasat.....
Hello!
Láttam már nagyon vártatok! Na a véleményem annyi ha ez télleg nem kamu, hanem valódi, és 2007-be ilyet dobnak ki, akkor menten elolvadok Nagyon szép lett, én ezt vártam hogy mikor lesz rajt végre egy ilyen fejidom. Egyedül az árártol tartok, hogy mennyit megy majd fel.Ez nagyban megkéárdőjelezi a megvásárlást, mert én majd a jelenlegi robogómat akarom becserélteteni.
Tunin részről annyit, hogy optikailag majdnem tökéletes, egy bajom van vele hogy nincs az általam imádott Repsol színben.Ha télleg igaz, és innyektor lesz benn, akkor kevesebbet fog kajálni mint a robeszom Teljesítmény fokozás, az nálam max egy leo vince rendszer
Remélem nem átbaszás, pedig Tyt barátunk az előbb belinkelt valamit, ami a szerzőket lebuktathatja, de reménykedek a képek eredetiségébe!!!!
Én sejtettem. Kár hogy tényleg igaz.
adtál egy jó ötletet....
Rocky,a hétvégi képeket nemtudod felrakni valahova,vagy valahogyan odaadni?
te hozol áldozatot :D jah és az 5leteket is!!
najó RockandyRoll team lenne
+ készítők neve.

Izé hol van 50cmm ? Biztos kifilózza menyi lesz a plus tuning rá. Nekem is elmondhatná, menyit kell öszegyüjtenem
Tudom meglincseltek, de ez nem hazudik!
Photoshoppos
már csak egy 180as hátsó gummát photoshoppolj rá
maxxx Tuning by Végh Jana and Bajixx lesz rá írva, mert ők csinálják nem én
Ha nekem lenne CBR-em érted, akkor rágraviroztatnák valami olyan szöveget, h tunning with RockandyRoll vagy ilyesmit
Ha valami jó dolgot, és olcsón tud csinálni, akkor számíthat az enyémre is...!
A hülye tükrök nélkül azért mégis más
A motor tuning sajnos még nincs meg, mert egy barátommal akarom megcsináltatni, hogy anyagilag a lehető legjóbban járjak, és még vannak elöttem sajnos (fizetős kuncsaftok) a várólistán. Sok majom, minek áll neki tuningolni a motorját a szezon végén?
Viszont szét fogják fúrni a kipuff leömlőmet, hogy beledugjanak valami lambada-szondát hogy kiderüljön mit lehet vele kezdeni, hogy a legtöbb pacit ki lehessen belőle hozni. Szal becsüljetek meg, mert csak az első motort kell szétfúrni, az utánam következőkbe már csak beledobják az alkatrészeket és beállítják az enyémen szerzett beállítások szerint. Föláldozom magam (mármint a motorom ) a tudomány oltárán
az attól függ ha belenyulsz egy picit...
fogyasztással csinál valamit? má nem azért mintha igyse fogyasztana keveset csak kérdem
:D
figy most nem fogom ezt oktatni neked .........
www.google.com ott kérdésst kapsz rá
aham és ez miben jobb? :D sry a hülye kérdésekért
nem karbis ha nem injektoros
na jó segitsetek már ezzel az injektorral mert fogalmam sincs mit jelent :D