Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg betonon a 2 éves kisgyerek is tud mocizni
az uncsi menj le a földutra de te nemtomh a dt t mennyire saraztad össze de én már voltam nyakig saras és nyakig poros... és élvezetesebb elmenni 50 km t földuton mint betonon
valaki géza?


ennyit tudsz meg a nevedet
nemtom de azért vadkert cityben egyre többen választanak endurot vagy cross t mint csak utcai gépet.. igyhát vagy lesz vkivel gurulnia vagy nem..de ehhez nem kértem a te véleményed én csak tominak szoltam... idiota
jaja jó szar az idő itt is má láttam amikor jötteh halas fele a busszal
Faxa jön a "jó idő" Abszolút motorozásra alkalmas
Remélem tudjátok hogy...Száguldás, HONDA szerelem...
Erről beszélek. szóval ha motorozni akar valakivel az ember, akkor úgyis talál valakit.
Nekünk lehet mert jogszabály engedélyezi, de az ablakmosó nekünk sem kék
Nem is mutattad a kék ledes alsóvilágítást
off orad az nagyon fasza, mi télen szoktunk járni apával, mikor nemlehet motorozni (van 1 uazunk )
Ehhez a neonos témához hozzászólva engem egyszer megállított a rendőr két személlyel ( mikor nem is vihettem volna) kék helyzetjelzővel, ami ugye mindig ég és kék ledes alsóvilágítással és csak akkor kapcsoltam le amikor leszálltam a motorról és leállítottam. négyen voltak és a másik kettő aki nem igazoltatott fél füllel hallottam h mondták nézd már led van rajta nagy faja... no comment.. ezzel nem azt mondtam h lehet rakni rá de ilyen is van...
pontosan megg ottvan 125R meg meg vannak sokan itt bácskiskunba :D
Vazz ember! mi a csipáért motorozna egyedül? Ha akar, akkor mindíg lehet valakit találni akivel együtt lehet gurulni. Ha nem ismer senkit a közelben, akkor majd megismer valakit, ha elmegy egy-kétszer mondjuk az euroring környékére.
Az qrvára nem szempont hogy mások mivel járnak!
mer tudják mi a jó!
az off-road!!

neked is azkéne mert nem hiszem h egyedül szeretnél majd motorozni
de bazz itt vadkerten minden gyereknek vagy csobógoja vagy cross-ja vagy quadja van nagy szar ha jól tom 1 cbr es van nem nem biztos
oksa
akkor xt de majd msn ezt ugy si beszéljük
de hagygál má cross 10000% hogy nem veszek RS el nem hiszem mert kibaszott drág és használtan nem hizsem hogy veszek szal vagy cbr 125 lesz vagy xt 125X
sé pulá kalas!!
mi a hejzet?
daninak zsir a füzője

cbr egyhuszonötöt akarsz? nemajánlo
maradj inkább az rs egyhuszonötnél
de vegyél te is dörözöt mint a more
vagy egy 85 s cross vagy egy "25 st
csak ne cöbröt
akkor madj valami másik időpont:D
Ez olyan mint amikor a cimbit megállították mert volt neki egy kék led az antenna tetején és erre Ő: "Nektek lehet akkora? Az is zavaró ha vezetek!"



Ne értsd félre csak poénkodok,én se rajongok a led meg neon kütyükért! Nem akarok én ujjathúzni a szervekkel!
Na a ledekről neonokról annyit, hogy van a 6/1990-es köhém rendelet /CD jogtárban megtaláljátok/. Ez leírja, hogy milyen lámpával kell felszereni a járművet annak milyen irányba milyen fénye lehet a lámpának milyen magasan és hogyan kell állnia. Ezen kívül más lámpával nem lehet felszerelni őket. Innentől kezdve nem lehet karácsonyfát csinálni a járművekből..........gondolom azért mert a közlekedés más résztvevőjét a vezetésben megzavarhatja, többek közt......stb.
rdekes amit mondazs... Szerintem beázhatott és ez miatt pillanatnyi zárlat történt ami a mutatót elvitte...de nem biztos. Ha még1szer megtörténik vidd el szervízbe és nézesd meg!
Esetleg még az lehet h ki lett szedve a szabályzás és elforog nemtom meddig de ezt kétlem...
oksa kösszke :D
Nemhiszem mert 7 órám lesz annak meg 13:35-kor lesz vége... Csak az a kérdés hogy bemegyek e órára vagy sem... De nem garantálom hogy ott leszek!
Sziasztok!
Erről én még nem hallottam, tényleg nem lehetenk ledek meg neonok meg ilynek? gyaa
(nekem olyan tervem van hogy, nekem a hátsó idom(ot a kapaszkodó aladt, a lámpa feledt hiányzok 1 darab, az előző tuja törte ki ) és én oda arok műanyagot, és akkor abba 2 kis ledet, már azért is beszólhatnak? )
125R ezen a héten szerdán 13:25 körül a központi buszmegálló fele el tudsz jönni mert akkor megnézném a vasat :D persze ha ráérsz