Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ú bazz így már szép lenne ilyen az utcára is.
Tetszik rajt az a verseny gumi, meg a kormány, olyan moto gp feeeling.De mégis a 150-esen mekkora kerék van?
150-esnek írták!! Nagyon szép!!
Ez most 125 vagy 150
Ja és én így adtam el:
És ebből 3 honda :
Honda PAX Club (karosszéria és kompresszió elfogyott vettem 55000 eladva: 15 ezer)
Honda Dio af 18 (blokk hasadt, kompresszió, főtengő ment Véve: 21 eladva 20)
Dio af 25 (csak hajtókaros lett és nem akartam költeni rávéve 65 eladva: 35)
Suzuki Katana (TK.. véve: 80 eladva 25-ezt haver felújította kép lent)
CPI Oliver (na jó ez még műxik)
jaj ilyen keeway meg cpi jó h meghal
Azt meg h csináltad 5 robi ?
Hát nemtom... Neked lehet bejön, de nekem két szezon alatt 5 kétütemű robesz ment gallyra
Mind1 akkár ki akkár mit mond 125be nekem 2t a király.
Ha mindenképp CCM-et akarsz növelni akkor furasd fel 138 ccmesre a gyári hengert. 22 ezer a dugószett (elvileg verseny).
Nem vetlek meg, de ezek (meg jópár más is) cbr 125 ös tuning cuccok.
hát nem is 2 T henger nincsenek felömlök benne ez 4T henger
Vegyél rs-t cbr csak 600felett jó
De ez 4t CBR 166ccmes henger de ittvan lent a hengerfejes 150es. Látható a hasonlóság
Hát, én csak ezt halottam hogy nem jó rá.Nem kell ezért megvetni
De ez sztem nem 4ütemű henger szett
50 ccm tévedsz! Mint már sokan említették a CBR 125 majdem ua. mint a 150. Legjobb tudomásom szerint a főtengely meg minden ugyanolyan mint a 150-esé, csak a henger más
És akkor a moci többi alkatrészeit meg baszhatod ki nem?Amugy 150/125-be gondoltam
De beérem én a cbr 125 R-el is
Üdv!

Rendezzünk egy japó-járatot Hozzunk vagy 10 CBR 150-est azt adjuk el jópénzé De sztem olcsóbb a 150 es henger+hengerfej (110 000 Ft) és így eelég németországig menni De van 166 ccmes MALOSSI 83ért (kb) hengerfej nélkül. Sztem ezek jobban megérik.
Na ezt nem tudtam de bizt meg lehet oldani h 150est vezethes havernak a tzr125ösének a papírjaiban 9kw van pedig 30paci körül mozog
A1-nél van köbcenti határ 125ccm és 15 kw
Nem mert nem ccmre megy a jogsi hanem kwra szal a1esel simán vezeted mert a cbr nem az erő bajnoka jutt eszembe biharkeresztes benzinkút fekete piros cbr nincs itt a gazdi?
Sziasztok!
Nem járt véletlen tegnap este, 7körül feketet CBR125-sel , és piros felnicíkkel valaki a miskolci centrum előtt?(lehet h utasa is volt, de az nem bizots, mert úgy elviharzott... )