Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha mész ki ringre feltétlen szólj nekem is!!! én is akarok menni
Nem igazán akarom majd próbálgatni, de azért kösz! Bringával már néha egész jól megy!
Egyébként ha meglesz a gép és lesz rá lehetőségem akkor az euroringre akarok majd kimenni vele, mert páylán még nem motoroztam, és érdekel.
Bazsy: 1szerű ne vedd fel holtpontig én se merem nem nehéz csak oda kell figyelni és rengeteget kell gyakorolni... ha nem veszed fel holtpontig akkor kicsi az esélye h baj történik... persze csak nomális aszfalton próbáld mert kicsúszhat a kerék Sok sikert!
125R: köszi a videót, fasza, bár nem hiszem, hogy én le akarnám zúzni a mocim... (nekem az sikerülni, nem egy stoppie) bocs hogy csak most írtam, de nem jutottam a géphez.
Ahhoz pedig hogy mivel lehetne egyedivé alkotni a cbr-t csak annyit mondhatok, hogy nézz körül képek terén. keresgélj motorokat, nézegesd másokét, és egy két ötletet le tudsz nyúlni tőlük. (bár szerintem elég nagy hülyeség egy sisakra szarvat ragasztani.....)
Igen ismerem egyik kedves haverom, én is összefutottam ma vele... néztem tükörbe hogy ..jéé egy cbr odaér mellém jaa ez csak a haverom.... most tanul ő is A1-re.
Nézz szét a cbr tulajok képein és szedjél onnan ötleteket! Jobb tippet nemtudok adni, de felnicsíkot mindenféle képpen tegyél az nagyon sokat jelent!
125R jöttem haza majsáról és átszáltam halason és pont ott ment el 1 kék cbr nem tom ismered-e (a srác aki ride-olta az épp most tanult:D)
azzal egyet ertek hogy ha igazan egyedit akarok akkor neekm kell ezt megcsinalni bla bla bla....de ha nemtudom hogy mibol valogathatok :( stb...ebben erktem helpet
Woow! Nem hittem volna hogy a Honda ilyen nagy átalakításba mer belekezdeni De ezek sszerint gyengébb lesz mint a mostani mert ezen legalább van R de a 07-sen meg nincs
Na de most komolyan!! Lesz 1általán valami változtatás??
egy oan motor lesz mire az lesz írva hogy CBR125
én tudok
Valaki tud már valamit a 2007-es 125-ös CBR-ről??? Én edig nem találtam semmit. Linknek örülnék
Wazz... hogy mik vanak Neten nézelődtem a CBR után... hát némelyikhez olyan adatokat írnak.... pl: 4 szelepes vagy 9 lovas vagy 20 lovas néztem ám nagyokat hogy akkor most mi is van...
érdekes jelenségek ezek
Én akartam rakni alullra piros neont (nem azt a szart amit a tuning boltokban lehet kapni azt a pár centi hosszút) kifejezetten alá valót legyártatni csaK a lustaságom miatt nem csináltam meg hozzá az elektronikát így ez elmaradt.... ezt még erősítette is h úgyis eladom nemsokára így felesleges.... de most télen lehet megcsinálom most megint megjött hozzá a kedvem Meg most azt találtam ki h a felnícsíkra rakok fekete matricából honda feliratot a nagyoknál láttam ezt csak ott az eredeti csíkból lett kivágva és a fekete felni adja a színt neki. nekem meg nincs kedvem vágdosni... de csak halkan megne halják és elopják az 5letemet!!
Pontosan!
De ha nem egyedi festést rax attól ötelteket is ollózhatsz össze...
Én pld mikor láttam a felnicsíkot akkor nem hittem h ez ennyire elterjedt dolog, hanem azt hitem hogy egyedi ritkaság...
A lángnyelv tulajdonosa én vagyok pontosabban a motor csak a motor tulaja meg én...szal én vok Ha azt akarod hogy egyéni mocid legyen akkor azt neked kell kitalálnod mit és hogyan akarsz akkor lesz igazán egyedi!
Én az oladlaára raktam még 1 szárnyat (olyat mint a tankon van, sőt jobbat), meg szüreke felnicsík, mer gendszám felé honda felirat, h hátuilról is tudják, nem tudom kinek a piros CBr-jén van az első sárhányón, fekete lánygnyelv, az más szinben (szürke) nagyon fasza lehet!
k :) eszembe leszel :)
hat..azert köszi hogy legalabb elovlastátok amit irtam
nem nagyon vágom mit lehetne egy ilyen optikai tuningbol kihozni :)
Maatem azért ha Borsodban látsz 1 vekete cbr-t, ezüst felnicsíkkal, akkor jussak eszedbe!
MA beeltettem a pacikba 120km et, hú de miylen utakon jártam egyszre csak aszfalt vége, határ megfordulok, megyek aszfalt földútben ,megy tovább De azért jót moccoztam.
norris mien kipud van?
Norris.. szervízbe mondták, hogy az 1. szervíz után (1000km) hajthatom.. de az sem árt, ha 1500 km-ig járatom ^o)
Látom te sem olvasol valami sokat!!
Ennél a mocinál az első 500km a bejáratás!
Nekem 5-6 körül volt asszem, már nem emlékszek pontosan Lényeg h ekörül számolj, de inkább többre h kellemesen csalódj
3 nap alatt beletettem 500 km-t : ) már csak fele van vissza a bejáratásnak (H) szerintetek mennyibe lesz az 1. szervíz? *-)
hu, egy forumon olvastam (ezen a forumon valamelyik topicba) mileR hozza szoalsat hogy hivjon fel akit erdekel a thudner dob, felhivtam és dumaltunk és adott egy telefonszamot és ha megrenedeled(carbon 61 , titán 83) akkor 2-3 hét és itt van