Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Ki tapasztalta már azt, hogy a fordulatszámmérő mutatója hirtelen (de csak egy pillanatra) megbolondul és a 8-9 fordulatszámról megugrik és piros tartományon keresztül lemegy 0-ig!
Pohi gyere fel msn-re
Pohi rendőr
mi a fasznak neon egy motorra?
ráaásul egy 125ösre...
Igaz én általában szabályos vok így világításilag. Nem akarok összetűzést mert nem hiányzik. Így nincs is semmi neonos baromság a mocimon...
Tény h nem szabad ilyeneket használni de ugyan ki foglalkozik vele? Ha rendőrt lát lekapcsolja (ha bírja) ha nem akkor megbüntetik Én se foglalkozok vele
és ha csak akkor akarom használni, amikor állok? :D jó munkát ;)
A neont felejtsd el közúton nem használható, sem mindenféle színű hülye ledek....nah lépek mert melózni kell....csá, írjatok csak majd válaszolok, ha jön email.....
Nagy LE különbség nemhiszem, hogy lesz.....jó nagyot kell ahoz balesetezni, hogy a henger látszódjon
Ha neont szeretnék a motor aljára, az mennyibe lenne nekem? :p rendőr beszólhat érte? új műszaki kell hozzá? pls !
Miért szerinted kiveszik a blokkot és megnézik mekkora a henger nem hiszem, egyébként nem hiszem hogy nagyon sokat érne az a felfúrás.......csak szétkúrja a motort......
Amúgy komolyan KPM, baleset szenvedés ilyenek?
Tehát műszakin nem nézik? Ott átmegy?
Szerintem a blokkba nem nagyon lát bele senki
a megéri belevágni után nem . , hanem ?
Üdv emberek!

Az 1ik ismerősöm ma egy jó kérdéssel fordult hozzám. Neki CBR 125-öse van. Azon gondolkodik, hogy belerak, egy 138 ccmes dugót (felfúrják a hengert satera az ár lényegtelen, de 24 ezer forint)
DE....
Vannak kérdések amikről f*ngunk sincs:
- Mi van műszakin? Ott nem nézik meg a ccm-et
- Ha belesetet szenvedek/okozok, akkor mi van
- Ha behívnak KPM-re milyen büntit kapok
Mert ugye így a gyári henger lesz 138 ccm-es.

Megéri belevágni. Lehetséges később én is meglépem

Köszi a válaszokat, üdv: Pisteee
de szoktam! szombaton is voltam. csak még nincs meg a jogsi addig kicsit rizikós.
akkor ott na :D
Arni90!! nem jársz mostanába nyiregyen?összefuthatnánk mi is szoktunk felmenni egy pár cbr-es
én azt értem csak mondom hogy nekem csak az anyagot kellett fizetni.
jó, de keszthely - nyír1háza között van 350 km..
kb 1hónapja voltam nyiregyen Szásznál!
és hol voltál vele szervízbe meg mikor volt ez? :p
nekem 2500ft-volt az olaj és nem kellet munkadíjat fizetnem!
776.000 volt a motor regadóval, forgalomba helyezést elengedték, + ruha 80.000 - 10% : ) és ma ahogy jöttem, 120, ha nem fekszek rá, és kb 130, ha feküdtem a szélvédő mögé : )