Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bazy vegyél fel msn-re aztán dobok egy csomó videót a cbr-ről
Gixer: nem olyan rossz, durva hangja lehet azzal a dupla kipuffal, de az első lámpáját nagyon elcseszték!
B-king: nem tudom. nem igazán tetszik. hihetetlen nagy kipufogó egy brutális roboton...
nem tom mire lehetne használni (mármint a mocit)
Hogy mi lesz itt télen? Remélem nem túl nagy punnyadás, mert valaminek még tartania kell bennem a lelket, mert hát motor nélkül élet az élet? Egyébként már lassan másfél hónapja nem motoroztam... és már a tököm televan!!!!! Úgyhogy el kell adnom minél gyorsabban a dt-t, és venni a cbr-t! (azért nem megyek a dt vel, mert a régi motoromat is akkor törtem össsze amikor el akartam adni - KÖCCCSÖG KISS LÁZSLÓ, A KÖCSÖG SEATJÁVAL!!!!!
apropó!: ha van valakinek olyan videója ami mondjuk on board, vagy csak szerepel rajta egy kicsit a cbr, vagy valami hasonló, a lényeg hogy a cbr ott legyen, és ez a valaki (k) elküldené, vagy belinkelné, annak hálás lennék! Krónikus kilométerhiányban szenvedek! Előre is köszi!
ez igen jó kérdés...
kéne feldobni egy témát
de olyat amin nem lesz vita
pl.:hogy teccik az új GSX-R 1000??
és a B-king??
én nem mondok először véleményt
Nah mi van itt, kezdd xcsitulni az oldal! Mi lesz itt télen?
lehet mert voltam felvonuláson lehetséges hogy láthattál mert még egy ilyen motor nem volt ott
huntertom mentél szentgyörgyre?? mert sztem téged láttalak :P Keszthely - Szentgyörgy kereszteződésben... kék suzuki II.-vel mentem arra... (marcaliba) És még indexeltem is, h mehetsz.. ;) feltéve ha te voltál.. :D
na...rs 50 elment , jöhet a Hondáááá :))))
Akor a ma délutáni gurulás lemarad, max ha egyedül el nem megyek
jaja nekem 82 83 t mert akkor még nem nyit a power és nem eszik olyan sokat
5500-ös fordulaton 70-et megy a moci.. szal csak annyival mehetek :P
most is nyomhatunk egy kört mert én se szeretek hajtani
mert álltalába 80 al járok 75 80 az neked is jó nem ?
hát nem volt melegem, amikor jöttem haza melóból.. :(
Sziasztok,
nálatok is ilyen rohadt hideg van (kb. 9-10 C°)???
bejáratós motorral sztem még nem kellene menni motoros találkozóra.. :P de attól függetlenül valamelyik nap összefuthatnánk.. már hamarosan meglesz az 1000 km.. 28 óra alatt beletettem 250km-t :D jövő hétvégére már sztem meglesz ;) szal akkor.. ha gondolod..
MiskolciHondás a holnapi gurulásra nem tudok menni, D.e. sztem oszt társamhoz megyek Mezőnagymihályra D.u. pedig itthon kell segítenem ezt azt
ENNYI RENDŐRT! ezt nem hiszem el...lemntunk haverommal a városba basszus emgenni egy pizzát...kint ultunk a terszon ha nem ment el 6 rendőr auto amig megettuk a nyomorult pizzankat...pfuj :) és mindenfelé allitottak...elcseszték az estém :( de azert jot motoroztunk :D
hello andrev holnap nem jösz balatonsznetgyörgyi találkozóra?,
yay , ne is emlitsd ezen fajta tréfáit a motoroknak :)))
6km cbr600 tolás :))))))na de ezt hagyjuk
A mérőórája nem lineáris így a végefele kevesebbet mutat a valósnál! Én ezt úgy oldom meg h mikor elsőnek beleér a piros végébe onnan még 60-70 km-et símán mehetek és csak az után megyek tankolni! Az utlsó pár km-ből a 60-ból érdemes belenézni a tankba mert változó a fogyasztás így megtréfálhat
hmmm... az fincsi ;) remélem nekem se fog többet enni.. bár ahogy én magamat ismerem.. 8-) :D az 1000-es szervíz mennyibe volt neked? :$ yoccak ;)
Nah megyek szia Jó8 minden fórumlakónak!
Széles utat!
Nekem evett 95km en 2,3lityót, úgy h félútig 90nel mentem, visszalfelé ami a csövön kifért (130), azt felkerekítve 2,4nek kapod ki 100km-en.De az az óra elég csalós, multkor megyek tankolni mert majdnem üre erre még volt benne 4 litó, én meg azt hittem van benne max2... Az elején lasan indul meg utánna meg megy le mint az állat, aztán végén megint lassan...
és úgy mennyit evett? mert nekem ebbe a durván 120 km-be negyed tank ment csak le :o : ) igaz még csak 70nel toltam.. :P
130at már mentem vele, bár nem hiszem h jobban feljebb kúszan a mutató, max üres tankkal