Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

120 símán a 130 szerintem már szűkösen férne el. Viszont a 60 nekem nem tetszik inkább 90-est keress ekora méretben. Szerintem...
Üdv!

A 120/60-17-es gumi jó a cbr-re hátra?
na vissza olvastam
ekkora fasz fakabát*kat
mi történt?
ááá ezek a buzi zsaruk még jó h nem mentünk
Sziasztok.

Nemrégen vettem egy cbr125-öt. Érdekelne, hogyha valaki tett már a sajátjára sportkipufogót, hogy teljesítményben mennyivel változott, és hanghatása mennyivel lett másabb? Aztán érdekelne, hogy milyen rendszert vagy dobot rakott rá, és mennyiért.
Vazze, ennyit erről...
sziaszotk

lehet hogy már sokadnem tud valaki valami konkrétat a MASTEC dobról mert a neten nem találtam semit ha valaki tud írjon léci

a segítségeteket köszönöm
jovannna egyszer élünk :)) és ha igy folytatom akkor se sokáig :D
125R láttalak haverjaiddal ma 8 után 10 percel ott mentünk el tesómmal drap szinű lacettivel :D
Halljátok, ma majdnem találkoztam az öreg Kaszás bá"-val.....
Ma délután elvittük a bőrruhámat átalakítattni, meg kitisztíttatni, és utána jöttünk vissza Pesten keresztül, és hát besötételedett. Természetesen motorral mentünk, a nevelőfaterom vitt az ezres Fazerével. És hát jöttünk Pesten egy 2 sávos úton a külső sávban olyan 70-80 körül, és egy hülye Peugeotos bejött elénk, amikor kb volt köztünk 5 méter, és ő álló helyzetből indult.... Erre nevelőfater keresztberakta a Fazert, én meg szabályosan féltem mögötte....
Az még tetszett is, amikor a dugóban olyan közel mentünk ela autók közt, hogy a kezemet nem tudtam volna berakni a moci meg az autók visszapillantói közé, de tényleg féltem ennél az esetnél. Nem azért mert fosós vagyok, ütöttek már el, tudom milyen, csak az, hogy látod a kocsit, és nem tudsz mit csinálni, mert hátul ülsz.... durva volt. Szerintem.
Maatem, te sajólád irányába mentél ma?Mert akkor osztálytársam látott téged
wááááááááááááááááááá
és wááááááááááááá
és hogy elne felejtsem wááááááááááááááá
ez a géppp wááá
megvannn ohh yea :PPPmar van benne 19 km!! :) ennyi :)tudom nem szabad pörgetni 6000 felé de ezt nem birtam emgállni és ugy jöttem haza mint a rakéta :) király a drága nagyon teccik...most meg megyek..öö...izé...motorozni? :)
Hali.
Tudtok valamit az új gépről?
Én nem! De most megyek motorozni!
Mivan emberek!!!
Mindenki kiment tüntetni!!!???
ya szentem se rossz, én is igy kezdtem...
btw holnap gurulok haza miskolcrol :))) mar szamolom a perceket :P
Nem rossz...
Ez gyönyörű volt!
ehhe tud valamit a srác :D
hooppp 2003 nem 4
STREETFIGHT 2004

hm...ezt nezze meg akit erdekel , 5 ször neztem emg és meg 5ödszörre is csak néztem mint hal a szatyorba...

apropo ,szentem a Teszt ifénytelen ha ezt irja amit irtal, hogy "jo a futomu mert nem üt fel..."
az első teszt szerintme is elég vacak! ott nagyon az NSR-hez akarják hasonlítani, és talán 1 picit le is húzzák, a második jobban tetszik ott tényleg úgy mutatják be mint egy 4T-s 125ös mocit hogy senki ne várjon tőle sokat, de amire készült arra tökéletes!