Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Faisst
Mi az hogy aszfalthoz nem kell tudás, gyere már ki mondjuk Eger-Lillafüred távra... (biztos igazad van h a földön moccozás 1000 jobb, ez tuti, de az aszfalthoz is kell tudéás, nem is kevés!)

Kiderült ma h a magyar tanárom is motorozik Van yalami régi hondája (125-s) csak nem tudom mi lehet a neve, esetelg ha valaki ismer 125-s hondákat régrül (nem tom h sport e de szerintem az (nem cbr(régről ), és nem NSR! ez tuti, talán valami "v"-s)
Széles utat!
zoli84 vegyél fel msnre. FONTOS !!!!
Szia Pohi, vagy aki tud segítsen!

Mi a büntetés, és mennyi a pénzbírság, ha elkapnak ,,A korlátozott" jogsival egy
110 lóerős cbr 600 f-motoron? Jogsim persze lesz,csak most fogom elkezdeni, vagy tavasszal, és lehet hogy előbb lesz meg a moci, és elég nehéz megálni, hogy néha ne menjen vele az ember.

Válaszotokat előre is köszönöm
aszfalton bármennyivel leeht menni
hehe én az aszfalton mentem 120at,az a vége rxnek
gyuri tod van az a lupára vezető ut az a keskeny beton
na az mellett,lent az ut melett van az a szar ahol a teherautók járnak...na én ott mentem azon a pukus ugratós szaron sx el 5ös nyélgázon...bőőőven 100fölöt...na az volt para...amikor beszitált a kormány végsebességnél
ja..murván ileltve földes utonv agy bármi máson...oda kell egy kis tudáés hogy tudjad csusztati a motor picsáját..stb...aszfalton motorozáshoz nem kell tudás...
iylet nem mondtam 120 volt a legtöbb murván,de már megkellett állni szántón max 60 az is sok
aki sportmotoros,annak persze gáz az 50 a földesen,de aki ment ,a z már nem.xlzx ecer mondta hogy 150 al mentek szántün
én eddig leggyorsabban kb 80 al mentem a pitemmel,4 esbe fél-háromnegyedgáz közt
te aszfalton se mész többet 50nél
földúton 60-70?én 50nél is félnék
nemmered?
a haveromnak egy kmx je van és nem hajt földuton gyorsan max 60-70 mert fél h elesik röhej a kölök :D
egy kiados endurozás felér egy egész napi kondival
Szerintem nagyszerű élmány lehet mind2, de szerintem a földúthoz, más fajta tudás kell mind aszfalthoz, és nagyon sok bátorság Én is szivesen kipróbálnám, de nem merem, és nincs mivel...
igy van
Jajmár... Ízlések és pofonok.... Az aszfalt és a föld (szerintem) közel annyira jó. Aszfalton száguldozhatsz az autók között stb, földön meg ugrathatsz stb... Nekem mind a 2 bejön de jobban húz a szíven az aszfalt felé... de mióta csak aszfalton vagyok 1re nagyobb kéztetést érzek h menjek egy kicsit földre is (fene)
Azt akarom kinyögni hogy ezen felesleges veszekedni! Mind a 2 jó kinek ez kinek az jön be jobban....enyi....
semmi
nanneeee



mért is?
old meg de majd rájössz
gerle vegyél fel msnre
kabbe lackó majd lesz valami is kész
kinek a beton kinek a föld nekem a föld abba mindig van pénz ha azt nézzük
motorozás terén meg jobb élvezetesebb
én nem utálom a "betonos" mocisokat mert köszönök nekik és vixaköszönnek meg stb semi bajom velük csak kalast baxtatom mert azért nem vesz drz t mer már mindenkinek ojan van ax 2 lehet svdk-n ) akkor ennyi erővel te is mondhattad volna h azért nem veszel rs t mert ojan van 1-2 ismerösödnek is nem azért vetted meg mert még nics ojan hanem azé me jo meg minden ezt választottad stb de kalas más elven alapszik
de amzgy még elválik mert bármi lehet :D lehet vezsek 1 jó használt RS-t vagy valami supermotot nem tom
amugy minden motor faxa 1 szinten de én a 4T-ért 2T se rosz de az meg nagyon igényes szivemszerint rs125 vennék dehát az is falja a pénzt